کدام دزدگیر اماکن بهتر است؟ - دکوراسیون صدرا

کدام دزدگیر اماکن بهتر است؟

مشخصات فنی دزدگیر اماکن ان وی آر ۴ کانال داهوا مدل DHI-NVR2104HS-4KS2: صحبت با افراد مناسب برای این نوع پروژه ضروری است ، زیرا پس از تجزیه و تحلیل گزاره تجاری فروشنده بالقوه ، تصمیم گیری توسط شخصی با جایگاه بالاتر در سلسله مراتب شرکت انجام می شود ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که شخصی که با او صحبت می کنید می تواند تصمیم بگیرد. ان وی ار چیست :ان وی ار مخفف network video recorder است.تصاویر دوربین مداربسته پس از ثبت وقایع به صورت دیجیتال یا صفر و یک داخل هارد دیسک داخل ان وی ار اتنقال می یابند.ان وی ار پس از ثبت وقایع داخل هارد دیسک ,میتواند وقایع ثبت شده را بازپخش نماید.بازپخش تصاویر می تواند بر حسب زمان روز وساعت باشد.علاوه بر بازپخش تصاویر دی وی ار قابلیت اتصال به شبکه اینترنت را هم شامل میباشد .

سایر قطعات از جمله دوربین های امنیتی، کنترل های ریموت بیسیم، توسعه دهنده های سیستم و سنسورهای حرکتی. از طرفی مشتریان از اینکه دوربین در پارکینگ است حس رضایت خاطر بیشتری دارند و ساعتها در رستوران مینشینند و غذا سفارش میدهند. از قطب منفی (مشكی) چشمی باید به قطب منفی ترمینال AUX در دستگاه مركزی متصل نماییم. از قطب مثبت (قرمز) باطری باید به قطب مثبت ترمینال BAT در دستگاه مركزی متصل نماییم. از قطب مثبت (قرمز) چشمی باید به قطب مثبت ترمینال AUX در دستگاه مركزی متصل نماییم. در امدادکاران علاوه بر خدمات دوربین مدار بسته خدمات گوناگون دیگری در زمینه برق و الکترونیک ارائه می شود. دزدگیر اماکن خط شهری(نسل دوم): سیستم این نوع دزد گیر از قبلی پیشرفته تر است و علاوه بر هشدار از طریق بلندگو، هشدار را با خط تلفن شهری که به آن متصل میشود و از طریق شماره هایی که در آن ذخیره شده است، با کاربر خود تماس میگیرد. علاوه بر این، قابلیتهای دوربینهای مداربسته و ویژگیهای پیشرفته دوربینها مانند اتصال به اینترنت و دسترسی از راه دور نیز همواره در حال بهبود هستند. در مورد نصب سیستم اعلام حریق، باید گفت که بسیاری از ساختمانها در حال حاضر ملزم به استفاده و نصب سیستم اعلام حریق هستند.

همان طور كه در شكل مشخص است دتكتور دارای یک سنسور تشخیص دود و یک بیزر داخلی می باشد. برای اتصال سنسور ها اعم از چشم الکترونیک و انواع سنسور های دیگر باید سنسور و اتصال سنسورها به پنل مرکزی دزدگیر نصب شود. هر دو سیم سیه و قرمز را از منبع صدا به باتری بکشید. بری اتصال سیم سیاه از باتری به سیم سیاه منبع صدا ز کانکتورها استفاده کنید و سیم قرمز را از باتری به سیم قرمز منبع صدا وصل کنید. یک سیم دارای عایق قرمز و دیگری سیاه است. سیم قرمز را به ترمینال مثبت و سیم سیاه را به ترمینال منفی سلول باتری وصل کنید.

