فهرست بهترین پادکست های فارسی با بروزرسانی مستمر بیش از ۱۰۰ پادکست ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ | mey - دکوراسیون صدرا

فهرست بهترین پادکست های فارسی با بروزرسانی مستمر بیش از ۱۰۰ پادکست ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ | mey

آهنگ گلی ریمیکسبا صدای امین شکرشکنرا با کیفیت عالی 320 و 128 به همراه متن آهنگ از لیمر موزیک دانلود کنید و لذت ببرید. در ادامه معرفی بهترین پادکست های فارسی به پادکست خانه‌های من می‌رسیم که از دیگر پادکست های معروف فارسی است و در رابطه با مهاجرت صحبت می‌کند. در خانه‌های من می‌توانید حرف‌های مهاجران ایرانی را بشنوید و داستان منحصربه‌فرد آن‌ها را بشنوید. پادکست فارسی رادیو هزارسرو، یکی ازبهترین پادکست های ایرانی که می‌تواند برای این خودسازی به شما کمک کند. مجتبی شکوری را بیشتر در برنامه تلویزیونی کتاب‌باز دیده‌ایم و عمده شهرت او نیز به‌خاطر حضور در همین برنامه است.

محسن لرستانی

همه ویژگی‌های که نام بردیم رادیو مرز را به پادکستی تبدیل کرده که بعد از شنیدنش می‌توانیم مکث کنیم و دوباره به آن موضوع یا مسئله فکر کنیم. در این پادکست، قرار نیست کتاب‌هایی به انتخاب سازنده آن معرفی یا خوانده شود. کتابگرد به‌سراغ افراد معروفی که عاشق کتاب‌اند می‌رود و با آنها درمورد کتاب‌ها حرف می‌زند. در این بین، مهمانان هر قسمت کتاب‌های موردعلاقه‌شان را نیز معرفی می‌کنند. حامی پادکست کتابگرد اپلیکیشن طاقچه است که خود کتابخانه‌ای الکترونیک است.

رادیو دال | Radio Daal‎

در هر اپیزود از پادکست داکس خلاصه یک فیلم مستند روایت می‌شود. طیف موضوعاتی که داکس به سراغ‌شان می‌رود گسترده است و می‌شود در از جنگ تا بحران آب در بین موضوعاتش محتوا پیدا کرد. این پادکست فارسی را محمد فاضلی جامعه شناس می‌سازد و در هر قسمت از آن به سراغ یک موضوع سیاسی، اجتماعی و یا فرهنگی می‌رود که باعث کند شدن مسیر تحول و توسعه‌ی ایران شده است.

  • مرضیه رسولی به‌سراغ موضوعاتی می‌رود که در جامعه بین آدم‌ها تفاوت و مرز ایجاد می‌کند؛ تفاوت‌هایی که باعث می‌شود آدم‌ها از هم فاصله بگیرند و یکدیگر را قضاوت کنند.
  • شجریان در میان دوستداران خود با عنوان «استاد آواز ایران» و «خسروِ آواز ایران» نیز شناخته می‌شود.
  • حال سوالی که پیش می¬آید این است که چگونه یک عادت خوب بسازیم.
  • در کل همه‌چیز برای آغاز کسب‌وکار و راه‌اندازی آن و موفقی شدن آن در پادکست فارسی ده صبح پیدا می‌شود.
  آمریکا و اروپا اعمال تعرفه‌های جدید بر فولاد و آلومینیوم چین را بررسی می‌کنند

گویندگان این پادکست از دستاوردهای علمی جذاب و تعجب‌برانگیز پرده برمی‌دارند. بنابراین بعد از شنیدن این پادکست فارسی، دنیای اطراف خود را شکل دیگری می‌بینید. فصل دوم دیاپازون نیز بعد از معرفی چندین قطعه ناب موسیقیایی به ترتیب به بررسی تخصصیِ بهترین آثار ژانرهای سول، فولک، متال، موسیقی کلاسیک و بهترین آثار برترین هنرمندان تاریخ این ژانرها ارائه شده است. دغدغه ایران، پادکست معرفی کتاب، تحلیل اجتماعی و روایت صوتی نوشتارهای محمد فاضلی است. محمد فاضلی، مدرس دانشگاه شهید بهشتی و نویسنده کانال دغدغه ایران در تلگرام است. این پادکست درباره مسائل، راهکارهای توسعه ایران است و دوشنبه هر هفته مخاطبین پادکست های می منتشر می‌شود.

دیجی آرپی انزلی میکس

فهرست بهترین پادکست های فارسی با بروزرسانی مستمر بیش از ۱۰۰ پادکست ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ | mey

مُو «محمد تنگستانی» هَستوُم جنگزده دل تک‌تک شما شهرستانی‌ها، بِچه لین لام سی. این پادکست به صورت مستقل و بدون سانسور برای شما شهرستانی‌ها تهیه می‌شود. از اونجایی که فکر می‌کنم بازی‌ها خیلی مهم هستند، بیشتر علاقه‌مندم در مورد ویژگی‌ها و فلسفه وجودی اون‌ها و از همه مهمتر تاثیراتی که روی فرهنگ آدما گذاشتند، صحبت کنم. اینجا داستان های تاریخی تعریف می کنیم و سعی داریم به روایت ها، دیدگاه علمی داشته باشیم. ما همیشه در تلاش هستیم و بودیم که مانند مردمان عادی زندگی کنیم.