مدل دکوراسیون رستوران 2022 - اصول طراحی داخلی دکوراسیون رستوران - دکوراسیون صدرا

مدل دکوراسیون رستوران 2022 – اصول طراحی داخلی دکوراسیون رستوران

این سقفها به دو صورت برقی و دستی طراحی و تولید شدهاند و بیشتر از جنس پلی کربنات شفاف هستند. برای کفپوش تراس میتوان از انواع پارکت ها ، تایل ها و سرامیک های سبک در رنگ های مختلف بهره برد حتی میتوانید قسمتی از کف تراس را برای طبیعی تر جلوه دادن آنجا بوسیله ی چمن مصنوعی پوشاند . از آنجا که کفپوشهای باغ رستوران در معرض باد، باران و نور خورشید هستند، باید از متریالهای خاصی برای آن استفاده شود. با داشتن یک زیربنای عالی، امکان این را خواهید داشت که بهترین دکور را نیز برای آنجا بسازید. این دیوارها را میتوانید در دو نوع طبیعی و مصنوعی اجرا کنید. آلاچیق شیشهای و سنتی که بیشتر شکل هندسی دارند دارای سقفهای شیروانی هستند، شیروانی را میتوانید با استفاده از چوب، سفال، نی، بتن و آجر اجرا کنید. البته نوع فوارهای بیشتر در فضاهای بسیار بزرگ قابل اجرا هستند. آلاچیقهای سنتی که بیشتر شکل هندسی دارند دارای سقفهای شیروانی هستند، شیروانی را میتوانید با استفاده از چوب، سفال، نی، بتن و آجر اجرا کنید. منظور از سبک طراحی در طراحی داخلی رستوران چیست؟ هر سبکی استانداردهای خود را دارد، البته ما اصراری بر طرح های تکراری نداریم، اما یک طراح داخلی حرفه ای، هم استانداردهای کلی دیزاین را رعایت می کند، هم فراتر ازکلیشه ها گام برمی دارد، مشتری باید در هنگام وارد شدن به رستوران حال و هوای متفاوت آن را حس کند و بتواند مفهوم اصلی طراحی را تا حدودی درک کند.

رستوران باربد دارای طراحی سنتی است که به دلیل فضایی بزرگی که دارد برای برگزاری مهمانی و دورهمی بسیار مناسب است. طرح راسته چین محیط را کمی بزرگ جلوه میدهد و برای فضاهای کوچک مناسب است. برای توضیح بیشتر این مساله، توجه شما را به یک مثال جلب میکنیم. این نقاط “مجازی” آن قسمتهایی از رستوران هستند که به طور متوسط، بیشتر توسط مشتریان مشاهده میشوند. طراحی و دکوراسیون داخلی این رستوران که در یکی از محله های پر رفت و آمد تهران قرار دارد با هدف نشان دادن فضایی با قابلیت ارائه غذای اُرگانیک و طبیعی انجام پذیرفته است، در طراحی فضای داخلی استفاده از متریال چوب و فلز به خوبی قابل مشاهده است به شکلی که استوانه های چوبی با قطر کم به عنصر اصلی و شاخص طراحی فضای داخلی تبدیل شده اند .

در طراحی دکوراسیون داخلی بسیاری از رستوران ها، طراحان ترجیح میدهند از یک ایده کلی استفاده کنند و کلیه عناصر و روند طراحی بر پایه یک کانسپت پیش برود تا در انتها هماهنگی کاملی بین اجزا دیده شود. طراحی دکور صنعتی یکی از سبکهای محبوب در طراحی دکوراسیون فضای کافی شاپ است. تلویزیون، پارکینگ اختصاصی، موسیقی زنده و کافی شاپ از دیگر امکانات این فضای شاد محسوب میشوند. اگر شما میخواهید رستورانی با تم سنتی عربی تاسیس نمایید، چند کار مشترک با دیگر تمها برای انجام دادن وجود دارند از جمله در نظر گرفتن مساحت مناسب، چیدن میز و صندلی براساس تخمین تعداد مشتریان و فضای مطلوب آنجا، چیدمان وسایل و آکسسوار با نظم و سلیقه و … اما نکتهای که وجود دارد این است که اگر کف مملو از خاک و سنگریزه باشد، با گردش باد، محیط آلوده خواهد شد و این موضوع برای کسانی که در حال میل کردن غذا هستند، چندان خوشایند نخواهد بود.