بنابراین کلید سوئیچ با باز و بسته شدن مدار در سیم قرمز کار می کند. نصب دوربینهای مدار بسته و DVR بسیار آسان است، زیرا با امکانات نصب ساخته شدهاند. نصب آسان و کم هزینه: دوربین مداربسته بی سیم با یک کابل و آداپتور برای برق و یک کابل برای اتصال به شبکه اینترنت شروع به کار می کند. نحوه کابل کشی در این دوربین ها اما اندکی متفاوت است و به طور کل میتوان گفت که این نوع سیستم های مداربسته در سه گروه مهم تقسیم بندی خواهند شد. بسیاری از صاحبان سیستم های امنیتی بیسیم اعتقاد دارند که این نوع سیستم ها امنیت بیشتری را ارائه می دهند چونکه سیمی برای قطع شدن وجود ندارد و بنابراین سارقان نمی توانند به راحتی از دزدگیر عبور کنند. ترمینال آلارم چشمی باید به زونی متصل شود كه با زدن ریموت كنترل فعال شود بنابراین آن را به زون NC كه یک زون معمولی است متصل كرده و ترمینال تمپر را چون می خواهیم جهت حفاظت همیشه فعال باشد به زون 24h (به معنی 26 ساعته فعال) متصل می كنیم. اطلاع رسانی این دزدگیر از طریق بلندگویی است که در محیط تعبیه شده است و فقط افرادی که در محل وجود دارند متوجه آن خواهند شد.

  محبوبیت رئیس جمهوری کره جنوبی روی منحنی نزولی
به راحتی از راه دور کنترل میشود و اپلیکیشن آن برای اندروید و آیفون قابل استفاده است. کنترل این دزدگیرها را می توان با موبایل و از راه دور انجام داد .همچنین از طریق اپلیکیشن هایی، این کنترل را به راحتی نیز میتوان انجام داد. دزدگیر اماکن سیم کارتی(نسل سوم): این دزدگیرها از دو دسته قبلی جدیدتر هستند و کارایی و عملکرد آنها از نسلهای اول و دوم بیشتر است. در این مقاله در مورد نصب دزدگیر اماکن و سیستم های جدید آن صحبت کردیم. در این مقاله از مجله امنیت ۲۴ قصد داریم درباره نصب دزدگیر اماکن و موضوعات مربوط به آن صحبت کنیم. جهت ایجاد اطلاع رسانی سمعی می توان از وسیله ای به نام اسپیكر استفاده نمود، اسپیكر نیازی به ولتاژ ندارد بنابراین سیم های بیرون آمده از آن دارای قطب یا پلاریته نمی باشد و می توان آن دو سیم را به ترمینال مربوط به اسپیكر در دستگاه مركزی متصل نمود. برای انجام تنظیمات مربوط به هر کدام از آن­ها ابتدا آن را انتخاب و روی گزینه Custom Level کلیک کنید تا پنجره موبوط به آن باز شود. اکثر سیستم ها نیاز دارند که در ابتدا واحد ارتباطات و کنترل را تنظیم کنند.

این سیستم ها در ابتدا به صورت آژیر عمل میکردند ولی با پیشرفت تکنولوژی آنها هم پیشرفته تر شده اند. دزدگیرهای آژیر دار و سیمکارتی موجود در بازار هر چند از لحاظ ظاهر در انواع و اشکال مختلفی ارائه شدهاند، ولی بطور کلی همگی آنها دارای یک هدف مشترک میباشند و آن اعلام هشدار های صوتی , نصاب دزدگیر اماکن در تهران نوری و تماسی پس از ورود فرد غیر مجاز است. در این حالت لازم است یک نماینده خوب تجاری داشته باشید که می داند چگونه پیشنهاد را به صورت روشن و عینی به مشتری ارائه دهد ، ایده این است که نشان دهد چرا مشتری باید در پروژه دوربین مدار بسته ارائه شده توسط شرکت شما سرمایه گذاری کند و نه پروژه دیگری که توسط این مسابقه ارائه شده است. موجب شده است بسیاری از کافی شاپها و رستوران ها دوربین مدار بسته را برای تامین امنیت استفاده کنند. دوربین مدار بسته لامپی یک مدل از دوربین های تحت شبکه وایرلس می باشد که جهت مصارف داخلی و محیط های بسته استفاده می گردد. اما اگر بخواهیم به صورت سریع و گذرا روش نصب دوربین ها را بگوییم ما آنها را به سه دسته تقسیم می کنیم که هر یک آموزش جداگانه ای می طلبد.

