چگونه با ریل گالری چوبی قفسه بسازیم - دکوراسیون صدرا

چگونه با ریل گالری چوبی قفسه بسازیم

وقتی برای اولین بار اتاق رختشویی را تکمیل کردیم، یک قفسه روی دیوار بالای ماشین لباسشویی و خشک کن قرار دادیم که طول آن حدود 5 دقیقه بود. نمی دانم چرا این طول را تصمیم گرفتم یا چرا آن را تا انتها از دیوار امتداد ندادم. اوایل سفر طراحی من بود و اتاق رختشویی اولین اتاقی بود که از بالا به پایین طراحی کردم!

خود را برش دهید و قیچی کنید دور گوشه. این به شما کمک می کند که قطعات انتهایی خود را در سوراخ ها قرار دهید تا ایده بهتری از محل قرار گرفتن دور گوشه پیدا کنید. سپس می توانید از مجموعه اره میتر خود در 45 درجه برای برش هر قطعه استفاده کنید.

ساخت قفسه با ریل گالری چوب

مرحله 4

قسمت بالایی را برش دهید نهایی خاموش سوراخ کردن در قفسه نسبتاً آسان بود، اما سوراخ کردن در گوشه‌ای واقعاً مشکل خواهد بود. بنابراین برای جلوگیری از این امر، من فقط قسمت بالای فینال را برش دادم تا دور گوشه بتواند صاف بنشیند.

سوراخ ها را برای خود دریل کنید نهایی. شما می خواهید ابتدا فاصله خود را اندازه گیری کنید – من فاصله خود را 2.5 اینچ از یکدیگر قرار دادم اما شما می توانید هر کاری که به نظر شما بهترین است را انجام دهید! من آنها را حدود 1/2 اینچ از لبه جلویی تخته قرار دادم.

قفسه DIY با راه آهن گالری

بعد از مورد علاقه ام استفاده کردم لکه ژل گردوی تیره برای لکه دار کردن همه چیز من از یک پد رنگ آمیزی برای قفسه و کربل های واقعی استفاده کردم و سپس از یک برس رنگی کوچک برای قسمت های نهایی استفاده کردم. سپس قسمت های انتهایی را روی پارچه ای پاک کردم تا اضافی آن پاک شود.

مرحله 6

ما در بحبوحه تجدید اتاق لباسشویی کوچک هستیم و من به آرامی پروژه هایی را برای به روز رسانی این فضا تکمیل کرده ام. ما تقریباً 7 سال پیش آن را تمام کردیم و یکی از پر استفاده ترین اتاق های خانه ما (بعد از آشپزخانه) است. اما اکنون که ما 3 بچه داریم و سبک من تکامل یافته است، وقت آن است که تغییراتی داشته باشیم! جدیدترین پروژه من ساختن یک قفسه با ریل گالری چوب بود و من اینجا هستم تا تمام جزئیات را با شما به اشتراک بگذارم!

چگونه یک قفسه راه آهن گالری چوب بسازیم

این قفسه راه آهن گالری چوبی بسیار بهتر از قفسه اصلی در این فضا است. من عاشق این هستم که تمام طول دیوار را پر می کند و یک ریل برنجی اضافی در زیر برای آویزان کردن وسایل دارد. همچنین بسیار زیباتر است و جذابیت و شخصیت زیبایی را به اتاق لباسشویی ما اضافه کرده است.

  عناوین روزنامه‌های مطرح جهان؛ ۳۱ آگوست ۲۰۲۲

شما چی فکر میکنید؟ آیا می خواهید قفسه خود را با یک ریل گالری چوب بسازید؟

اکنون بخش سرگرم کننده است – زمان تزئین و لذت بردن از قفسه!

اتاق رختشویی مدرن قدیمی
ریل گالری چوب DIY
اتاق رختشویی دنج قدیمی

اکنون که تمام چوب شما بریده شده و آماده است، زمان لکه گیری است. من ابتدا از یک نرم کننده چوب استفاده کردم که به از بین بردن لکه ها کمک می کند و یک روکش خوب را به شما می دهد. این را می توانید با برس فوم مشکی بزنید.

قفسه چوبی DIY با ریل

منبع: https://www.brepurposed.com/how-to-build-a-shelf-with-a-wood-gallery-rail/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=how-to-build-a-shelf-with-a-wood-gallery-rail&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=how-to-build-a-shelf-with-a-wood-gallery-rail

خودت را قطع کن لوله مسی. قبل از برش، طول مورد نیاز خود را با قرار دادن دو هسته انتهایی روی دیوار اندازه گیری کنید. این به شما اندازه گیری دقیق تری می دهد، اما شما مقداری اتاق تکان دادن دارید زیرا لوله یک اینچ یا بیشتر در داخل کوربل ها قرار می گیرد.من برای ایجاد ریل گالری چوب پس از ایجاد یک الهام گرفتم نگهدارنده غذای سگ برای Oakley از دوک های چوبی بزرگتر. ریل های گالری برنجی در طراحی بسیار محبوب شده اند – ما یکی را در آشپزخانه خود داریم و من آن را دوست دارم – اما من می خواستم یک چرخش متفاوت روی آن بگذارم. بسیاری از عتیقه‌های قدیمی این عنصر را دارند که جزئیات بسیار زیبایی است، و من می‌خواستم آن را به شیوه‌ای مدرن‌تر انجام دهم که بهتر با سبک من مطابقت داشته باشد.

