شرکت تعاونی کارآفرینان آتیس آسانبر آسانسور و پله برقی

شرکتالفارساز ابتدای شروع فعالیت خود با کوله باری از تجربه مدیران این شرکت شکل گرفت و شرکتی است که بیشترین سابقه در صنعت آسانسور را یدک می کشد. خودکفایی در امر تولید خط مشی بود که مدیران الفارس در آن سالها در برنامه کاری خود قرار دارند و با تولید درب های اتوماتیک برای اولین بار در ایران کمک شایانی به شکوفایی این صنعت در ایران کردند. با عنایت به ارائه خدمات و همکاری مستمر شرکت تعاونی کارآفرینان آتیس آسانبر خراسان درخصوص پروژه اینجانب، بدینوسیله از زحمات صورت گرفته توسط آن شرکت و کارشناسان محترم ایشان تقدیر و تشکر به عمل می آید. معروف ترین سازه های دنیا مثل برج ایفل، مرکز تجارت جهانی، برج خلیفه و چند پروژه بزرگ دیگر توسط شرکت اوتیس طراحی، نصب ، پیاده سازی گردیده است. از اواخر سال‌های دهه 1340 تا سال 1357 قبل از انقلاب، پکیج‌های متنوعی از آسانسور وارد کشور شد. از جمله این پکیج‌ها اوتیس آمریکا بود که توسط آمریکایی‌ها و فرانسوی‌ها طراحی و نصب می‌شد.

شرکت تعاونی کارآفرینان آتیس آسانبر آسانسور و پله برقی

این مدل اولین آسانسور گیرلس AC در دنیا با ظرفیت بالا و آسانسور های دو کابینه در سال 1998 بود . این محصول اسم دیگری به نام “”Super Double-Deck Elevator System نیز دارد. هر دو مدل در سال 1989 معرفی شدند که در آن زمان پیشرفته ترین سیستم آسانسور در دنیا بودند . این سیستم اولین سیستم کنترل آسانسور میکرو پروسسوری است که در سال 1981 معرفی شد . این سیستم اولین سیستم کنترل آسانسور نیمه اتوماتیک در سال 1924 بود . Otis در حدود دهه 1930 استفاده از پله های استیل را در دستگاه های پله برقی آغاز کرد .

  • Otis سیستم بعدی خود را که قصد تولید دارد به نام “Otis Compass” معرفی کرده است که شبیه به آسانسور Schindler Miconic 10 می باشد.
  • همچنین این کمپانی دارای برج آزمایشی دیگری در شیبایامای ژاپن است که یکی از بلندترین برج های آزمایشی جهان می باشد.
  • خودکفایی در امر تولید خط مشی بود که مدیران الفارس در آن سالها در برنامه کاری خود قرار دارند و با تولید درب های اتوماتیک برای اولین بار در ایران کمک شایانی به شکوفایی این صنعت در ایران کردند.
  • کیفیت آسانسور های الفارس در حد آسانسور های وارداتی اروپایی بوده و ضریب امنیت آن بالاتر از استاندارد های تدوین شده داخلی می باشد.
  • این افراد در تلاشند با ارائه ی قطعات با کیفیت بالا و قیمت مناسب بهترین حالت ممکن جهت اجرای آسانسور را به کارفرمایان عرضه کنند.کارشناسان همواره آماده مشاوره تلفنی و حضوری به پروژه بدون توقع از عقد قرارداد از مشتریان می باشند.

شرکت آرین برج هخامنش در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی ، نظیر فروش و تعویض دنده برنجی موتور گیربکس اسانسور ایرانی و خارجی _ تعویض سیم پیچی موتور آسانسور… کارشناسان فروش شرکت الفارس متشکل از افراد تحصیلکرده و با تجربه می باشند که متناسب با هر پروژه بهترین طراحی و مشاوره را به کارفرمایان و مدیران پروژه ارائه می دهند. کارشناسان فروش شرکت الفارس متشکل از مدیر فروش و کارشناسان فروش می باشد که وظایف این افراد به شرح ذیل می باشد. الفارس قدیمیترین شرکت فعال در صنعت آسانسور و پله برقی در ایران است.

سال 1338 شروع همکاری علی اکبر شکوری مدیر عامل شرکت الفارس با شرکت OTIS فرانسه بود. از آنجا که شرکت تعاونی کارآفرینان آتیس آسانبر خراسان مجری پروژه اینجانب واقع در باهنر، درخصوص آسانسور بوده و به نحو احسن در انجام پروژه مذکور عمل کرده است ، اینجانب بعنوان کارفرمای پروژه از نحوه عملکرد این شرکت در حوزه های زیر رضایت کامل دارم. این شرکت در سال 1925 اولین سیستم انتخابی-کالکتیو , یعنی کنترل کالکتیو را معرفی کرد . ممکن است این سیستم اولین مدل آسانسور Otis با درهای تمام اتومات باشد , ولی با اینکه در این سیستم همواره از درب های اتوماتیک استفاده میشد , شرکت آتیس مورد تایید واقع نشد .

پیشرو در صنعت آسانسور

همزمان با نصب آنها برخی از هموطنانمان در کنار آنها به عنوان شاگرد آموزش می‌دیدند. پکیج‌های اوتیسی که تا قبل از انقلاب وارد ایران شده بودند پس از انقلاب توسط این افراد نصب شدند. وب سایت دکورالین فقط نمایش دهنده تبلیغات کسب و کارها، خدمات و فروشندگان می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال شرکت ها، کسب و کارها و فروشندگان معرفی شده ندارد.

برای ارسال آگهی باید وارد سایت شوید