  توافق نپال و چین برای تقویت همکاری در قالب پروژه کمربند و جاده

این رستوران سنتی که در شهر شیراز قرار دارد، از فضایی دلنشین برخوردار بوده و بسیار محبوب مردم محلی و گردشگران است. این سبک در عین سادگی میتواند فضایی متفاوت را ایجاد کند. آشپزهایی که جلوی مشتری به آشپزی میپردازند، بسیار باتجربهها هستند و اصول پذیرایی لوکس را بلدند. در معماری مفهوم وابستگی به غذا به تجلی بدنی غذا در فضا اشاره دارد.هدف این است که مشتری را با طرحی در قالب یک غذای خاص که به طورویژه میخواهید به بازار عرضه کنید جذب کنید.فکر کنید به شکلات هایی که ازدیوار کافه میچکد. به جز9 مورد بالا شما سفره خانه با موسیقی زنده خوب در تهران میشناسید؟ با این حال، اگر می خواهید این پدیده را تقلید کنید، قطعا باید در مورد آن بسیار حساس باشید. اولویت شما ابتدا باید تجهیز کردن یک آشپزخانه صنعتی باشد، سپس مقداری بودجه باید برای حقوق کارمندان در نظر بگیرید و در نهایت با توجه به مبلغی که در نظر گرفتهاید، میتوانید طراحی داخلی باغ رستوران را انجام دهید. کیفیت را در زمان تهیه اسباب و اثاثیه رستوران در اولویت قرار دهید؛ به بیان دیگر از تعدد و کمیت کاسته و بر کیفیت بیفزایید. در دکوراسیون داخلی کافه استفاده از رنگ خنثی در اولویت است در دکوراسیون داخلی فست فود باید بیشتر از رنگ های شاد بهره برده و محیط خود را با تم رنگی بیشتری طرحی کرد.

البته میتوانید بتن را به طور یکنواخت استفاده نکنید، سنگفرشهای بتنی در طرح و شکلهای متفاوت جلوهای خاص طراحی داخلی باغ رستوران به کف میدهند. بتن به دلیل ارزان قیمت بودن، راحتی نصب و نگهداری ساده، میتواند انتخاب مناسبی باشد. فضای داخل رستوران شهربانو بهگونهای طراحی شده که در آن احساس راحتی و آرامش میکنید و میتوانید اوقات خوشی را در کنار خانواده خود بگذرانید. غذاهای خوش مزه عالی قاپو یکی دیگر از امتیازات آن است داشتن کبابهای خوش طعم و با کیفیت آن در کنار فضای عالی انتخاب مناسبی برای گذراندن اوقاتی خوش با خانواده است. بسیاری از افراد برای رفع خستگیهای روزمره، آخر هفته به باغ رستورانها میروند و از هوای خوش آنجا بهترین استفاده را میبرند. این رستوران سنتی دارای موسیقی زنده است که باعث حضور در آنجا را دلنشین میکند. میتوانید اسکلت آنها را طوری طراحی کنید تا بستر مناسبی برای گیاهان بالارونده باشند، این موضوع باعث میشود تا رایحه خوشبویی در اطراف آلاچیق بپیچد. استفاده از فرش در ایده طراحی کافی شاپ ها مرسوم نیست، اما شما می توانید سنت شکن باشید، یک فرش ایرانی جذاب با رنگ های گرم و گیرا را در خاص ترین قسمت کافی شاپ تان پهن کنید و مشتری های خود را غافلگیر کنید، این کار باعث می شود تا شما چیز متفاوت تری را به مشتریان خود عرضه کنید که مسلما این کار برای شان جذابیت و تازگی دارد.

