12 سبک برای دکوراسیون آشپزخانه + اصول طراحی و نکات مهم

یکی از گزینههایی که این روزها در دکوراسیون اتاق خواب نوجوان استفاده میشوند قفسه و کتابخانههای دیواری هستند که میتوانید از آنها برای قرار دادن مجسمه، گلدانهای کوچک، قاب عکس و مهمتر از همه، کتاب استفاده کنید؛ اما دقت کنید به علت خطر احتمالی سقوط، این قفسهها را بالای تخت نگذارید. سپس سبک دکوراسیون اتاق خواب خود را انتخاب کنید . سبک سنتی ایرانی نمایانگر هنر ، فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی هاست و شما را به یاد خاطرات گذشته می اندازد . دکوراسیون منزل ایرانی بیشتر به سبک کلاسیک و سنتی گرایش داشته و در عین زیبایی، جلوه ای فاخر و باشکوه از خود بنمایش می گذارند. گروه صنعتی هنری پتروگ با بیش از دو دهه تجربه علمی و عملی در زمینه های طراحی انواع سبک دکوراسیون داخلی، آماده ارائه خدمات مشاوره در بخش های مختلف طراحی دکوراسیون، سازه های چوبی و دیگر بخش های مربوط به طراحی، به شما دوستان عزیز میباشد. همچنین میتوانید از کمد چوبی با آینه قدی بهره ببرید.

جالب است بدانید که از روی دکوراسیون اتاق خواب یک فرد می توان به شخصیت او پی برد . سادگی و زیبایی این فضا با استفاده از یک چیدمان ساده و شیک فراهم شده است. زیرا این کار به آرامتر شدن فضا بسیار کمک میکند. آشپزخانه یکی از مهمترین نقاط خانه است که طراحی دکوراسیون و تزئین کردن آن میتواند کار بسیار لذتبخشی باشد. یکی از بخشهای مهم هر خانه، اتاق خواب است. البته اگر به هر دو سبک علاقه داشته باشید می توانید از تلفیق هر دوی این سبک ها استفاده کنید . در ادامه مطلب همراه ما باشید تا این سبک را مورد بررسی قرار دهیم.

حال حتی اگر این فضا با وسایل ایرانی دیزاین نشده باشد. میتوانید از آباژورهای ایستاده برای زیباتر شدن فضا بهره ببرید. همچنین شما میتوانید برای دیزاین داخلی فضا از لوازم تزئینی نوستالژی بهره ببرید. درختچههای طبیعی در فضا سبب میشود شما یک محیط شیکتر داشته باشید. دیوارهای اتاقهای ایرانی معمولا به رنگ سفید رنگآمیزی میشود و همین امر سبب میشود هر چیدمانی به راحتی برای شما ممکن شود. اگر می خواهید یک جای دنج برای خود داشته باشید و در فضایی آرام به استراحت بپردازید، دیوارهای اتاق خواب خود را با رنگ های ملایم و آرامش بخش رنگ آمیزی نمایید. رختخواب شما باید آنقدر راحت و دلپذیر باشد که برای داشتن یک خواب آرام و راحت دردسری نداشته باشید.

امید است این تصویرسازیها شما را به یک دکوراسیون شیک ایرانی نزدیک کند. به صورت قرینه از دو صندلی چوبی در کنارهای پنجره استفاده شده است که میز چوبی سبب جلوه دادن به آنها میشود. به شما استفاده از میز عسلی و میز توالت چوبی را نیز پیشنهاد میکنیم، زیرا این کار سبب میشود دکوراسیون ایرانی شما نمود بیشتری داشته باشد. در نتیجه، به شما پیشنهاد میکنیم که اگر قصد طراحی دکوراسیون فضایی بهینه را دارید، سفارش خودتان را در آچاره ثبت کنید و از دکوراتورهای ما مشاوره بگیرید. پس با ما همراه باشید . میز چوبی به همراه یک آباژور رومیزی سنتی ایرانی شما را به یک چیدمان ایرانی نزدیک میکند.