لوازم قفسه با ریل گالری چوبی

مرحله 1

ریل گالری چوبی خود را بسازید! قطعات نهایی خود را به سوراخ هایی که دریل کرده اید بچسبانید و سپس گوشه را روی آن بچسبانید. این چسب DAP Rapid Fuse مورد علاقه من است. خیلی سریع خشک می شود و بسیار بادوام است!

قفسه راه آهن گالری چوب

مرحله 10

سوراخ ها را در خود سوراخ کنید کوربل ها. اگر شما یک مته پرس دارید، این ساده ترین راه برای انجام این کار است، اما ما این کار را نمی کنیم، بنابراین من از چند گیره و مته معمولی خود استفاده کردم. لوله مسی که من برای “راه آهن برنجی” استفاده کردم 1/2 اینچ است و من از یک بیل 5/16 برای سوراخ ها استفاده کردم.

  تاکید روسیه و چین بر همکاری دوکشور در سازمان‌های بین‌المللی

ما تصمیم گرفتیم که لوله را تماماً از 5 کوربل به صورت یک تکه عبور دهیم، اما شما همچنین می‌توانید لوله را به بخش‌هایی برش دهید و درزها را در میان کوربل‌ها پنهان کنید.

اسپری رنگ خود را قلاب ها برای مطابقت با لوله به هر رنگی که لوله خود را اسپری می کنید، مطمئن شوید که از همان رنگ برای قلاب های خود استفاده می کنید، اگر آنها مناسب نیستند. من از اینها استفاده کردم قلاب دوش و عاشق جزئیات توپ کوچکی هستند که دارند.

قفسه خود را آویزان کنید! لوله را از میان کوربل ها بکشید و کوربل ها را روی پیچ های دیوار قلاب کنید. ما توانستیم از برخی از سوراخ‌های موجود استفاده کنیم و سپس مجبور شدیم سوراخ‌های جدیدی را در دو طرف سوراخ کنیم. برای سوراخ کردن کاشی، فقط مطمئن شوید که از یک بیت بنایی استفاده می کنید!

قفسه با ریل برنجی

من از اره باند برای انجام این کار استفاده کردم و خیلی سریع و آسان بود! در صورت نیاز، می توانید رویه ها را سنباده بزنید تا سطحی کاملاً صاف داشته باشید.

مرحله 3

هرچه بیشتر به آن نگاه می کردم، به نظر نامتعادل می رسید و فضای بیشتری برای ذخیره سازی و عملکرد اضافی وجود داشت. بنابراین به این فکر افتادم که یک قفسه با یک ریل گالری چوبی در بالا و یک ریل برنجی آویزان در پایین ایجاد کنم.

ما کمی مشکل داشتیم که هر 5 کوربل را در هر دو پیچ قرار دهیم، بنابراین در نهایت فقط از یک پیچ در هر کوربل استفاده کردیم و هنوز هم فوق العاده محکم بود.

  پاکستان هرگونه فشار بر برنامه‌های موشکی و هسته‌ای خود را قویا رد ‌کرد

مرحله 11

من اول کربل هایم را رنگ آمیزی کردم، اما پیشنهاد می کنم اول سوراخکاری و بعد رنگ آمیزی!

قفسه DIY با کربل

با بستن دو هسته به هم شروع کنید. مطمئن شوید که آنها به درستی تراز شده اند (یعنی براکت های پشتی به همان سمت هستند). گلوله چشمی ناحیه مرکزی مغزی را که می‌خواهید لوله در آن برود و تا جایی که می‌توانید مستقیماً از هر دو گوشه سوراخ کنید.

پس از خشک شدن لکه، یک تاپ کوت بزنید. من استفاده کردم جنرال فینیش تاپ کت با کارایی بالا در ساتن و فقط یک کت انجام داد چون این کار زیاد عمل نمی کند 😉

مرحله 7

لوله خود را با اسپری رنگ کنید. من از این استفاده کردم رنگ اسپری ورق طلا و سپس این کت شفاف در بالای آن.

ریل برنجی آویزان DIY

مرحله 9

برای سوراخ کردن سوراخ ها از مته 5/8 اینچی استفاده کردم. شما همچنین می توانید از بیل استفاده کنید، اما از آنجایی که آنها انتهایی نوک تیز دارند، من نمی خواستم خطر سوراخ کردن چوب را داشته باشم!

گام 2

هنگامی که دو مورد اول را انجام دادید، یکی از آنها را بردارید و آن را روی یک کوربل سوراخ نشده قرار دهید. از این به عنوان یک الگو برای سوراخ کردن قالب زیر استفاده کنید. آنقدر این کار را تکرار کنید تا تمام کوربل ها سوراخ شوند.

مرحله 5

برش لوله مسی با این کوچک بسیار آسان است لوله برش می توانید از فروشگاه لوازم خانگی تهیه کنید.

مرحله 8