پرده و دکوراسیون بی نظیر اهواز

اگر به ظاهر آشپزخانه های قدیمی با دقت بیشتری توجه کنید، می بینید که در بسیاری از آنها استفاده از قفسه های ظروف و کابینت های دیواری بسیار رایج بوده است و از فضای دیوارها بیشتر برای نگهداری وسایل استفاده می شده است. استفاده از سنگ های معدنی و چوب های طبیعی در سطح کانترها و اپن زیبایی آشپزخانه شما را چندین برابر می کند. انتخاب صحیح رنگهای مورد استفاده در طراحی داخلی میتواند باعث زیبایی بیشتر خانه شود و هارمونی میان اجزا را بیشتر کند. بسیاری از اثاثیه ی کنونی منزل شما، صرفا باعث شلوغ شدن منزل می شوند. طراحی دکوراسیون داخلی منزل، هماهنگسازی اجزای داخلی خانه است که با هدف زیباتر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل انگیز در فضای خانه می باشد. پارکت به دلیل راحتی، طبیعت گرم و شیک بودن همواره اولین انتخاب بوده است. حتی در مدرن بودن و استفاده از چیدمان روز و رنگهای مربوط به آشپزخانه باید توجه داشت که رعایت حد لازم مهم است و فراتر رفتن از این حد و اندازه منجر به دلسردی فضای ایجاد شده خواهد شد. آشپزخانه ها علاوه بر اینکه محیطی برای آشپزی و پخت غذا هستند، می توانند به محل گرد آمدن اعضای خانواده برای صرف غذا و گپ و گفتگو در زمان های مختلف روز تبدیل شوند.

پیشخوان آشپزخانه هم یکی از بخش هایی است که ممکن است خیلی زود کهنه شود و در نتیجه برای جدید کردن دکوراسیون و تغییر ظاهر آشپزخانه حتما بایستی به آن توجه سایت sadradekor کنید. امروز اغلب افراد طرفدار اتاق خواب با دکوراسیون مدرن هستند ولی در این میان عدهای هم پیدا میشوند که تمایل دارند از دکوراسیون سلطنتی و کلاسیک برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود استفاده کنند. در صورت تمایل به استفاده از وسایل دکوری و تزیینی بهتر است ، زیاد این فضا را شلوغ نکنید. ما مدلهایی از آشپزخانه سنتی را برای شما بازگو میکنیم که بی شک هنر، ذوق و سلیقه شما در چیدمان یک آشپزخانه سنتی به شما بسیار کمک خواهد کرد. سماورهای زغالی، سماورهای طلایی برای دکوراسیون، سماورهای برقی قدیمی و بسیار موارد دیگر که در گذشته مرسوم بود به چیدمان سنتی شما کمک میکند. وسایل و اثاثیه های دیگر را باید به گونه ای چیدمان کنید تا نقطه کانونی در محور مرکزی آنها قرار بگیرند. در حال حاضر انواع مختلف آویز آشپزخانه و لوستر آشپزخانه با قیمت های متنوع در بازار موجود می باشد. سعی کنید هر کدام از این المان های موجود در طراحی دکوراسیون آشپزخانه که از جنس فلزات هستند را کنار بگذارید و از موارد جایگزین امروزی تر استفاده کنید.

به عنوان مثال نوری که در هنگام آشپزی به آن نیاز دارید، با میزان روشنایی در هنگام صرف شام بسیار متفاوت خواهد بود. مورد دوم اینکه از سبدهای حصیری دردار به عنوان ظرف نان میتوان استفاده کرد. برای ایجاد ظاهر روستایی، از سبدهای حصیری به جای ظرف میوه استفاده کنید. برای این کار میتوانید از پرده، قفسههای دیواری، مجسمههای زیبا، گلدانهای شیک و سایر وسایل تزیینی استفاده کنید. چراغهای پیک نیکی هنوز مورد استفاده قرار میگیرند و میتوانید از این وسیله نیز برای ایده پردازی خود بهره ببرید. سعی کنید تاقچه های کوچکی را برای قرار دادن اشیای دکوراتیو یا گلدان های کوچک، روی دیوارهای آشپزخانه تعبیه کنید.