  همکاری کره جنوبی و مجارستان در زمینه توسعه انرژی هسته ای

پرگولا نوعی از آلاچیق است که سقف آن کاملاً پوشیده نیست و با استفاده از گیاهان رونده میتوانید سقف را پوشش دهید. از سوی دیگر می توانید با تعویض کف پوش و نمای سقف شکل متفاوت تری از دکور کافه و رستوران را به نظاره بنشینید. از نظر روانشناختی بهترین رنگ برای فست فود، رنگهای قرمز و زرد هستند. استفاده از رنگهای گرم و اکسسوریهای خاص، همچنین طراحیهای منحصربهفرد میتوانند مشتریان بیشتری را به باغ رستوران شما بیاورند. اگر باغ رستوران شما از متراژ زیادی برخوردار است، میتوانید فضاهایی همچون آشپزخانه، انبار و سرویس بهداشتی را در داخل، طراحی کنید. با طرح دیوار آجری شما به سادگی و هزینه کم میتوانید پشت دیوار پیشخوان کافی شاپ را شیک کنید. استفاده از میز و صندلیهای چوبی فضای گرمی را در کافی شاپ شما ایجاد میکند. استفاده از گیاهان طبیعی در طراحی داخلی فست فود فضایی باطراوت، شاداب و آرامشبخش برای مشتریان ایجاد میکند.

تبدیل شده است. پس باید بدانید که رستوران شما دیگر صرفا جایی برای تبادل پول با مشتری نیست. هیچ خوشبو کننده ای دلپذیرتر از بوی قهوه و غذا برای کافه رستوران نیست. شاید به این فکر کنید نقشه کشی و طراحی پلان هر ساختمانی کار یک معمار است و نیازی نیست شما چیزی درباره آن بدانید. ندارد. در غالب اوقات افراد خسته و با فکری مغشوش برای نوشیدن قهوه و یا تناول غذا می آیند؛ سادگی امکان رهاسازی فکر و ذهن را فراهم می آورد. رنگ هایی مانند قرمز و زرد از جمله محرک های رژیم غذایی محسوب می شوند، زیرا در ذهن ما انگیزه ایجاد می کنند. کفسازی باغ رستوران یکی از نکاتی است که باید به آن توجه ویژه شود. به هنگام شب برای روشنایی محوطه باید یک نورپردازی سرتاسری داشته باشید تا محیط کاملاً روشن باشد، در کنار آن میتوانید برای جلب توجه از برخی نورپردازیهای خاص با رنگهای قابل توجه استفاده کنید.به دلیل نداشتن سقف نمیتوانید از چراغهای سقفی استفاده کنید، اگر محوطه نیز خیلی بزرگ باشد، چراغهای دیواری هم نمیتوانند گزینه مناسبی باشند، اما میتوانید از چراغهایی که بر روی کف نصب میشوند، بهترین استفاده را ببرید. در طرح محوطه توجه اساسی به داشتن بیشترین امکانات مد نظر بود.امکاناتی از قبیل : استخر – حکوزی – محوطه بازی – آتشگاه – آلاچیق – و میدان اصلی.