استفاده از ترکیب رنگی سفید و طوسی و طراحی خاص صندلی ها و اپن آشپزخانه، باعث میشه ما حسی از صنعتی بودن رو داشته باشیم. نشیمن و تشک مبل تخت خوابشو باید سفتی داشته باشد که در همه قسمت ها یکسان باشد. عنصر دیگر که در دکور تأثیر بسیار زیادی دارد، پردههای خانه است. درآمد رشته طراحی دکوراسیون داخلی چقدر است؟ استفاده از هر روتختی و بالشتی برای دیزاین این فضا بلامانع است؛ زیرا حس و حال دکوراسیون ایرانی با سرویس خواب چوبی به پایان رسیده است. اتاق خواب سنتی ایرانی از سبک هایی است که در بین ایرانیان محبوبیت بسیاری دارد . همچنین بر خلاف دیگر سبک های مدرن و امروزی، در دکوراسیون صنعتی ظرافتی دیده نمی شود و وسایل قدیمی و بازیافتی در دکوراسیون آن کاربرد دارد. طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی چگونه است؟ میز کنار تخت بهصورت کشویی است و از یک آباژور آبی فیروزهای که نمادی از المانهای سنتی ایرانی است استفاده شده است. شما میتوانید از یک روتختی سفید ساده بهره ببرید؛ زیرا هارمونی رنگ به خوبی در محیط رعایت شده است. از انواع مبل راحتی که در بیشتر خانه ها کاربرد دارند، مبل ال شکل است. در این مرحله طراح سعی میکند طرح خود را بیشتر با تکیه بر نقشههای سه بعدی و با زیباسازی آن ها توسط رنگ، نور، بافت، قرار دادن موضوعات جنبی و…

  Orionid meteor shower peaks early Sunday morning

استفاده از رنگ سرمهای و قهوهای همانند تصویر شما را به یک چیدمان ایرانی بهراحتی نزدیک میکند. چیزی که در تصویر مشاهده میکنید یک فرش سنتی ایرانی است که با رنگهای شاد در کنار رنگ سرمهای به محیط جلوه داده است. از سوی دیگر ماه آوریل هم ماه دکوراسیون و تغییر چیدمان منزل است. فرش لاکی مثل همیشه بهترین انتخاب برای یک دکوراسیون ایرانی به شمار میرود. رنگ روتختی مثل همیشه یکرنگ خنثی باید باشد تا چیدمان بر روی آن کار دشواری نباشد. فرش سنتی همیشه نقش اصلی در چیدمان را ایفا میکند. در این نوع چیدمان ، کلیه مبلمان ها به رنگهای سفید یا طلایی بوده و از استفاده از هر نوع رنگ دیگری بهجز رنگهای مشابه طلایی در چیدمان خودداری میشود. تاج تخت هر چه بزرگتر باشد نمای آن در فضای داخلی بیشتر میشود.

پس مثل همیشه با پرشین سازه بزرگ ترین بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت کشور همراه شوید. استفاده از فرش ها به این شکل باعث ایجاد فضایی بهتر شده و در عین حال توازن زیبایی در اتاق ایجاد می کند. مبل ال انواع مختلف و مدل ها متنوع کاربردی دارند که در این میان می توان به مبل ال تخت خواب شو اشاره داشت. در ادامه درباره مبل ال از مدل تخت خوابشو بیشتر بدانیم. میتوانید از قابهای رنگی برای جلوه دادن بیشتر به محیط استفاده کنید تا تأثیر رنگها را بهخوبی در فضا مشاهده کنید. در این تصویر روتختی سرمهای قهوهای سبب زیباتر شدن فضا شده است. همانطور که در این عکس مشاهده میکنید، تخت با ارتفاع کم و از جنس چوب تهیه شده است که به راحتی بافرش ایرانی هارمونی رنگ داشته باشد.