  جایگاه برتر ایران در نمایشگاه بزرگ تجارت خدمات چین
در صورت انتخاب سبک مدرن برای دکوراسیون و اپن آشپزخانه طراحی ساده تر خواهد بود . به این منظور می توانید شلف هایی بر روی دیوار نصب کنید و برای قراردادن وسایل تزئینی از آن ها استفاده نمایید. حتی کتاب های آشپزی خودتان را هم می توانید روی این تاقچه های کوچک یا قفسه های تزئینی قرار دهید. برای تولید پیشخوان های آشپزخانه استفاده می شود و قطعا محدودیتی برای انتخاب نوع و جنس آنها نخواهید داشت. برای این که بتوانید مانند یک طراح حرفه ای خانه خود را طراحی کنید بهتر است یک سبک و تم را مشخص کنید. ایدههای طراحی و دکوراسیون آشپزخانه برای اینکه حداکثر فضا را داخل آشپزخانه داشته باشید و در عین حال، آرامش بیشتری احساس کنید، بسیار ضرورت دارند و هر ساله رو به رشد و توسعه هستند. شما میتوانید تأثیر آن را به خوبی در محیط آشپزخانه خود احساس کنید. برای این منظور از سیر، فلفل قرمز، انگور و گلهای خشک میتوانید ایده بگیرید. برای اینکه یک آشپزخانه سنتی داشته باشید بایستی از لوازم جانبی سنتی در محیط آشپزخانه بهره ببرید. آشپزخانه کوچک به معنی فضای اندک برای دکوراسیون می باشد، بنابراین در انتخاب رنگ های کابینت تان بی پروا و جسور باشید.

شما میتوانید از یادگاریهای مادر بزرگهای خود به منظور بهره بردن در فضای داخلی سنتی نهایت لذت را ببرید. لوازم پخت و پز و هر چیز خشک را در ظروف چینی سفید نگه دارید، که کلاسیک بوده و از مد نمی افتند. کفپوش های آشپزخانه معمولا جزو بخش هایی هستند که خیلی به آنها توجه نمی شود، ولی در عین حال می توانند در ظاهر دکوراسیون بسیار تاثیر گذار باشند. رنگ پرده ها و دستمال ها را با رنگ آشپزخانه هماهنک کنید، همانند این آشپزخانه سیاه و سفید که هیچگاه از مد نمی افتد. تا همین چند سال گذشته بسیاری از کابینت های قدیمی، قفسه های دیواری آشپزخانه، لوسترها و چراغ های روشنایی و همچنین هودهای آشپزخانه از جنس صفحات فلزی همچون آلومینیوم، مس و استیل تهیه می شدند که در حال حاضر کاملا قدیمی و از مد افتاده به نظر می رسند. در طراحی های قدیمی آشپزخانه ها، بسیاری از وسایل و اجزای تشکیل دهنده آن، از جنس فلزات بوده اند.

در واقع شما می توانید تمام بخش های مختلف موجود در خانه را بر حسب یک سبک خاص که مورد علاقه ی شما است طراحی نمایید. اما در دکوراسیون امروزی دیگر از این قفسه های دیواری استفاده کمتری می شود و این نوع کابینت ها جای خود را به دیوارهایی خالی و فضاهایی بازتر داده اند. از دیگر خصوصیات این سبک استفاده از مبلمان با طرح و نقش ظریف در کنار مجسمهها خواهد بود. شما به راحتی میتوانید به جای قابلمههای دیگر در زمان آشپزی از ظروف مسی استفاده کنید. به عنوان مثال شما به جای استفاده از پارچ میتوانید از کوزه برای سرد نگه داشتن آب استفاده کنید. طبیعتا اگر قصد داشته باشید بیش از چند سال در خانه تان بماند برای بازسازی بیشتر هزینه خواهید کرد و به دنبال چیزی خواهید بود که واقعا دوست دارید.

