The Brass Tacks: Switch Plates اثر Futagami

من و شریکم چند هفته پیش اولین خانه مان را خریدیم – یک کیپ جمع و جور دهه 1940 – و از آن زمان به شدت مشغول نقاشی و حرکت بوده ایم. اما حتی با رنگ تازه روی دیوارها و کف‌ها که به تازگی پاک شده‌اند، تنها چیزی که می‌توانم ببینم پوشش‌های پلاستیکی تیره و زرد رنگ سوئیچ پلاستیکی است که با آن منتقل می‌شود. در جستجوی یک ارتقاء، به اینها برخوردم که در یک ریخته گری 126 ساله در ژاپن ساخته شده بودند – گران قیمت، اما دلیلی بر این که حتی معمولی ترین وسایل را می توان به زیبایی ساخت.

کلیدها و صفحات چراغ برنجی آیدا توسط تاکائوکا، فوتاگامی ژاپنی ( 14
بالای کلیدها و صفحات نور برنجی آیدا توسط تاکائوکا، Futagami مستقر در ژاپن (که کارش را در 20 بهترین فروشگاه آنلاین برای لوازم خانگی ژاپنی و جاهای دیگر معرفی کرده ایم). به گفته Housework، فوتاگامی از سال 1897 به تولید محصولات برنجی پرداخته است. آنها با ریشه در سنت برنجی بودایی، با توجه تزلزل ناپذیر به صنعت با کیفیت در حالی که زیبایی‌شناسی لوازم خانگی مدرن را بررسی می‌کنند، به ریشه‌های خود پایبند هستند.

صفحات سوئیچ با یک ضامن برنجی طراحی شده به اندازه 15 تجهیز شده اند.
در بالا: صفحات سوئیچ “با یک ضامن برنجی طراحی شده اند که برای لمس در هر کاربری دلپذیر است.” در اینجا نشان داده شده است دو سوئیچ – مربع بزرگ صفحه کلید، موجود در خانه کار.

برنج به دلیل پتینه ظریفی که در طول زمان به وجود می‌آید مورد احترام است.
در بالا: «برنج به خاطر پتینه ظریفی که در طول زمان ایجاد می‌کند، به آرامی تغییر می‌کند و بیشتر به افراد و مکان‌ها گره می‌خورد، هم در پیچیدگی و هم در معنا عمیق‌تر می‌شود، مورد احترام است». من به خصوص اندازه های کوچک را دوست دارم، مانند 1 سوئیچ – صفحه کلید دایره کوچک.
و سوئیچ 1 –  مربع کوچک  17
بالا: و 1 سوئیچ – مربع کوچک.

به ستون جدید (ish) ما، The Brass Tacks خوش آمدید، که در آن ریزترین اما قدرتمندترین جزئیات خانه را برجسته می‌کنیم: سخت‌افزار، لولاها و وسایل خوش‌نظر.

برای یافته‌های بیشتر (از جمله مواردی که به بودجه فکر می‌کنند)، به آرشیو سخت‌افزار ما سر بزنید.

(بازدید شده 183 بار، 183 بازدید امروز)

منبع: https://www.remodelista.com/posts/futagami-brass-switch-plates-japan-hardware/

  Oasis Awakened در فضای باز: 20 پروژه DIY که یک بهشت ​​در حیاط خلوت ایجاد می کند