  چین و آسیای مرکزی درصدد تقویت روابط اقتصادی

بعد از اینکه تنظیمات DVR را انجام دادید، باید تنظیمات روتر را انجام دهید. در آخر کلید سوئیچ را در وضعیت خاموش، اتصال کوتاه سیم مابین دو سلول باتری قرار دهید. برای رسیدن به این هدف نصب دوربین مداربستهدر منزل ( CCTV)و محل کار از اولین اقدامات امنیتی است، کهدر زندگی مدرن امروزی باید حتما انجام شوند.در ادامه به نکات کلیدی در نصب دوربین مدار بسته و عوامل موثر بر قیمت خریدو نصب دوربین مدار بسته و هزینه نصب دوربین مداربسته می پردازیم. تسلط بر نصب انواع دوربین های مدار بسته در برندهای مختلف مانند هایک ویژن، پاناسونیک، های لوک، داهوا، یونی ویو، سامسونگ و … برای مقایسه این دو برند و کیفیت آنها می توانید این مطلب را با عنوان مقایسه دوربین هایک ویژن و تیاندی مطالعه کنید. قابلیت ضد نور توانایی ضبط تصاویری که پشت به نور هستند و در دوربین های معمولی تیره و تاریک نمایش داده می شود را با کیفیت خوب داراست.

از دستاوردهای این شرکت اختراع فناوری HDCVI می باشد که یک استاندارد بین المللی در صنعت HD می باشد. توجه شود كه سیم های مربوطه از چشمی به دستگاه مركزی به صورت كابلی می باشد كه می توان از یک كابل چهار زوج استفاده نمود. اگر شما تجربه و یا مطالب مفیدی در این زمینه دارید، خوشحال میشویم که برای استفاده ما و دیگر کاربران سایت در قسمت نظرات برای ما ارسال کنید. سیستم های جدید نظارتی دارای قابلیت انتقال تصویر به صورت P2P هستند این موضوع این قابلیت را به کاربران دوربین مدار بسته می دهد تا بتوانند با وصل شدن به شبکه اینترنت از هر جای دنیا تصاویر دوربین های مدار بسته خود را ببینند. شرکت داهوا یکی از بزرگترین شرکتهای تولید دوربین های مداربسته در دنیا می باشد.در سال ۲۰۱۷ میلادی در بین پنجاه برند برتر دنیا برند داهوا رتبه سوم جهان را کسب نمود است.Dahua Technology یکی از پیشگامان ارائه دهنده راه حل در صنعت مراقبت از ویدئو جهانی است.با حدود ۱۳۰۰۰ کارمند در سراسر جهان، راه حل ها، محصولات و خدمات Dahua در بیش از ۱۸۰ کشور و مناطق استفاده می شود.Dahua دارای ۳۵ شرکت تابعه در سراسر جهان شامل آسیا، آمریکا، اروپا، خاورمیانه، اقیانوسیه، آفریقا و غیره با راهکارهای نظارت، Dahua کیفیت بی نظیر، قابلیت اطمینان و ثبات را ارائه می دهد.Dahua متعهد به ارائه بهترین راه حل ها و محصولات با جدیدترین تکنولوژی ها است تا کاربران نهایی بتوانند با موفقیت کار خود را انجام دهند.شرکت داهوا در سال ۲۰۰۱ اولین شرکتی بود که دی وی ار هشت کانال ریل تایم وارد بازار نمود.