  یک نکته ساده و مرتب برای خانه

بنابراین برای به کار بردن هر سبکی در طراحی داخلی باید دانش و تجربه کافی در این زمینه وجود داشته باشد تا نتیجه کار زیبا و حرفه ای شود. به عنوان مثال صندلیهای جک دار خیلی بلند ، برای افرادی با قد کوتاه می تواند انتخاب مناسبی باشد. مورد سوم اینکه استفاده از سبدهای حصیری به عنوان گلدان نیز ممکن است. دکوراسیون آشپزخانه سنتی ایرانی با سبدهای حصیری از راههای مختلفی ممکن میشود. در ابتدا میتوانید ظروف ادویه را در داخل یک سبد حصیری مربعی شکل رو میز قرار دهید. شما میتوانید بسیاری از وسایل تزئینی یا حتی ضروری را از سقف آویزان کنید. اما اپن خانه های جدید از جنس کناف یا ام دی اف می باشد. طراحی اتاق های کوچک اصول ساده ای دارد تا فضایی تنگ و تاریک ایجاد نشود. به علاوه می توانید مطمئن باشید که تمام لذت حاصل از به کار گرفتن سلیقه و ذوق و خلاقیتی که برای تزئین دکوراسیون آشپزخانه به کار می برید، در قالب اشیای دکوراتیو بسیار ساده و کوچک نمود پیدا خواهد کرد؛ بنابراین چندان کار سختی در پیش نخواهید داشت. برای باز کردن فضاهای کوچکتر، از رنگ ها براق در آشپزخانه خود استفاده کنید. خطوط روشن و هندسه ساده در این سبک اهمیت بیشتری پیدا کردند.

استفاده از کاشیهای سنتی فیروزهای خود ایده مناسبی برای داشتن یک دیزاین سنتی به شمار میرود. نیازی نیست برای دیزاین چیزی خریداری کنید. صندلی های اپن آشپزخانه ، باید مطابق با سبک آشپزخانه و فیزیک بدنی افرادی که از آن استفاده میکنند خریداری شوند. البته استفاده از قفسه های وسایل و کابینت ها کاملا بستگی به ابعاد آشپزخانه شما دارد و در صورتی که جایگزین مناسبی برای کابینت های دیواری و فضاهای نگهداری وسایل ندارید، بهتر است از حذف آنها خودداری کنید. پس برای اینکه در چیدمان محیط خانه از تجمل گرایی پرهیز کنید و به یک هماهنگی در طرح، رنگ و بافت وسایل منزل برسید، دکوراسیون مدرن می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. در این سایت هم میتوانید از تجربیات دیگران اطلاع پیدا کنید و هم افراد متخصص در این زمینه را بیابید.

در انتهای این صفحه و در بخش نظرات می توانید پرسش های خود را وارد نمایید، تا تیم پشتیبان شرکت دکوراسیون داخلی در سریع ترین زمان به سئوالات شما پاسخ دهد. جایی که بیشتر زمان های خود را در آن می گذرانید باید از همه نظر آسایش و آرامش شما را تامین کند. تحول در چیدمان خانه، هر چند کوچک و جزئی، بصورت معجزه آسایی می تواند شادی و آرامش را به خانه و خانواده تزریق کند. در یک فضای کوچک، زیبایی در سادگی است و چند وسیله ساده و کوچک می تواند همه چیزی باشد که آشپزخانه شما به آن نیاز دارد. در کشور آمریکا در سال 2010 درآمد متوسط یک فرد سالیانه حدود 34000 دلار است ولی یک طراح دکوراسیون داخلی حدود 46000 دلار در سال درآمد دارد. به عنوان مثال در سال های گذشته استفاده از پارکت ها یا کفپوش های چوبی بسیار رایج بود، اما در حال حاضر این نوع کفپوش ها جای خودشان را به سرامیک های بسیار شیک و متنوع امروزی داده اند که می توانید از آن ها در پوشش کف و دیوارهای آشپزخانه خودتان بهره گیرید. البته ما وجود ایدههای ناب و تکرار نشدنی دیزاین های درونی را در گذشتههای کهن را انکار نمیکنیم؛ صحبت ما در این مقاله در راستای پیدایش تعریف تخصصی رشته طراحی دکوراسیون داخلی و تحصیل آکادمیک و دانشگاهی آن است.

