11 آشپزخانه الهام بخش با میز ترازو برای جلوه ای بازیگوش

میزهای ترازو شاد با تراشه‌های سنگی مختلف در اندازه‌های مختلف، حسی بازیگوش به کابینت‌های آشپزخانه آبی در این آشپزخانه بزرگ می‌بخشد. اندازه‌های بزرگ تراشه‌های سنگ در این ترازو برای چنین فضای بزرگی عالی هستند، زیرا میزهای پیشخوان تأثیر چشمگیری بر فضای داخلی خواهند داشت.

تن لطیف کابینت های آشپزخانه صورتی نیز در قاب پنجره ها و در تغییرات تن صورتی در میز سنگی وجود دارد که شیرهای استیل و جزیره آشپزخانه به طرز چشمگیری از آن خودنمایی می کنند.

کابینت های براق سفید با سینک مشکی و ترازو تیره تضاد خوبی دارند و عناصر چوب طبیعی در تخته برش و قفسه دیواری گرمای زیادی به این محیط خنثی می بخشد.

اگر سایه‌های خنثی مینیمالیستی را ترجیح می‌دهید، می‌توانید کانترهای خنثی ترازو یا میزهای خاکستری روشن را انتخاب کنید، با این حال، می‌توانید یک کانتر ترازو پررنگ یا روشن را برای ظاهری مدرن‌تر تراززو انتخاب کنید که در حال حاضر بسیار مد روز است. تنوع بسیار زیادی از terrazzo برای انتخاب وجود دارد، بنابراین می توانید مطمئن شوید که آن را با پالت رنگ مواد آشپزخانه خود مطابقت دهید. برای نصب terrazzo باید نصاب های حرفه ای را استخدام کنید تا از عدم ترک خوردگی مطمئن شوید.

طراحی ظریف تر با تراشه های سنگی کوچکتر در آشپزخانه کوچکتر با ظاهری ظریف بهتر عمل می کند.

از طريق آشپزخانه بسیار ساده

میزهای ترازو خاکستری روشن در آشپزخانه ای با رنگ چوب روشن

جزیره زیبای آشپزخانه سبز شکارچی و کابینت‌های این آشپزخانه دنج با یک لایه پشتی کاشی سفید مترو و میزهای ترازو سفید هم در جزیره و هم در ماژول سینک جفت شده‌اند.

میزهای ترازو صورتی زیبا به خوبی با آشپزخانه صورتی مدرن و خنک که دارای یک صفحه کانتر استیل ضد زنگ چشم نواز است، جفت می شوند.

این آشپزخانه نوردیک آرام با کابینت‌های سبز با کابینت بالایی سفید، لامپ‌های دیواری مشکی، و میزهای ترازو بژ زیبا که پالت رنگ را به خوبی به هم گره می‌زند و گرما می‌افزاید، تقویت شده است.

  Our New Driveway - A Gravel/Concrete/Asphalt/Regrind Debate

از طريق آشپزخانه نوردیک

یک کانتر ترازو سرگرم کننده در یک آشپزخانه کاملا سفید متضاد است

رنگ‌های سفید در میزهای آشپزخانه کمی گرم‌تر از رنگ سفید ترد کاشی‌ها هستند که باعث می‌شود آشپزخانه جالب و پیچیده به نظر برسد.

میزهای ترازو سفید و کاشی های سفید مترو در آشپزخانه سبز شکارچی

میزهای آشپزخانه ترازو با کابینت های جلوی شیشه ای، یک جزیره آشپزخانه زیبا، و عناصر طبیعی در صندلی بار و کف چوب سخت برای ترکیبی جالب از مواد جفت شده اند. کانتر terrazzo نیز در روکش زیر کابینت های بالایی و در کناره های جزیره باز می گردد که جلوه این بافت طبیعی زیبا را چشمگیرتر می کند.

این آشپزخانه مدرن سفید سرد دارای یک صفحه ترازو خاکستری تیره است که در مقابل فضای کاملا سفید ایجاد شده توسط دیوارهای آجری سفید و کابینت های آشپزخانه مایل به سفید متمایز است.

در حالی که کابینت های چوب تیره در ماژول اصلی آشپزخانه استفاده می شود، جزیره آشپزخانه به طور کامل از ترازو ساخته شده است که آن را به یک نقطه کانونی واقعی در فضا تبدیل می کند. رنگ سفید میز در مقابل رنگ سفید مایل به سفید روی دیوارها متمایز است و در چراغ دیواری سفید و آثار هنری برای جلوه ای ظریف و در عین حال پیچیده در فضای داخلی ظاهر می شود.

دیوارهای سفید و کف منطبق باعث می‌شود آشپزخانه با رنگ‌آمیزی به شیوه‌ای ظریف برجسته شود و من عاشق روشی هستم که بافت‌های طبیعی در هر دو متریال در جلو و مرکز این فضای داخلی قرار می‌گیرند.