کمد چوبی با صندلی چوبی یک از المانهای اصلی برای دکوراسیونهای اتاقهای ایرانی به شمار میرود. استفاده از سرویس خواب چوبی در کنار فرشهای سنتی ایرانی یکی از اصول اصلی برای داشتن یک چیدمان ایرانی به شمار میرود. شما نیز ممکن است به علت کمبود جا نتوانید سرویس خواب جداگانه ای تهیه کنید، بهتر است از مبل ال تخت خواب شو استفاده کنید تا هم در هزینه ها صرفه جویی شود هم مشکل کمبود جا را رفع کند، اگر می خواهید مبل ال تخت خواب شو باکیفیت خریداری نمایید که سال ها برایتان ماندگار باشد و تا مدت ها فکر تعویض ان به سرتان نزند، به مهم ترین قسمت ان یعنی نشیمن مبل، دقت نمایید. استفاده از سرویس خواب چوبی یکی از عوامل اصلی در چیدمان اتاق خوابهای ایرانی به شمار میرود. چیزی که در تصویر مشاهده میکنید، یک قاب با حروف لاتین است که سبب شده است فضا تلفیقی از چیدمان مدرن و سنتی باشد. کمک گرفتن از یک پیمانکار یا نقشهبردار کمیت، برای اطلاع از هزینه بودجه از دیگر مواردی است که در بخش طراحی شهرک ویلایی مهم است. برای اینکه یک دکوراسیون ایرانی در سال جدید داشته باشید، برای شما ایده پردازیهای متفاوت، زیبا و دوستداشتنی را معرفی کردیم.

  طوفان همه پروازهای مسافربری شانگهای چین را لغو کرد

بادوام ترین مبل ال تخت خوابشو آن هایی هستند که اسکلتی فلزی دارند و با از چوب سخت و خشک شده ساخته شده اند. چوب سخت خشک شده مانند چوب راش، بلوط و توس، دوام مبل را بیشتر می کند. مبلی که با چوب نرم مانند کاج و سرو ساخته شده باشد، استحکام خوبی ندارد و عمرش کوتاه است. استفاده از وسایل چوبی و مبلهای با روکش طرح چوب سبب شده است یک فضای گرم در محیط حاکم شود. رنگ اتاق با تناژ خنثی است و همین امر سبب شده است استفاده از رنگها در این دکوراسیون کار دشوار و پیچیدهای نباشد. همچنین از ویژگی های مهم سبک مدرن، عدم استفاده از جزئیات اضافی است که باعث شده است، مبلمان بهکار رفته در آن را به با خطهای مستقیم و صاف و بدون ظریف کاری ببینیم. حال اگر تهیه فرش با این تناژ رنگی برای شما دشوار است، به شما توصیه میکنیم اتاق را با ترکیب بنفش و سفید رنگآمیزی کنید. دکوراسیون اداری باید رسمی و در عین حال با هر سلیقه ای ارتباط برقرار کند و همچنین جذاب و دلنشین باشد و همچنین برای کارکنان محیطی دلچسب ایجاد کند، تا با افزایش رضایت از محل کار خود راندمان کاری افزایش پیدا کند.

با شروع سال جدید رنگی برای آن سال انتخاب میشود. قلب تپنده هر خانه، آشپزخانه آن است. یک اتاق خواب ساده و شیک ایرانی چیزی است که در تصویر مشاهده میکنید. سعی کنید در دکوراسیون کلاسیک خود یک شیء گران قیمت مانند یک آلت موسیقی، یک تابلو فرش نفیس ابریشمی، یک ظرف نقره یا مسی قلمکاری شده و یا یک مجسمه ی چوبی دست ساز تهیه کنید و از آن به عنوان مرکز توجه دکوراسیون خود استفاده نمایید. در مقابل، ویژگی هایی همچون سقف های بلند، استفاده از تابلو و وسایل دکوراتیو با اشکال مدرن و هندسی، آینه های قدی و بزرگ با قاب های چوبی، شومینه و گچبری هایی که اطراف در و پنجره قرار گرفته و حذف وسایل غیر ضروری در این سبک به چشم میخورد. شما می توانید سبک های مختلف معماری را با سبک نرکیه ای در آشپزخانه ترکیب کنید. آشپزخانه مثل قلب خانه می ماند و خانم های خانه دار بیشترین زمان خود را در آنجا سپری می کنند. بنابراین، قبل از هر اقدامی اول در مورد رنگ منزل خود تصمیم بگیرید و با یک طراح داخلی مشورت کنید. هر کدام از این سبک ها ریزه کاری های مخصوص به خود را دارند . با وجود این که میان سبک سنتی ایرانی و سبک ایرانی مدرنیته نکات مشترک زیادی وجود دارد .

