صرافی Coinex چقدر کارمزد می گیرد؟ -ایران ارز دیجیتال

مرحله دوم: وقتی وارد صفحه جدید شدید، در کادر مربوطه آدرس ایمیل را بزنید. مرحله ششم: پس از اینکه درخواست برداشت شما با موفقیت ارسال شد، یک ایمیل سیستمی با عنوان【CoinEx】به شما میگوید که درخواست برداشت تایید شده را دریافت خواهید کرد. 1. بررسی کنید که آیا می توانید ایمیل ها را به طور معمول در Email Client خود ارسال و دریافت کنید. در صورتی که این صرافی خدمات خود را به تمام مردم دنیا ارائه میکند؛ همچنین نرخ کارمزدی که صرافی کوینکس در معاملات برای کاربران ایرانی در صورت معرفی به دوستان در نظر گرفته حدود ۴۰ درصد بوده که مبلغ بسیار بالایی است، به این معنا که کوینکس با اینکار در حال ترغیب ایرانیان به استفاده هر چه بیشتر از خدمات این صرافی است. کلیک کنید. هنگامی که دوستان شما حسابهای خود را با استفاده از این پیوند ثبت کنند، به شما ارجاع داده میشوند. هنگامی که دوستان شما کد QR را برای ثبت حسابهای خود اسکن کنند، به شما معرفی خواهند شد.

اگر کاربر صرافی کوینکس هستید، احتمالا تاکنون درباره پاداش ارجاع سایت صرافی کوینکس coinex چیزی شنیدهاید. نسبت پاداش ۱۵٪ برای VIP0 است، ۲۰٪ برای VIP1، ۲۵٪ برای VIP2، ۳۰٪ برای VIP3، ۳۵٪ برای VIP4 و ۴۰٪ برای VIP5. در اصل داشتن یک رابط کاربری آسان، منجر شده است تا بسیاری از سرمایه گذاران ترجیح دهند از این صرافی برای انجام تبادلات خود استفاده کنند. یعنی انتقال داخلی که بدون هزینه برداشت است، استفاده کنید. متوسط هزینه برداشت جهانی BTC در آخرین باری که ما در Cryptowisser یک مطالعه تجربی کامل را در مورد آن انجام دادیم، تقریباً 0.0006 BTC BTC از هر برداشت بود. کارمزد اول در زمان انجام معاملات رد بازار اسپات یا فیوچرز به عنوان هزینه به دارایی شما اعمال شده و از آن کسر میشود. اگر کاربران هیچ کد ارجاعی را در حین ثبت نام وارد نکرده باشند، اما شما اولین فرستنده بسته قرمز به آنها باشید، میتوانید آنها را به عنوان ارجاع دهنده خود به شمار آورید.

  تایلند مقصد گردشگران روس

هنگامی که دوستان شما حسابهای خود را با استفاده از کد شما ثبت کنند، به شما ارجاع داده میشوند. کاربران ابتدا باید دوربین خود را روی یک سطح نگه دارند تا رویدادهای زنده را آغاز کنند، زیرا برنامه OVR باید نقاط کلیدی محیط را انتخاب و تأیید کند تا صحنه واقعیت افزوده سه بعدی را به دقت به لنگر بیاندازد. پس از تأیید کاربر توسط صرافی، تمام جوایز از جمله پاداش حساب ارجاع شده نیز لغو میشوند. پس از اینکه به حساب coinex وارد شدید بر روی زبانه دارایی کلیک کنید و بر روی واریز کلیک کنید.

برای مثال من جفت ارز شیبا/تتر را انتخاب کردم.

جزییات: هاردفورک شبکه آوالانچ (توکن AVAX) روز سهشنبه دوم شهریور در ساعت ۱۸:۳۰ انجام میشود. توجه داشته باشید که یکی از بهترین و معتبرترین صرافی های موجود در جهان صرافی آنلاین کوینکس است که این روزها اکثر افراد ساکن در ایران به سمت خرید و فروش رمز ارز در این صرافی جذب شده اند، این نکته را در نظر داشته باشید که صرافی کوینکس دارای ویژگی های بسیار منحصر به فردی است که هر تریدری را مجاب میکند تا معاملات خود را در این صرافی انجام دهد.

در عکس شکل زیر میبایست کد تایید ارسال شده را وارد نمایید. اگر نتوانستید با راهحلهایی که در بالا گفتیم به نتیجه برسید، این امکان را دارید اطلاعات دقیق درخواست خود را برای صرافی کوینکس ارسال کنید و منتظر بمانید تا تیم پشتیبانی آن پس از فرایند ارزیابی در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. برای مثال من جفت ارز شیبا/تتر را انتخاب کردم. به عنوان مثال فرض کنید شما در قیمت 100 تتر لیکویید می شوید. اجازه دهید این پاداش را با ذکر یک مثال توضیح دهیم. چگونه میتوان جزئیات پاداش ارجاع کوینکس خود را بررسی کرد؟ جزییات: سرویس Dual Currency سرویسی است که در آن کاربران با سپردهگذاری رمز ارزهای بیت کوین یا اتریوم میتوانند در تاریخهای تعیین شده سود خود را به صورت یکی از سه رمز ارز BTC, ETH, USDT دریافت کنند.

  عناوین روزنامه‌های جهان؛ پرتاب نخستین ماهواره کویت به فضا/تداوم اعتصاب‌ها در انگلیس