سوپ های سرد: داغ ترین ترند تابستان که شما را سرحال نگه می دارد - دکوراسیون صدرا

سوپ های سرد: داغ ترین ترند تابستان که شما را سرحال نگه می دارد

گرمای تابستان امسال را با این سوپ های سرد عالی غلبه کنید.

سوپ ژالاپنو تمشک

یک کاسه سوپ تمشک صورتی با برش های ژالاپنو
اعتبار عکس: Chefworks از طریق viRemodelaholic.

سوپ های سرد امسال داغ می شوند! اگر دوست دارید در تابستان امسال چند سوپ سرد خوشمزه را به منوی خود اضافه کنید، می‌خواهید این مجموعه را ببینید. این شامل گزینه های خوشمزه ای مانند این سوپ jalapeno تمشک است. تمشک ها به این سوپ حال و هوای شیرین و زیبایی ارائه می دهند، اما هالاپنوها گرمای عالی را ارائه می دهند. این سوپ بی نظیر، رنگارنگ و برای وعده های تابستانی کاملاً خوشمزه است. دستور غذا را از اینجا دریافت کنید: سوپ تمشک Jalapeno.

سوپ ریحان هندوانه گوجه فرنگی سرد

کاسه سوپ هندوانه گوجه فرنگی با توپ های هندوانه روی آن
اعتبار عکس: Pritikin Wellness for Remodelaholic.

این سوپ سرد را در یک مهمانی شام تابستانی سرو کنید، یا هر زمان که احساس کردید برای پختن خیلی داغ است. با طعم‌های تازه مانند گوجه‌فرنگی‌های باغی و هندوانه و ریحان، طعمی لذیذ دارد و به عنوان سوپ کاملاً با طراوت است.

دستور تهیه سوپ ریحان هندوانه گوجه فرنگی سرد را دریافت کنید.

سوپ آووکادو خیار

یک کاسه سوپ آووکادو خیار خامه ای
اعتبار عکس: کدو تنبل بنفش.

سوپ آووکادوی خیار سرد و خامه ای مطمئناً یکی از غذاهای مورد علاقه تابستان است. طعم لذیذی دارد و درست در یک روز گرم تابستانی که دما در حال افزایش است طعم آن را می دهد. این دستور غذا شما را سنگین نمی کند، اما به شما کمک می کند تا آرام شوید!

دستور غذا را دریافت کنید سوپ آووکادو خیار.

سوپ ریحان نخود فرنگی شیرین

یک کاسه سوپ نخود و ریحان
اعتبار عکس: سرآشپز برای Remodelaholic کار می کند.

نخود شیرین، ریحان و ماست با هم ترکیب می شوند تا سوپ تابستانی نهایی را درست کنند. رنگارنگ، خامه ای است و طعم آن سرد است. این یک گزینه ناهار مورد علاقه برای هفته آینده خواهد بود، زیرا نیازی به گرم کردن مجدد ندارد و می توانید هر زمان که برای آن آماده باشید میل کنید. دستور تهیه سوپ ریحان نخودی شیرین را از اینجا دریافت کنید.

  مدودف: نخست وزیر ژاپن به قربانیان بمباران هسته‌ای کشورش خیانت می‌کند
دو کاسه سوپ سیر وحشی و گزنه
اعتبار عکس: آشپزی رامونا.

مواد اولیه تازه وحشی ستاره این سوپ تابستانی هستند. این دستور العمل کاملاً خوشمزه است و ارزش تکرار در آینده نزدیک را دارد. علوفه برای مواد تشکیل دهنده مبارک! دستور غذا را دریافت کنید سوپ سیر وحشی و گزنه اینجا.

سوپ نخود شیرین بهاره

یک کاسه سوپ نخود فرنگی با روغن ترافل سفید
اعتبار عکس: NoMa Social برای Remodelaholic.

نخود شیرین سوپ سبک و مغذی کاملی است. این دستور غذا با نخود فرنگی و موسیر شروع می شود و به عنوان یک سوپ سبز روشن به پایان می رسد که به خوبی با نان خرد شده برای یک وعده غذایی فصلی خوشمزه ترکیب می شود. دستور پخت سوپ نخود شیرین بهاره را از اینجا دریافت کنید.

گازپاچوی چاق

اعتبار عکس: کریستینا کوسینا.

نیازی به بیرون رفتن برای یک گازپاچوی عالی نیست. این دستور یک نسخه درشت را ایجاد می کند که واقعاً مورد توجه قرار می گیرد. برای داشتن بهترین طعم از سبزیجات تازه باغچه استفاده کنید. دستور غذا را دریافت کنید گازپاچوی درشت اینجا.

سوپ ذرت خامه ای

اعتبار عکس: از طریق Chef Works for Remodelaholic.

