سبک لوکس آرام برای تابستان: راهنمای شما برای مد کتانی شیک

سبک‌ها و برش‌های اولیه کتانی همیشه ضروری هستند، اما مد تماماً سرگرمی است. بنابراین یک ست دو تکه بامزه و شیک می تواند راهی عالی برای تغییر ظاهر باشد. رومپرهای کتانی مرحله‌ای یک راه آسان برای کوتاه‌تر کردن روند آماده‌شدن شما در صبح است.

مد کتانی پایدار و اخلاقی

استایل آرام و تناسب آن برای هر بدن تابستانی مناسب است. یک منسوجات کاربردی و همه کاره، برای هر تیپ بدنی یک برش کتانی وجود دارد. هنگام خرید به خاطر داشته باشید که چه چیزهایی را باید از لباس خود بیرون بیاورید. تحرک و انعطاف: یک شلوار کتان بادی. ساپورت و روکش: رویه کتان نرم. باز و روان: یک لباس کتانی جادار. باکلاس و هوشمند: یک کتانی شفاف.

نکات و روندهای استایل

با فرا رسیدن تابستان و افزایش دما، اولویت های مد شروع به تغییر می کنند. خنک و راحت بیش از سبک و پیچیدگی. اما دلیلی برای سازش وجود ندارد. کتانی پارچه “درست” برای تابستان است.

فشرده یا چروکیده شده است. کتانی نسبتاً خودپسند است. آن طور که برخی مدها این کار را انجام می دهند، هزینه ها را فریاد نمی زند. کتانی در تجمل زمزمه می کند. این پایه یک کمد لباس تابستانی است. کتانی برای تابستان اوقات فراغت است که انحصاری ظریف است.

شروع با یک بوم خالی مانند کتانی می تواند سخت باشد، بنابراین در اینجا راهنمای خرید مد کتانی شیک به شما کمک می کند.

تطبیق پذیری کتانی

برای آن دعوت عروسی تابستانی که روی یخچال شما چسبانده شده است، فقط آن را با آن جفت کنید پاشنه های بلوک پنجه بسته، آ کلاچ، و مجموعه ای از گوشواره های آویزان.

  تغییرات آشپزخانه (به عنوان بخشی از اضافه ما)

تیم COCOCOZY

منبع: https://cococozy.com/quiet-luxury-style-for-summer-your-guide-to-stylish-linen-fashion/

کتانی به شما تنفس تصفیه شده می دهد. کتانی که یک پارچه “سفتی” در نظر گرفته می شود، به پوست شما نمی چسبد. طبیعت بسیار جاذب آن هر گونه رطوبت را می گیرد و با کمک باد به سرعت خشک می شود و شما را شاداب نگه می دارد. ناگفته نماند، اگر به راحتی می سوزید، کتانی سر تا پا بهترین راه است. خنک و پوشیده شده است.

خرید خوبی داشته باشید!

از آنجایی که کتان یک پارچه طبیعی است، سایر مواد طبیعی مانند پنبه، جین، پشم و ابریشم به خوبی آن را تکمیل می کنند. اگر به دنبال لوازم جانبی هستید، منسوجاتی مانند چوب، طناب و چرم در برابر کتانی عالی به نظر می رسند.

یک کتانی رافیا یا یک کیف دستی قلاب بافی می تواند لباس کتانی تابستانی را نرم کند. در حالی که یک کلاچ چرمی یا کیف کراس بادی ساختار بیشتری را به ارمغان می آورد.

امکانات ظاهری کتانی ممکن است بسیار زیاد باشد، بنابراین اگر به تازگی شروع به کار کرده اید، دیگر نیازی به پیشی گرفتن نیست. یک یا دو تا برای شروع و ببینید که مد کتانی شیک می تواند شما را به کجا برساند. برای کسانی که تجربه بیشتری در تجمل کتانی آرام دارند، در مورد روش های مورد علاقه خود برای استایل لباس کتانی تابستانی نظر دهید.

یا برای پیک نیک تولد گاه به گاه دوستتان، مجموعه ای از صندل های رافیا، آ چمدان بزرگ، و الف آفتاب گیر زیبا برای مسدود کردن اشعه

  ازشکست پروژه جنجال‌آفرینی هسته ای ایران تاخانه تکانی در دستگاه حاکمه سعودی

کتان که از گیاه کتان ساخته شده است، یکی از ماندگارترین پارچه هایی است که می توانید برای کمد لباس خود انتخاب کنید. آبیاری و انرژی کمتری برای تولید پارچه مورد نیاز است و آن را به انتخاب پارچه ای بسیار آگاهانه از محیط زیست تبدیل می کند.

Xo،

کتانی همچنین زمانی که به درستی از آن مراقبت شود ماندگاری فوق العاده ای دارد. اگر پارچه های کتانی شما نیاز به تمیز کردن دارند، یک چرخه سرد در شستشو با یک شوینده ملایم باید این کار را انجام دهد. عمر طولانی کتانی باعث کاهش خرید بیش از حد و ضایعات کمتر می شود. باز هم، آن را به یک انتخاب پارچه پایدار عالی تبدیل می کند.

از گردش‌های غیررسمی گرفته تا رویدادهای رسمی، مد کتانی شیک مظهر ظرافت بی‌دردسر مد لوکس آرام است.

تکه های کتانی ضروری برای کمد لباس تابستانی

هنگامی که کتانی به طور مناسب پوشیده شود، منسوجات بی دردسری هستند که می توانند بدون خطوط خشن به شما ظاهری جلا داده کنند. ساختار ظریف آن را می توان به راحتی بسته به موقعیت به بالا یا پایین پوشاند. اینو بگیر لباس کتانی ترکیبی با چاپ گل بریکستون به عنوان مثال…