لباس فنی خود را: زنبق آبی

والپیپر ماه های گذشته را از اینجا دانلود کنید | کپی، طراحی و آثار هنری: سارا کونیر

منبع: https://jacquelynclark.com/2023/07/04/iris-wallpaper/

{LARGE} {کوچک} {MOBILE 1} {MOBILE 2}

اگر مدت زیادی را دنبال کرده اید، ممکن است بدانید که دوست فوق العاده با استعداد من، جس، سال هاست که در پشت صحنه به من کمک می کند… از جمله به ما کمک می کند. باور نکردنی کاغذ دیواری های دسکتاپ نقاشی شده با دست ماه به ماه. او اخیراً تصمیم گرفته است عقب نشینی کند تا تمام وقت روی هنرش تمرکز کند و بگوید من برای او هیجان زده هستم بزرگترین دست کم گرفتن همه آنها خواهد بود. دلم برایش تنگ خواهد شد اما نمی توانم صبر کن تا ببینم بعدش چیکار میکنه او در ماشین لارک و لینن یک چرخ دنده جدایی ناپذیر بود و خواهد بود به شدت از دست رفته اما من می دانم که او برای چیزهای بسیار بزرگ مقدر شده است.

سارا بارگیری ماهانه کاغذ دیواری دسکتاپ جس را بر عهده خواهد گرفت… و اگر عنبیه های نقاشی شده با دست این ماه نشانه ای باشد، ما واقعا برای درمان من قبلاً تصویر زمینه دسکتاپ خود را برای این ماه به روز کرده ام و شما را تشویق می کنم که تصویر زمینه خود را (رایگان!) در زیر بگیرید. و اگر سارا را دنبال نمی‌کنید، می‌توانم این کار را به شما توصیه کنم درست همین جا? من فقط از اینکه توسط چنین افرادی احاطه شده ام (و از آنها حمایت می شود) بسیار سپاسگزارم حیرت آور زنان – استعداد فراتر از آن است و مایه افتخار است که کار او در اینجا به نمایش گذاشته شود.

  گجت عجیب لنوو برای نمایشگاه CES 2023؛ چراغ مطالعه با قابلیت‌های شارژر و وبکم! گجت نیوز-شارژر لپتاپ مستر جانبی
بسیار خوب، قبل از اینکه شما را با جادوی این کاغذ دیواری زیبای زنبق آبی آشنا کنم… می‌خواهم سریعاً کسی را به شما معرفی کنم.

لذت ببرید!

کاغذ دیواری زنبق آبی:

من از آن زمان خواسته ام به همان اندازه دوست با استعداد سارا وارد شوم و به من کمک کنم کفش های بسیار بزرگ جس را پر کنم – وظیفه ای که من ندارم شک او بیش از حد مجهز است. سارا واقعاً یک جک از همه مشاغل است و من همیشه از داشتن او در گوشه خود خوش شانس بوده ام. او یک هنرمند باورنکردنی، تصویرگر، عکاس، باغبان، مادر… یک خلاق واقعی از اعماق روحش است. زندگی ما در طول سال‌ها بارها به شیوه‌های عجیب و غریب زیادی با هم تلاقی کرده است. در یک مقطع، به طور خلاصه، در دبیرستان. سپس دوباره زمانی که در همان دانشگاه (البته در جریان های مختلف) حضور داشتیم. و سپس در بلاگ (و فراتر از آن) تثبیت شد – صادقانه، به نظر می رسد که ما هستیم منظور در زندگی یکدیگر بودن و با وجود اینکه ما سال‌هاست که دوستان بسیار خوبی برای همدیگر بوده‌ایم، و دائماً در ظرفیت‌های مختلف ایده‌های خود را از یکدیگر پراکنده می‌کنیم، هنوز به شکل رسمی با هم کار نکرده‌ایم. اما بالاخره زمان تغییر آن فرا رسیده است!