میزهای ترازو سفید و کابینت با رنگ روشن

این آشپزخانه زرد روشن با یک شیر آب زرد، چراغ های دیواری زرد و یک قفسه باز زرد رنگ که دیوار به دیوار می رود، بسیار بازیگوش و جسورانه به نظر می رسد. اضافه شدن کانتر terrazzo به همراه رنگ زرد، طراحی را بازیگوش تر می کند و فکر می کنم ورود به این آشپزخانه بدون شاد بودن غیرممکن است.

  چین در تدارک برگزاری نشستی با حضور ایران و کشورهای حوزه خلیج فارس

کانتر شیک آشپزخانه را به هم متصل می کند و اجزای بازیافتی آبی در میز به رنگ کابینت باز می گردند تا ظاهری منسجم داشته باشند. از سوی دیگر، رنگ‌های قرمز در ترازو را می‌توان در جزئیات گرم مسی و چوبی روی ریل مشاهده کرد.

از طريق آشپزخانه نوردیک

یک کانتر ترازو سفید رنگی بازیگوش به آشپزخانه آبی تیره می بخشد

میزهای ترازو روشن و بک اسپلش روشن این آشپزخانه مینیمال با کابینت های بژ را به طرحی با سبکی بسیار متمایز تبدیل می کند.

کابینت‌های براق آبی در این آشپزخانه با کاشی‌های سفید روی دیوار، ظاهری بازیگوش دارند که از ترکیب میز ترازو سفید با رنگ‌های قرمز و آبی و ریلی با قابلمه‌ها و تابه‌ها حاصل شده است.

از طريق آلیس ادلمن

کانترهای Terrazzo به آشپزخانه ای با رنگ زرد روشن، حس بازی می بخشد

از طريق آشپزخانه کاربردی

میزهای ترازو طرح دار بزرگ در آشپزخانه مدرن

از طريق ماربودال

یک آشپزخانه صورتی دوست داشتنی با میزهای ترازو صورتی و ظاهری مدرن

یک ترازو مدرن می تواند جلوه ای بازیگوش داشته باشد و می تواند فضایی دوست داشتنی و جسورانه ایجاد کند. کانترهای Terrazzo، بر خلاف طرح های مرمر و گرانیت، یک متریال مد روز در حال ظهور هستند که ممکن است طراحی آنها را کمی بی انتها کند. با این حال، آنها بسیار ماندگار هستند، بنابراین اگر شما این ماده را بدون توجه به مد روز بودن آن دوست دارید، این یک انتخاب عالی به عنوان یک متریال میز است که می تواند آزمایش زمان را تحمل کند.

یک بک اسپلش و جزیره آشپزخانه جسورانه با کابینت های بژ

از طريق آشپزخانه بهشتی

میزهای ترازو سفید در جزیره و ماژول آشپزخانه

میزهای ترازو سفید و خنک در این آشپزخانه کوچک که از مواد طبیعی ساخته شده است خودنمایی می کند. قفسه بلند چوبی بلوند با درهای کابینت همراه با قفسه‌های چوب بلوند باز و درهای کابینت، بافت زیادی به فضا می‌بخشد که با میزهای ترازو روشن‌تر می‌شود.

  بهترین هک باغ برای گیاهان گوجه فرنگی + آب بیشتر پتاسیم

یک کانتر ترازو می تواند جلوه ای چشمگیر، بازیگوش و منحصر به فرد در طراحی آشپزخانه داشته باشد. این یک ماده بسیار همه کاره است که از قطعات سنگ و شیشه یا تراشه های مرمر ساخته شده است، که به شما امکان می دهد یک قابلمه گرم را بدون پد حرارتی روی میز قرار دهید (برای اطمینان، دستورالعمل های سازنده را در این مورد بررسی کنید).

ترازو خاکستری به خوبی با پلکان بتنی جفت می شود، در حالی که دانه های چوب در چوب روشن با صندلی های بار در جزیره آشپزخانه تکمیل می شود.

از طريق آشپزخانه بهشتی

میزهای ترازو سفید و کاشی های سفید مترو در آشپزخانه سبز شکارچی

منبع: https://cocolapinedesign.com/2023/07/21/terrazzo-countertop-playful-kitchen/

از طريق آشپزخانه بسیار ساده

میزهای ترازو کوارتز مرمری در آشپزخانه سبز زیتونی دوست داشتنی

از طريق ماربودال

میزهای ترازو خاکستری همسان در جزیره آشپزخانه و ماژول آشپزخانه اصلی تضاد زیبایی را با کابینت های آشپزخانه با چوب روشن در جزیره و کابینت های سفید مایل به آشپزخانه اصلی اضافه می کنند.

جلوه ترازو بژ به دلیل پشتی بلندی که از مواد مشابه استفاده می کند و در مقابل دیوارهای سفید خودنمایی می کند چشمگیر است. از آنجایی که تنوع رنگ بر روی تراشه های سنگی نسبتاً متوسط ​​است، این نوع تراززو ظاهری جاودانه دارد که از مد نمی افتد.

از طريق آشپزخانه بسیار ساده

میزهای ترازو سفید و کابینت با رنگ روشن

کابینت‌های شیک بدون دستگیره در این آشپزخانه گرم زیبا از کف‌پوش‌های چوبی سبک و میز ترازو روشن متمایز است.