یک خانه خصوصی در شهر ملبورن که درام نادر را در بر می گیرد

حمام اصلی روشن و روشن.

پیتر اسکات، معمار و مدیر Beauty Bloody Bonza می‌گوید: استحکام دیوارهای بنایی شکسته می‌شود، آنها را بالاتر از طبقه همکف قرار می‌دهد و سطح را با یک الگوی شیب‌دار سوراخ می‌کند.

هنگامی که مشتریان Beauty Bloody Bonza را برای بازسازی خانه خود دعوت کردند، یک خانه خانوادگی مدرن را درخواست کردند که یک پناهگاه منزوی دور از مکان شلوغ آن در کرمورن، ملبورن ارائه دهد.

پالت مواد منسجم سرودی از پیوند خانواده با ویکتوریا منطقه ای است که کیفیت آشنای صلح و انعطاف پذیری را تداعی می کند.

اضافه شده جدید به بال ها تقسیم می شود که قسمت های خانوادگی خصوصی در خانه اصلی و بال نشیمن و مهمان در عقب قرار دارد.

جزئیات دوره در اتاق اصلی از جمله سقف های فلزی فشرده، شومینه های چدنی و آجرکاری حفظ شده است. این افزودنی با تقلید از هنر خانه اصلی، این ویژگی‌ها را به شکل نرده‌های پیچ‌خورده، پله‌های بافتنی و سطوح فلزی پیچیده تا شده دوباره به تصویر می‌کشد.

صفحه‌های آجری طرح‌دار یک حرکت دائمی در حال تغییر نور کم‌رنگ در طول روز ایجاد می‌کنند.

یک خانه خصوصی در شهر ملبورن که درام نادر را در بر می گیرد

معماری

توسط آملیا بارنز

گرتا مک، طراح داخلی و مدیر Beauty Bloody Bonza، توضیح می‌دهد: «در مراحل اولیه پروژه، تصمیم گرفته شد که فضای غذاخوری در فضای باز حذف شود و فضا در محیط داخلی گنجانده شود. برای به حداکثر رساندن فضای محدود در فضای باز، حیاط برای استخر و فضای باز برای پرسه زدن کودکان در نظر گرفته شده است.

  دکور جدید + بهترین فروش روز یادبود 2023

عناصر مورد علاقه گرتا در این پروژه، حرکات ساکت‌تر و کوچک‌تر هستند که می‌توان در آن کشف کرد. گوشه آرام نشسته با صندلی قرمز بلندش. آستانه‌های سنگی پلکانی بین خانه قدیمی و جدید، و پیچیدگی کار فلزی تا شده در زیر تخته سنگ ضخیم جزیره آشپزخانه.

یک اتاق خواب دارای نمای بیرونی است.

فرم‌های زاویه‌دار ساده الحاقیه‌های طبقه دوم از سقف‌های شیروانی خانه میراث تقلید می‌کنند. پیتر اسکات، معمار و مدیر Beauty Bloody Bonza می‌گوید: استحکام دیوارهای بنایی شکسته می‌شود، آنها را بالاتر از طبقه همکف قرار می‌دهد و سطح را با یک الگوی شیب‌دار سوراخ می‌کند.

در مرکز یک حجم یک طبقه شامل آشپزخانه و ناهار خوری است که از طریق درهای شیشه ای بزرگ به حیاط داخلی منزوی جدید می ریزد.

نمای آشپزخانه از حیاط.

حریم خصوصی و احساس امنیت از جنبه های مهم خلاصه مشتری بود.

پالت مواد منسجم سرودی از پیوند خانواده با ویکتوریا منطقه ای است که کیفیت آشنای صلح و انعطاف پذیری را تداعی می کند. صمغ خال‌دار گرم رنگ‌های معدنی، تخته‌های سنگی مستحکم، و فلزات سرد است که درام را به نمایش می‌گذارند.

صمغ لکه‌دار گرم با رنگ‌های معدنی، آجر، تخته‌های سنگی مقاوم و فلزات سرد جبران می‌شود.

Beauty Bloody Bonza اضافات قبلی را به خانه دوره اصلی حذف کرد و از اول شروع کرد.

خانه تکمیل‌شده به منظره خیابان موجود احترام می‌گذارد، اما در داخل احساس می‌کند دنیایی دور از خیابان‌های شلوغ در فضای باز است.

منبع: https://thedesignfiles.wpenginepowered.com/2023/06/architecture-cremorne-house-beauty-bloody-bonza/

مناطق مرطوب سبز اشباع شده حس شدیدتری را به خانه می آورند.

تمام اتاق‌ها به سمت حیاط برمی‌گردند و آجرکاری‌های سوراخ‌دار فضای نشیمن را از مسیر مجاور پشتی می‌پوشاند. حجم‌های طبقه اول سوئیت‌های اتاق خواب اصلی و مهمان، همدیگر را آینه می‌کنند و برای محصور کردن و محافظت از حیاط زیر کار می‌کنند.

جزئیات دوره در اتاق اصلی از جمله سقف های فلزی فشرده، شومینه های چدنی و آجرکاری حفظ شده است.

در مرکز یک حجم یک طبقه شامل آشپزخانه و ناهار خوری است که از طریق درهای شیشه ای بزرگ به حیاط داخلی منزوی جدید در غیاب حیاط خلوت می ریزد.

حجم‌های طبقه اول سوئیت‌های اتاق خواب اصلی و مهمان، همدیگر را آینه می‌کنند و برای محصور کردن و محافظت از حیاط زیر کار می‌کنند.

صفحه های آجری طرح دار با تقلید نور فیلتر شده از طریق سایبان صمغ های بلند، حرکت دائمی در حال تغییر نور را در طول روز ایجاد می کنند.

حریم خصوصی و احساس امنیت از جنبه های مهم خلاصه مشتری بود. در پاسخ، Beauty Bloody Bonza اضافات قبلی را به خانه دوره اصلی حذف کرد و دوباره شروع کرد.

خانه کرمورن یک پروژه تغییرات و الحاقات یک خانه درون شهری در ملبورن است.