صندلی تخم مرغ – تنها صندلی که برای فضای بیرونی خود به آن نیاز خواهید داشت

این پست شامل پیوندهای مربوط است.

صندلی تخم مرغ و چراغ های خورشیدی

هنوز به یاد دارم که وقتی برای اولین بار صاحب خانه شدم چقدر مقتصد بودم. برای خرید یک بلیط بزرگ برای خانه ماه ها پس انداز می کردم. از آنجایی که بچه ی ولایی بودن، مجموعه ای از احساسات بود. البته، فوراً آن را خواستم، و فکر انتظار به من دچار PTSD شد، اما می‌دانستم که چیزهای دیگر مهم‌تر هستند، مانند وام مسکن، صورت‌حساب، و غذا. آهسته آهسته با خواب دیدن پاداش را در شمارش معکوس دیدم. و سپس روزی رسید که بتوانم آن را بخرم و به خانه ببرم. وای دلم برای اون روزها تنگ شده

صندلی تخم مرغ - صندلی پاسیو بخشدار.

این فانوس های خورشیدی علاوه بر کامل، همراه با میز تنه درخت

ایوان تابستانی خانه مزرعه با صندلی تخم مرغی جدید
روز شادی داشته باشی!

منبع: https://cityfarmhouse.com/2023/05/the-egg-chair-the-only-chair-youll-need-for-your-outdoor-space.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-egg-chair-the-only-chair-youll-need-for-your-outdoor-space

به سرعت به امروز، من هیچ یک از انتظارها را با هیچ چیز عوض نمی کنم. این به من درس های ارزشمندی در مورد پول، تدبیر (DIY) و صبر داد. به صراحت می توانم بگویم که اگر سال ها مشکل مالی نبود، چه از دوران کودکی و چه به عنوان صاحب خانه جدید، وبلاگم را نداشتم. بنابراین اغلب، وقتی نمی‌توانستیم چیزی را در دوران رشد بپردازیم، مجبور بودم خلاقیت به خرج دهم که به من یاد داد به خودم اعتماد کنم. از قضا، من هنوز فشار دادن دکمه مکث را تمرین می کنم، حتی اگر به طور خلاصه برای آزمایش خودم باشد. می پرسم آیا این باعث خوشحالی من می شود؟ زندگیمو بهتر کن اگر پاسخ مثبت است، من آن را دنبال می کنم.

  DIY Christmas Card Holder for a Mantel or Console Table
Amazon Egg Chair-City Farmhouse اثر جنیفر اوبرین

بنابراین، در پایان، حدس می‌زنم برخی چیزها ارزش انتظار را دارند. من نمی توانم صبر کنم تا صبح هایم را در اینجا صرف جرعه جرعه جرعه قهوه کنم، به صدای اقیانوس از بالای تپه های شنی و پرندگان در گروه کر گوش کنم.

شما می توانید از من خرید کنید موارد دلخواه در فضای بازکه بیشتر آنها را خریده ام و در خانه خودم استفاده کرده ام.

مناظر خلیج از صندلی تخم مرغی جدید من.  خانه مزرعه شهر اثر جنیفر اوبرین

این راه رفتن به سمت پایین حافظه مرا به آخرین خرید صندلی تخم مرغی من می رساند. و تنها صندلی شما برای فضای بیرونی خود در تابستان امسال نیاز دارید. از سال‌ها پیش که تارگت آن را به نمایش گذاشته بود، چشمم به صندلی تخم مرغی بود. من آنقدر راه رفته ام که نمی توانم با ستاره در چشمانم بشمارم. سپس با یک نگاه اجمالی به قیمت، در راه بودم. اما اخیراً یکی را پیدا کردم آمازون به نصف قیمت تنها نکته این است که باید آن را کنار هم بگذارید، اما بسیار آسان است.

Egg Chair-City Farmhouse اثر جنیفر اوبرین
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با