10 چیزی که یکشنبه را دوست دارم

این هفته گذشته برای اولین بار پس از مدت ها به خارج از کشور سفر کردم. ما برای 10 سالگی خود برای چند روز به یک مکان گرمسیری رفتیم، و با وجود اینکه گذراندن دوره بزرگسالی بسیار خوب بود، دلمان برای پسرمان تنگ شده بود و تقریباً تمام مدت در مورد او صحبت می کردیم. روده بر شدن از خنده. سفر بسیار آرامش بخشی بود. کتاب های زیادی خوانده شد.

5. من اینها را دوست دارم گوشواره رزینی.

9. من اخیرا این را خریدم سینی بازوی مبل و من عاشق این هستم. ها! بخش ما بسیار راحت است، و زمانی که من در گوشه ای غوطه ور هستم، نمی توانم به میز قهوه خوری برسم تا نوشیدنی ام را بیاورم … بنابراین برای حل این مشکل این را خریدم. این برای نگه داشتن فنجان های جرعه ای نیز عالی عمل می کند. 😉

7. من مدام برای اینستاگرام تبلیغ می کنم این شلوار جین و، خوب، کار می کند. دارم به خریدشون فکر میکنم اما آیا آنها باحال هستند یا حواس پرت هستند؟ آنها در مدل باحال به نظر می رسند، اما آیا برای من احمقانه به نظر می رسند؟ Idk.

3. برای تولد اسکار، یک کیک خاکی Thunder Hollow درست کردم (از ماشین 3) از یک کیک نانوایی ساده و آموزش این کیک خاکی از جادوی دوران کودکی

پیکسار بود ماشین ها مضمون، همانطور که او وسواس دارد. و من نمی توانم باور کنم که کودک من در حال حاضر 2 ساله است. زمان در حال پرواز است و در اینجا 10 چیزی است که اخیراً عاشق آنها شده ام.

  Schiller Projects turns former carriage house into mass-timber residence

8. اگر برای روز پدر خرید می کنید، در اینجا یک راهنمای هدیه با ایده های منحصر به فرد DIY وجود دارد.

1. به تازگی تمام شده است ساحل بخوانید، که در این هفته گذشته در ساحل خواندن کمی برایم جالب بود، اما شرمنده نیستم. چنین کتاب سرگرم کننده ای! من عاشق این نویسنده هستم

10. ما چهار مورد داریم این وسایل روشنایی در خانه ما – من حال و هوای مدرن را دوست دارم.

4. برای تولدش اسکار گرفتیم جعبه شنی برای حیاط خلوت او قبلاً وسواس دارد. اگر به من نیاز دارید، در تمام تابستان زیر ماسه خواهم بود زیرا ما همچنان به کار روی پرتاب نکردن شن ادامه می دهیم. 😉

به موقع به خانه رسیدیم تا کمی کار کنیم، لباس ها را در لباسشویی بیندازیم و برای دومین جشن تولد اسکار (دیروز) آماده شویم.

و صحبت از نویسندگان خارق العاده، یک کتاب غیرداستانی زیبا و الهام بخش است که اخیراً دریافت کردم عنصری توسط اندی ایتون آللرمن اگر در زندگی خود به برخی از آداب و رسوم آرامش بخش نیاز دارید، این کتاب را به شدت توصیه می کنم یا می توانید پادکست او را بررسی کنید!

2. در حال حاضر وسواس این روغن کوتیکول. چون روغن پخش می کند، کلیک رضایت بخشی دارد. من به راحتی تحت تاثیر قرار می گیرم، حدس می زنم.

6. تازه خودم خریدم این صندل ها بعد از اینکه دیدم درمانگرم همان جفت سفید را پوشیده است. او علاوه بر اینکه یک درمانگر عالی است، سبک بسیار خوبی نیز دارد.

  روایتی از یک خبرI ابتکار روسیه در رهایی از انحصار "غیرقابل اعتماد" و "خطرناک" دلار آمریکا

PS در اینجا چند پست اخیر وجود دارد که اگر آنها را از دست دادید!

منبع: https://abeautifulmess.com/10-things-i-love-sunday-317/