  واشنگتن و سئول در تلاش برای فشار به کره‌شمالی به دلیل حمایت از روسیه در جنگ اوکراین
یکی از راههایی که شما در سال ۹۷ برای چیدمان اتاق خواب خود میتوانید بهره ببرید، استفاده از سایت sadradekor سرویس چوب است. در کنار این چیدمان از یک روتختی ساده و شیک استفاده شده است. استفاده از رنگهای خنثی برای روتختی به شما کمک میکند به راحتی از هر رنگی در فضا استفاده کنید. زمانی که از فرشهای سنتی در هر چیدمانی استفاده میشود، اثربخشی فضا به سمت و سوی دکوراسیون ایرانی حرکت میکند. اگر به دنبال سبکی گرم، کاربردی و آسوده و آرام دارید، دکوراسیون خانهی روستایی مدرن یکی از بهترین انتخابها برای شما خواهد بود. رنگ های آرام و خنثی نقطه اشتراک طراحی های سنتی هستند.این اتاق خواب با طیفی از کرم روشن شروع می کند که با جلوه هایی از طلایی درخشان در سراسر آن تکمیل می شود.در سمت دیگر این طیف، عناصری به رنگ آبی به عنوان نقاط تمرکز قرار دارند : مبل های تک نفره که توسط Mattia Bonetti طراحی شده اند و صندلی شفافی که در ساخت آن از Jacopo Foggini’s Ella Collection الهام گرفته شده است. در طراحی انتقالی ممکن است شما عناصری با فلز و شیشه مشاهده کنید که با وسایل چوبی و مخمل های خواب دار ترکیب شده اند. اگر متراژ منزلتان خیلی کم است و فضای چندانی برای مانور دادن ندارید، یک روش ساده برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک و بزرگتر نشان دادن فضای آن، برداشتن کانتر و یکی کردن آن با سالن نشینمن است و با یک وسیله دکوری جذاب مثل یک گلدان بزرگ حدفاصل آشپزخانه و نشیمن را مشخص کنید.

طراحی داخلی لاکچری آپارتمان دوم با تلفیق سبک دکوراسیون نئوکلاسیسم و مدرن انجام شده و نمونه ی بارز این سبک را می توانید در طرح پایه های میز ها و مبلمان های لوکس به کار رفته ببینید. امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید برای داشتن یک دکوراسیون شیک و زیبایی ایرانی ایده گرفته و بتوانید اتاق خواب خود را در سال جدید به سبک ایرانی طراحی کنید. همیشه بین یک دفتر کار خوب و دفتر کار عالی، تفاوت هایی وجود دارد. به شرط اینکه خوب اجرا بشه و نتیجه کار مناسب دربیاد. وقتی خانهتان را با جزئیاتی ظریفتر آذین میکنید مطمئن باشید مقدار زیادی مواد طبیعی مثل چرم پوشیدنی و خز مصنوعی یا پوست را اضافه کنید که همیشه شروعی خوب هستند. طراحی بیوفیلیک یک گرایش جدید در دکوراسیون منزل در 2022 است که عناصر طبیعی را مانند متریال، نور و پوشش گیاهی در فضاهای مدرن و لوکس ترکیب میکند. اگر میخواهید به سبک کلاسیک نزدیکتر شوید، بهتر است دیوارها را خالی نگذارید.