آموزش نصب سنسور حرکتی دزدگیر اماکن به طور کامل در دوره نصب دزدگیر اماکن آموزشگاه برق گستران آموزش داده می شود. به این شکل که سنسور ها با تشخیص شرایط خطر، آژیر را به صدا در می آورند. این باطری ها در دو نوع 4.5 آمپر و 7.2 آمپر موجود می باشند. در این تصمیم گیری مواردی مثل نیاز و خواست کارفرما، نوع دوربین ها (آنالوگ یا تحت شبکه) و همچنین دسترسی های مورد نیاز برای کابل کشی تاثیر گذار هستند. بنابراین شما تصمیم گرفتید که چه چیزی را می خواهید ضبط کنید و تا چه اندازه از آن شیء فاصله دارید ، اکنون باید بدانید که از کدام دوربین به چه کیفیتی نیاز دارید. در مورد دستگاه های مركزی كه دارای تلفن كننده سر خود می باشند می بایست یک خط تلفن مستقیم را به ترمینال TEL موجود در دستگاه مركزی متصل نماییم. در سیستم تحت شبکه دوربین مداربسته خود میتواند به صورت مستقل به شبکه کامپیوتری متصل شود و از این رو شما خواهید توانست به صورت مستقیم آن را به کامپیوتر متصل کنید. به دلیل تکنولوژی بالاتر، خرید و نصب دوربین مدار بسته در کرج برای این مدلها، کمی گرانتر است. با توجه به تورم اقتصادی و تغییر قیمت دلار قیمت قطعات و دوربینهای مدار بسته در حال نوسان میباشد.

  تمرکز چین و آسیای مرکزی بر ایجاد شبکه حمل و نقل مدرن منطقه ای

مقدار فضای مورد نیاز جهت ذخیره فیلم باید بر اساس تعداد دوربین ها مشخص شود. برای نصب دوربین در فضای بیرونی و روی دیوار خانه مناسب ترین ارتفاع برای نصب 3 متر است. چشمی ها می بایست در ارتفاع 2 تا 3 متری و تا جای ممكن روبروی هدف مورد نظر نصب شوند، زاویه دید چشمی های مرغوب حدود 120 درجه و برد 12 متر می باشد. بهتر است دوربین مدار بسته در گوشه های ساختمان نصب شود، در این صورت کابل های متصل به آن از دید افراد مخفی می شود. با این ترفند هم تعداد دوربین های کمتری نیاز خواهد بود که باعث کاهش شدید قیمت تمام شده پروژه می شود.

بطوریکه با ورود افراد غیرمجاز تصاویر این عمل، توسط دوربین ها نمایش و ضبط می گردد ولی در صورتی که چهره فرد سارق پوشیده باشد تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته برای شناسایی سارق موثر نخواهد بود ازین رو اگر آن محیط به یک سیستم دزگیر اماکن کارامد مجهز باشد ، با ورود غیر مجاز افراد، فرایند آژیر کشیدن و اعلام سرقت توسط دزدگیر اجرا شده و همچنین با تماس تلفنی و ارسال پیامک به مدیر و افراد مرتبط، اطلاع رسانی می کند. ناگفته نماند که هنگام نصب دوربین مداربسته وایرلس، اطمینان حاصل کنید که محل نصب دارای اتصال WiFi پایدار است.

به عنوان مثال ، شما ممکن است یک مالک ملک باشید ، از قوانین دوربین امنیتی آپارتمان و اینکه آیا می توانید دوربین هایی را در داخل ملک خود نصب کنید ، تعجب کنید. دوربین های مدار بسته که شما انتخاب می کنید می تواند تفاوت زیادی بین هزینه نصب دوربین مداربسته شما ایجاد کند. طراحی یک پروژه دوربین مدار بسته به این نوع مشتری معمولاً شامل زمان و فداکاری است ، زیرا بیشتر وقت شما با چندین شرکت دیگر که درست مثل سیستم های نظارت دوربین مدار بسته می فروشند نیز رقابت خواهید کرد. 2. کابل کشی و نصب تجهیزات کابل کشی در سه نوع مداربسته آنالوگ (HD)، تحت شبکه (IP) و بی سیم خواهد بود. در صورت استفاده نكردن از زون های NC (تمامی زون ها NC هستند، بغیر از زونی كه عبارت NO در زیر آن نوشته شده باشد) می بایست آنها را اتصال كوتاه نمود. دوربینهای مداربستهٔ اسپید دام (Speed dome): دوربینهای گردان را با نامهای متفاوتی میشناسند بعضی از این نامها عبارت اند از Fast dome,Speed dome,PTZ.