سوالات آیین نامه 1400 آزمون آیین نامه یو دایور کامل ترین مرجع سوالات آزمون آیین نامه | driveing

با این حال ایرادی ندارد , بر روی نوشته زیر کلیک کنید تا صفحه شما رو مستقیم بر روی دکمه دانلود منتقل کند ( بالای فلش , دکمه دانلود قرار دارد ) موفق باشید . واقعا ممنونم ازتون جناب , کتاب راهنمایی رانندگی پایه سوم مبلغ به حسابم واریز شد واقعا ممنون بابت پشتیبانی قویتون و سوالاتی که دانلود شد من 2 بار رد شدم سوالاتی که به من افتاده بود رو یادم مونده بود و همشون تو سوالات شما هست الان … من بازم تشکر میکنم . بله سوالات در تمامی موبایل ها و لپ تاپ ها و کامپیوتر ها به راحتی و بدون هیچگونه مشکلی باز می شود , در صورت داشتن سوالی دیگر لطفا با پشتیبانان در قسمت چت باکس پیام دهید .

را در اختیار شما می‌گذارد که با مرور آنها امکان ندارد قبولی را تجربه نکنید. کامل فایل رو بخوانید و طبق توضیحات درون فایل عمل کنید به راحتی قبول هستید . سوالات به دلیل شرایط کرونا فعلا تا آبان 1399 معتبر است و در صورت تغییرات فورا آپدیت خواهد شد . همان فایلی که در مرداد دانلود کردید را کامل بخوانید قبول هستید .

در حین آموزش عملی رانندگی نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf را در تلفن هوشند یا تبلت خود داشته باشید و هر جایی که در مترو و اتوبوس و وقت‌های اضافه این فایل‌ها را مرور کنید. زمانی که برای آموزش عملی می‌روید به نکات مطرح شده در آیین نامه بیش‌تر دقت کنید. به این ترتیب می‌توانید مفاهیمی که قابل لمس هستند را به صورت عملی به کار ببرید تا تا ابد در ذهنتان جای بگیرد.

  بروجردی: روابط ایران و چین ازظرفیت های فراوانی برخوردار است

آیا آزمون آیین نامه 1402 تستی است؟

اگر می‌خواهید در این آزمون شرکت کنید، باید بدانید که شرط قبولی در آن کسب حداقل امتیاز ۲۶ است. جدیدترین ازمون اصلی ایین نامه راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۲، تضمین شده ترین راه برای قبولی در آزمون و دریافت گواهینامه ماشین و موتور بدون نگرانی است. لطف کنید مجموعه کامل نمونه سوالات آزمون آیین نامه رو برام ارسال کنید. پس از طی کردن این مرحله یعنی قبولی در آزمون آیین نامه ۱۴۰۲ وقت آن است که شما آمادگی کامل برای آزمون شهری پیدا کنید. اگر قصد دارید برای قبولی در آزمون آیین نامه اقدام کنید، باید از آخرین تغییرات اطلاع داشته باشید و این وظیفه وب سایت‌ها است که آخرین تغییرات را به شما اطلاع دهد.

  • خیر ، میتوانید از لینک زیر آن را دانلود کنید و به راحتی مطالعه نمایید یا اینکه به صورت آنلاین از همین صفحه به مطاعه آن بپردازید .
  • برای حل تست آزمون نهایی آیین نامه رانندگی در این بخش باید با دقت زیادی آن‌ها را بررسی کرده و سپس به سوالات پاسخ دهید.
  • بسته صورتی دکتر رانندگی فایل pdf ای است که حاوی مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه اصلی با پاسخ است .
  • همچنین با استفاده از این نمونه سوالات می‌توانید مدیریت زمان را پیش از آزمون تمرین کنید تا در جلسه آزمون زمان کم نیاورید.
در این آزمون، مهارتهای تخصصی و خاصی مرتبط با خودروهای خاصی ارزیابی می‌شود. آزمون آیین نامه دارای سوالات تابلوها، حق تقدم، فنی، امداد و نجات، قوانین و مقررات و … است. داشتن بیش از 4 غلط در این آزمون موجب مردودی شما می‌گردد.شما با داشتن 4 غلط نیز می‌توانید در این آزمون قبول شوید، اما پنجمین غلط موجب مردودی شما می‌شود. بهتر است بیشتر از این نگردید زیرا بهترین مکان را برای قبولی راحت در آزمون آیین نامه پیدا کردا اید و فقط کافی است که تست های موجود در همین صفحه را تمرین کنید .

  چین همچنان به دفاع از معاهده عدم اشاعه‌ هسته‌ای پایبند خواهد بود

نمونه سوالات آیین نامه با جواب رایگان

سوالات آیین نامه 1400 آزمون آیین نامه یو دایور کامل ترین مرجع سوالات آزمون آیین نامه | driveing