من می توانم کارهای سخت را انجام دهم – اما نه این دو را همزمان

امسال آخرین سال از خیلی چیزها بوده است و در بیشتر موارد من در انکار بوده ام. حقیقت این است که تشخیص دهم که پسرم لانه را ترک می کند. لانه من خیلی دردناک است شاید به همین دلیل بود که در وهله اول قلبم را در کتاب دو ریختم. من به مدت چهار ماه هر روز می نوشتم، صبح زود و شب وقت پیدا می کردم. حدس می‌زنم می‌توان گفت آنها ذهن من را بیدار و زنده نگه داشتند. جایگزین این بود که در جاده های بادخیز گذشته سفر کنم، جایی که من هنوز یک پسر کوچک داشتم.

پاسیو شن نخودی حیاط خلوت.  خانه مزرعه شهر اثر جنیفر اوبراین

من با گفتن اینکه در تغییر خوب نیستم شروع می کنم. من می دانم که از زمانی که خواهر و برادرهای بزرگترم یکی یکی برای دانشگاه رفتند و سپس ایالت را برای ازدواج ترک کردند. که به دنبال آن بیماری طولانی مادرم و سرانجام در گذشت. از زمانی که یادم می آید، زندگی من در نوسان بوده است. انگار پاهایم برای همیشه به ترمز چسبیده بودند. و از آن زمان به این امید که بتوانم از تغییر به کلی جلوگیری کنم، در بزرگراه می لغزیدم. اما همه ما می دانیم که زندگی اینگونه نیست.

وبلاگ DIY + Design City Farmhouse توسط جنیفر اوبرین.

هر گونه مشاوره قابل قدردانی است. روزت مبارک، دوست!

منبع: https://cityfarmhouse.com/2023/06/i-can-do-hard-things-but-not-these-two-together.html

سریع به جلو به امروز. پسر من در پاییز به UNC Wilmington می رود و کتاب من کامل است. من شروع به پرس و جو از نمایندگان و ناشران کرده ام. من تعداد زیادی درخواست نسخه خطی کامل داشته‌ام، اما رد شدن‌ها تقریباً بیش از حد قابل تحمل است. هر نویسنده پرس و جو با تجربیات زندگی متفاوتی سر میز می آید، اما مهم نیست که چقدر اعتماد به نفس داشته باشید، با یک چاقوی زنگ زده قدیمی دلتان را نمی گیرد.

  جشن سال نو در کامبوج قربانی گرفت / ۱۹ کشته و ۶۰ زخمی براثر آتش سوزی در یک هتل
جنیفر اوبراین طراح در خانه مزرعه شهر.

در پایان، توصیه من به شما این است که وقتی فرزندتان برای ترک لانه آماده می شود، با خودتان ملایم باشید و استرس اضافی را متحمل نشوید. و هرگز کاری را که من انجام دادم انجام ندهید و از نمایندگان و ناشران پرس و جو نکنید در حالی که شما به عنوان یک مادر برای سخت ترین کارها آماده می شوید.

من می‌توانم کارهای سخت را انجام دهم، اما هیچ جسارت، شجاعت و سرسختی نمی‌تواند مرا برای این کار آماده کند. وقتی تمام کردم کتاب شماره 2 در ماه آوریل، ما برای بازدید از آخرین کالج لیست خود، UNC Wilmington، به راه افتادیم. نمی‌دانستم طوفان‌های موسمی احساساتی که سیل می‌آیند، می‌آیند و قلبم را می‌شکنند.

نویسنده جنیفر اوبرین در خانه اش در لانگ آیلند.

غم و اندوه چیز دشواری است. می تواند مانند موجی که ندیدی که می آید با تو برخورد کند و تو را از پاهایت ببرد و وارد جریان کند. و همچنین می توانید غم و اندوه پیش بینی شده را قبل از اینکه اتفاق بیفتد احساس کنید، و به همان اندازه واقعی است. من هر دو را خیلی خوب می شناسم.

تغییر شکل نیمکت گلدان.  وبلاگ خانه مزرعه شهر.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با