این دستور غذا را برای اوج فصل ذرت شیرین ذخیره کنید. طعم آن به قدری خوب است که می خواهید اغلب آن را درست کنید تا با یک برگر گریل یا تکه ای نان کره ای و خرد شده از آن لذت ببرید. دستور پخت سوپ ذرت خامه ای را از اینجا دریافت کنید.

سوپ زغال اخته سالم

اعتبار عکس: غذا، شراب و آفتاب.

برای تهیه این سوپ رنگارنگ و خامه ای از زغال اخته فصل استفاده کنید. برای سالم نگه داشتن آن ماست و با بهترین بافت در آن گنجانده شده است. این به عنوان پیش غذا یا به عنوان دسر کار می کند. دستور غذا را دریافت کنید سوپ زغال اخته سالم اینجا.

  خالی کردن در یک هدیه خوب روز پدر؟ پدر جس شما را با 15 ایده "تأیید شده توسط پدر" خود تحت پوشش قرار داده است.

سوپ خیار نعنا

اعتبار عکس: سرآشپز برای Remodelaholic کار می کند.

همانطور که دما بالا می رود، و شما شروع به فکر راحتی می کنید، این سوپ در ذهن شما خواهد بود! با خیار و نعناع با طراوت است و درست کردن آن به اندازه کافی آسان است که می توانید بعد از یک روز طولانی و گرم در محل کار، آن را درست کنید. دستور پخت سوپ نعناع خیار را از اینجا دریافت کنید.

هندوانه گازپاچو

اعتبار عکس: قاشق چنگال شده.

بهترین طعم های تابستان را به یک دستور سوپ میل کنید. این گازپاچوی هندوانه ای به قدری سرد سرو می شود و همچنین آنقدر سالم است که می توانید بدون هیچ گناهی یک لیوان آن را بردارید. دستور غذا را دریافت کنید گزپاچو هندوانه اینجا.

سوپ آووکادو و کلم بروکلی خام

اعتبار عکس: سرآشپز برای Remodelaholic کار می کند.

آووکادو و کلم بروکلی خام به این سوپ سرد طعم بسیار خامه ای ارائه می دهند. این را برای یک مهمانی شام تابستانی یا هر زمانی که برای خوردن یک وعده غذایی بزرگ گرم هستید درست کنید. دستور پخت سوپ آووکادو و کلم بروکلی خام را از اینجا دریافت کنید.

سوپ ریحان کدو سبز

اعتبار عکس: Zocchini Zone.

دستور پخت این سوپ را برای تابستان ذخیره کنید. وقتی باغ شما شروع به تولید انبوه کدو سبز کرد، دوست خواهید داشت آن را به این سوپ واقعا خوشمزه اضافه کنید که مغذی است و درست کردن آن آسان است. دستور غذا را دریافت کنید سوپ ریحان کدو سبز اینجا.

سوپ مارچوبه سرد شده

اعتبار عکس: سرآشپز برای Remodelaholic کار می کند.

مارچوبه آنقدر عطر و طعم دارد که می‌توان مقداری از آن را در یک کاسه سوپ خنک ارائه کرد. این را هر زمان که هوس کردید در یک بعد از ظهر گرم چیزی کاملاً خوشمزه دارید سرو کنید. در صورت تمایل می توانید این غذا را جزئی از ناهار هفتگی خود قرار دهید. دستور پخت سوپ مارچوبه سرد را از اینجا دریافت کنید.

  دکور جدید + بهترین فروش روز یادبود 2023

سوپ خیار سرد

اعتبار عکس: Veggie Inspired.

اگر خیار را در سالاد خود دوست دارید، پس چرا آن را به یک کاسه سوپ اضافه نکنید؟ این دستور غذای سرد یک غذای تابستانی عالی را ایجاد می کند. با گوجه فرنگی تازه باغی و پیاز برای یک سوپ سالم که سرو آسان است، تزئین کنید. دستور غذا را دریافت کنید سوپ خیار سرد اینجا.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

فنجان‌های کاهو تایلندی این فنجان‌های کاهوی سالم یک وعده غذایی تابستانی عالی را می‌سازد. برای تازه ترین طعم آنها را با کاهوی تازه از باغچه درست کنید.

گواکاموله بیکن و ذرت

اعتبار عکس: Remodelaholic.

بیکن ذرت Guacamole Guacamole با افزودن بیکن و ذرت به مخلوط ارتقا یافته است. این پیش غذای تابستانی عالی برای لذت بردن با دوستان است.

خاویار کابوی

اعتبار عکس: Remodelaholic.

خاویار کابوی این پیش غذای آسان با ذرت، گوجه فرنگی و لوبیا شروع می شود. این مواد را با چند غذای معمولی دیگر مخلوط کنید تا یک میان وعده سالم و خوشمزه به دست آورید. این با چیپس، در کنار تاکو عالی است، یا ممکن است بخواهید آن را فقط یک قاشق بخورید.

منبع: https://www.remodelaholic.com/chilled-soup-ideas-for-summer/