فانوس های خورشیدی در فضای باز + بررسی عثمانی ها

وقتی گرم شد اینها را استایل می کنم. من نمی توانم صبر کنم تا به شما نشان دهم صندلی تخم مرغ. تقریباً 40٪ کمتر از آنچه در جاهای دیگر دیده ام است و در ایوان من عالی است.

فانوس های خورشیدی در فضای باز خانه آمازون

این ویدیوی زیر را برای یک روش سریع تماشا کنید.

عثمانی های آمازون در فضای باز

بیایید با شروع کنیم فانوس های خورشیدی. هفته‌ها آنها را دور زدم و به آنها نگاه کردم، زیرا فانوس‌های زیادی در فضای باز دارم، اما هیچ کدام از آنها انرژی خورشیدی ندارند. این بزرگ است، من از طریق مقدار دیوانه کننده ای از باتری می گذرانم تا هر دو را نگه دارم پاسیو و ایوان در شب های تابستان روشن می شود و اگر از شمع استفاده کنم، مثل همیشه می ترسم فراموش کنم.

فانوس های خورشیدی در فضای باز خانه آمازون.

اخیراً پنج مورد در فضای باز خریدم، و به دلیل آب و هوای وحشتناک اینجا در نیویورک، متأسفانه، شروع کردم به آوردن آنها برای شما. خریدم یک صندلی تخم مرغ حصیری، که من برای چندین سال می خواستم، a چتر جایگزین 9FT با کسری از هزینه بازار جهانی، و کاشت کار بیشتر. من فانوس های خورشیدی و عثمانی های حصیری هم خریدم که همراه با یک کاور هستند.

حالا که کتاب 2 تمام شده است، تمرکز من به فضاهای بیرونی من منتقل شده است. و به موقع، ممکن است اضافه کنم. چند هفته پیش، تعدادی را به اشتراک گذاشتم موارد دلخواه در فضای باز از آمازون که چشمم بهش بود مگر اینکه قصد خرید خودم را داشته باشم یا نظرات باورنکردنی داشته باشند، سعی می‌کنم در مورد آنچه به اشتراک می‌گذارم گزینشی باشم زیرا در پایان روز، این پول شما نیز هست.

  Inspiration: The Wave Trend | Lark & Linen Interior Design and Lifestyle Blog

روز شادی داشته باشی!

منبع: https://cityfarmhouse.com/2023/05/outdoor-solar-lanterns-ottomans-review.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=outdoor-solar-lanterns-ottomans-review

کاور بالا را ببینید، چه امتیاز اضافی.

فانوس های خورشیدی آمازون

بعدی، اینها عثمانی های ناز. وقتی جست‌وجو کردم، این‌ها در فضای باز پیدا شدند، اما می‌گویم وقتی باران می‌بارد آن‌ها را بیاورید یا در زیر یک منطقه سرپوشیده استفاده کنید. آنها محکم، قد بلند هستند و روکشی دارند! آنها در مجموعه ای از رنگ ها هستند و قیمت مناسبی دارند.

علف دریایی عثمانی ها آمازون خانه
عثمانی پوشیده شده

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با