  تایوان: در صورت بروز جنگ با چین از کشورهای دیگر نمی‌خواهیم که برای ما بجنگند

با به نمایش گذاشتن گل های تازه که از باغچه چیده اید یا یک کدو تنبل کوچک، با فصل ها همراه شوید. با ساخت جزیره آشپزخانه خودتان با مهارت تر شوید و از رنگ های مورد علاقه خود استفاده کنید تا ذوق و استعداد خود را به آن اضافه کنید. اگر قصد ندارید کابینت های آشپزخانه خودتان را به طور کل تعویض کنید، بهترین راه برای تغییر ظاهرشان، رنگ آمیزی آنها است. اگر فضای اتاق خواب کوچک است و امکان استفاده از وسایل متعدد بسیار زیاد را ندارید بهتر است به سراغ سرویس خوابهای کم جا و شلفهای دیواری بروید. اگر کابینت های صفحه تخت مدرن دارید، دستگیره ها را نگذارید. در ادامه این مقاله جدیدترین طرح های اپن را به شما معرفی می کنیم.

نتخاب هرکدام از این طرح ها به سلیقه شما بستگی دارد. به جای استفاده از کتری و قوری به شما پیشنهاد میکنیم از قوری و سماورهای قدیمی برای داشتن یک آشپزخانه سنتی بهره ببرید. میتوانید از این سماورها به عنوان یک دکوری استفاده کنید و هم میتوانید از این وسیله برای مصارف روزانه خود بهره ببرید. اگر فضای خانهای که در آن زندگی میکنید را دوست ندارید، میتوانید به راحتی آن را تغییر دهید. اگر مغازه شما از نور کافی برای نمایش پرده و پارچه پردهای برخوردار نباشد مشتری سریعا مغازه شما را ترک خواهد کرد پس به این موضوع توجه ویژه داشته باشید. در سینیهای مسی غذا را سرو کنید و از کاسههای آبی برای سرو ماست و ترشی بهره ببرید.

دکوراسیون داخلی هنوز برای خیلی ها ناشناخته است و حتی نمی دانند که دارای گرایش های مختلفی نیز می باشد. یک آشپزخانه دنج نیازی به دکوراسیون ندارد، زمانی که دارای دیوارهای از جنس چوب پرداخت شده است. زمانی که لوازم را بر روی میزها قرار می دهید، آن ها را بر روی سینی بزرگ یا پایه کیک قرار دهید تا جم و جور و مرتب به نظر برسند. زیرا شاید آنچه در فروشگاه میبیند و نظر شمارا جلب میکند، بیشازحد برای منزل شما بزرگ یا کوچک باشد.فرض کنید مبلمان صورتیرنگی را که در فروشگاه بسیار زیبا به نظر میرسد خریدهاید و به منزل منتقل کردهاید. مدلهای زیبا و متنوع آینه کنسول چوبی مدرن برای سلیقههای متفاوت توسط برند برتر ایران در ساخت مبلمان، فروشگاه آنلاین آیینه هنر در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. میتوانید از کوزههای سبز ترشی را در کنار سفره خود برای جلوه دادن به فضا استفاده کنید. شما میتوانید سبزیجات مورد نیاز خود را در کوزههای گلی بکارید. همچنین شاهد طراحی موج دار و عدم تقارن در مبلمان ها هستیم. ویژگی بارز آن استفاده از مبلمان باشکوه مخملی، عتیقهجات گرانبها، پارگیهای رنگ تیره مانند بنفش، قرمز یا فیروزهای است.