استفاده از انواع مجسمههای سنگی در کنار آبنما، روشناییهای مدرن و المانهای خاص هنری میتوانند فضای باغ را رؤیایی جلوه دهند. البته با ایجاد یک فضای سرپوشیده برای روزهای بارانی و برفی میتوانید رستوران خود را باز نگه داشته و از مشتریان پذیرایی کنید. مسلما برای چنین کسانی خیلی مطلوب خواهد بود اگر برخی از صندلی های کافه رو به خیابان قرار گرفته باشند. این سوئیت در بالا ترین طبقات هتل جای گرفته و چشم اندازی رو به حرم مطهر امام رضا (ع) دارند. از این رو باید سایر انتخابهای شما نیز حول محور متریال چوب باشد. از دکوری های عتیقه استفاده کنید. در ادامه با رستوران های این هتل مشهد آشنا خواهید شد. طراحان قصد داشتند تا با نورپردازی پشت بطری ها، تاثیر محیط اطراف در طول شب هم بر روی ساختمان ادامه پیدا کند و سایه روشن های مورد نظر بر روی بطری ها ایجاد شود. اما گاهی سخت است که بهترین رستوران با موسیقی زنده در تهران را پیدا کنیم. بهترین نوع میز و صندلی جنس چوب است که احساس صمیمیت را انتقال میدهد. در واقع فضای داخلی چنین محیطی باید به گونه ای باشد که برای مشتریان احساس آرامش ایجاد نماید که در کنار سرو نمودن غذاهای با کیفیت، بتوانید تا حد زیادی رضایت آنان را تامین نمایید.

  مقامات آمریکا: نانسی پلوسی به تایوان سفر می کند

با اینکار فضاهایی دنج و مجزا برای نشیمن افراد فراهم می کنید و به آن ها اجازه می دهید تا زمانی که در کافی شاپ حضور دارند احساس آرامش و راحتی کنند. اولین قدم برای طراحی کافی شاپ سبک انتخابی شما است. اگر با اهمیت طراحی داخلی آشنا باشید، میدانید که اولین گام شما در این زمینه باید برداشته شود. و شما باید با تلفیق این دو از یک مبلمان متناسب و کاربردی برای کافه رستوران خودتان استفاده کنید تا بتوانید در زمینه طراحی داخلی کافه رستوران موفقتر عمل کنید. معمولاً از باغ رستورانهای سنتی به دلیل این که یادآور بسیاری از خاطرات هستند، استقبال بیشتری میشود. موسیقی زنده هر شب از ساعت8 تا 12 شب در این رستوران اجرا میشود. رستوران سنتی شهربانو هر شب از ساعت 8 تا 12 موسیقی زنده در آن اجرا میشود که به دلیل استقبال مشتریان در این ساعت بهتر است که با هماهنگی قبلی مراجعه کنید. چرا که با نورپردازی مناسب مدت زمانی که مشتری در رستوران می نشیند،مشخص می شود.در رستوران های فست فود از نورپردازی مستقیم که نورهای پر انرژی دارد،استفاده می شود تا مشتری غذای خود را سریع بخورد.بدین ترتیب مشتریان مدت زمان کمتری در رستوران می مانند و جا برای باقی مشتریان نیز فراهم می شود.

چنین کاربردهایی فقط به کیفیت نوشیدنی ها توجه دارند و بنابراین کیفیت بالا را برای مشتری تضمین می کنند. پوشش پنجره ها بسیار جالب است و به رستوران شخصیت می بخشد. ترکیب نور طبیعی با طراحی داخلی کافه همیشه ثابت نیست، اما قطعا می تواند ظاهر کلی محیط را بهبود بخشد. این پروژه ای بوده که توسط Schoos Design انجام شده است که زیربنای کلی آن از سبک ژاپنی الهام گرفته شده است. محوطه باغ به بطوری طراحی شده که از همان ابتدای باغ ُمسیر پیاده و سواره از هم تفکیک شده است . این باغ و ویلا در منطقه اکبر آباد کوار قرار دارد که در باغی بزرگ و قدیمی قرار گرفنه است که بنا به درخواست کارفرمای محترم تنها ویلا در دو طبقه طراحی شده و محوطه اطراف آن مورد طراحی قرار گرفته است و مابقی باغ به صورت جنگلی رها شده است.استخر با سازه ای سبک و شفاف به ساختمان اصلی الحاق گردیده. طراحی خاص سقف را در یکی از نقاط اصلی رستوران انجام دهید.