Hygge for Home ویرایش مد پاییز/زمستان

اگر چیزی سبک‌تر می‌خواهید اما مطمئناً یک کمد لباس زمستانی است، این را توصیه می‌کنم رویه بافتنی دنده ای از H&M. من قبلاً مشکی را برای خودم خریده ام اما قصد دارم رنگ های کم رنگ تر را نیز بخرم.

تصویر H&M از بالاتنه بافتنی دنده ای

تمام جامپرها و کاردی های دوست داشتنی را می توان با یک پیراهن زیبا در زیر آن زیبا کرد. این پیراهن لبه دار از Cos به رنگ سفید غبارآلود کلاسیک می آید و دارای آستین های بلند است که دارای لبه ای مدرن بر روی یقه و سرآستین است. سجاف خمیده جزئیات متناسبی را اضافه می کند.

تصویر پیراهن Cos

گاهی به جای جامپر، ژاکت کش باف پشمی می خواهم. این کاردی بافتنی دنده ای از H&M فوق العاده همه کاره است و در این رنگ به نام “greige” است که من آن را دوست دارم.

تصویر H&M از ژاکت کشباف بافتنی دنده ای
لباس زمستانی H&M

ملزومات زمستانی مورد علاقه اتصال فرانسوی

برای آن روزهای سرد اضافی این روسری پتویی شما را گرم و دنج نگه می‌دارد، اما همچنان بی‌دردسر شیک خواهید بود.

تصویر کانکشن فرانسوی از روسری پتویی
دیگر انتخاب های برتر مد زمستانی
ما رسما وارد فصل مورد علاقه من از سال شدیم. اگرچه من عاشق پاییز و زمستان برای دکوراسیون داخلی هستم زیرا کاملاً با زیبایی شناسی من مطابقت دارد، من همچنین عاشق مد زمستانی هستم. هیچ چیز بهتر از لایه بندی کردن با ژاکت کش باف پشمی، بافتنی و جامپر نیست!

هر لباس زمستانی به یک کیف و این نیاز دارد توت زعفرانی آنین بینگ مینی یک طراحی جاودانه است فضای کافی برای ایمن نگه داشتن وسایل ضروری در حال حرکت شما دارد. این از کتانی خنثی ساخته شده و دارای دو بند چرمی بادوام است.

  تغییرات آشپزخانه (به عنوان بخشی از اضافه ما)
تصویر آنین بینگ از کیف

شما همیشه یک کت زمستانی بزرگ نمی‌خواهید، مخصوصاً اگر به دفتر کار برگشته‌اید یا با بافتنی‌ها و جامپرها آرایش کرده‌اید. یک ژاکت عالی واقعا می تواند یک لباس زمستانی باشد. من عاشق این اچ اند ام هستم ژاکت دو سینه بژ، برای کار و بازی عالی خواهد بود.

یک کت زمستانی یک کمد لباس ضروری است و ایده خوبی است که روی آن سرمایه گذاری کنید که شما را در فصول زیادی ببیند. این ژاکت پافری آلوندینا واقعاً گرم است و لحاف قابل حمل خودتان! من به تازگی این را برای خودم خریدم و دارم آن را آزمایش می کنم!

تصویر کانکشن فرانسوی از کت پافری آلوندینا

امسال ترندهای مد واقعاً برای استایل من ساخته شده اند، تعداد زیادی لباس خنثی، جامپرهای شلخته و اکسسوری های درشت وجود دارد، بنابراین انتخاب موارد دلخواه من واقعاً دشوار است. من موفق شده ام قطعات برتر خود را از خرده فروشان مورد علاقه ام برای شما محدود کنم. این ویرایش مد پاییز/زمستان من است تا امسال شما را راحت نگه دارد.

H&M
جامپر و بافتنی H&M

یکی از رفتن من به خرده فروشان برای تمام مواد اولیه دور و امسال هیچ تفاوتی ندارد. اینها شلوار کمر بلند کمربند شما را از پاییز/زمستان و تا بهار می بینم.

این جلیقه پلیور سایز بزرگ به خودی خود عالی به نظر می رسد یا برای لایه بندی با قسمت بالایی نازک تر نیز عالی است.

تصویر H&M از جلیقه ژاکت بزرگ

قطعات زیادی وجود داشت که می توانستم برای این وبلاگ استفاده کنم. اگر از رنگ های خنثی و کلاسیک های دنج لذت می برید، امسال چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد. من فکر می‌کنم همه این انتخاب‌ها را می‌توان با هم ترکیب کرد و هر اقلامی را که امسال می‌خرید با کمد لباس فعلی شما مطابقت دارد.

  shades of berry - Sarah Sherman Samuel

منبع: https://hyggeforhome.com/hygge-for-home-autumn-winter-fashion-edit/

خوب است که انتخابی از لباس ها داشته باشید و H&M در این زمستان چندین لباس داشته باشد که برای روز یا عصر عالی هستند. لباس‌های بافتنی بسیار متنوع هستند و می‌توان آن‌ها را بالا یا پایین پوشاند. این سه مورد مورد علاقه من هستند – لباس بافتنی با کمربند، لباس بافتنی یقه دار و لباس بافتنی بژ

کاپشن H&M

به نظر من اینها چکمه چلسی جیر درشت همچنین از &OtherStories عالی هستند. آنها برای پوشیدن با شلوار جین و لباس و چیزی کمی متفاوت با یک چکمه ساده چلسی عالی هستند.

من مجبور شدم یک جفت کفش دیگر را در لیست بیاورم و از آنجایی که تمایل دارم آن را با لباس خنثی نگه دارم، گاهی اوقات عالی است که با پاهای خود بیشتر اظهار نظر کنید! من عاشق این رنگم مربی های New Balance در شکل سیاه.

تصویر اداری مربیان New Balance

از طرف دیگر من نیز این را بسیار دوست دارم جامپر یقه دار با یقه باز و مناسب برای ظاهری هوشمندانه اما غیررسمی.

تصویر H&M از جامپر یقه دار

من همچنین بسیار خوشحالم که شیلینگ همچنان در روند امسال است زیرا بسیار دنج و گرم است. را ژاکت قیچی مصنوعی کلاهدار سبز رنگ بسیار خوبی دارد و بسیار راحت به نظر می رسد. گزینه دیگر این است ژاکت قیچی مصنوعی بژ

&OtherStories منگنه های طولانی مدت

من تمام جامپرهای شلخته ای که در این فصل هستند را دوست دارم. آنها بدون زحمت شیک به نظر می رسند و در عین حال برای انجام تمام کارهای روزانه و مدرسه راحت هستند. من به خصوص این را دوست دارم یقه اسکی دنده بافتنی جامپر از H&M.

  Christmas Decor Shop 2023: Create an Intentional Holiday Home
تصویر H&M از بلوز یقه اسکی بافتنی دنده ای