سازمان گاراژ – بهترین نکات من برای یک فضای کاربردی

چند هفته پیش، اتاق ذخیره سازی خود را در زیرزمین خود سازماندهی کردم و کل فرآیند را همینجا در وبلاگ به اشتراک گذاشتم. خلاص شدن از شر بسیاری از چیزها در آنجا و ایجاد یک فضای کاربردی که در آن واقعاً بتوانم چیزهایی را که نیاز داریم پیدا کنم، احساس شگفت انگیزی بود. بیایید با یک پروژه سازماندهی گاراژ حرکت را ادامه دهیم!

گاراژ ما – قبلا

حیاط خلوت ما در شیکاگو یک سال بعد

اینجا در شهر، ما یک گاراژ داریم که از خانه ما جدا شده است. ما خوش شانس هستیم که فضای بسیار بزرگی داریم (گاراژ 2.5 خودرو)، به خصوص که فقط یک ماشین داریم! این باعث می‌شود فضای زیادی در اینجا برای ابزار، وسایل بچه‌ها، الوار و موارد دیگر در اینجا باقی بماند. اما، همانطور که به زودی خواهید دید، در طول سال ها به یک آشفتگی بزرگ تبدیل شده بود…

گاراژ ما قبلا

خیلی وقت است که هیچ کاری روی این فضا انجام نداده ایم. وقتی وارد شدیم، دراز کشیدیم این کف کاشی گاراژ و همیشه از من در مورد آنها سوال می شود. شما می توانید در مورد فرآیند آسان در اینجا بخوانید.

از گاراژ تمیز جدید ما لذت می بریم

ما آنها را دوست داریم! آنها فضا را بالا می برند، اشیا را کمتر گرد و غبار نگه می دارند و حتی پس از چهار سال استفاده مداوم و به سختی تمیز کردن، ظاهری عالی دارند. ما فقط از دمنده خود برای دمیدن هر چیزی از آنها و گاهی اوقات، در صورت نیاز، شلنگ استفاده می کنیم. من از آنها در هر خانه آینده استفاده خواهم کرد!

بهترین نکات من برای سازمان گاراژ

سپس، تنها به‌روزرسانی دیگری که در اینجا انجام داده‌ایم، نصب درب بازکن جدید گاراژ است! آنها معمولاً فقط 20 تا 25 سال دوام می آورند و ما آماده بودیم که به سطل لگد بزنیم. من همه چیز را در مورد چیزی که چند سال پیش در این پست وبلاگ انتخاب کردیم نوشتم.

گاراژ کثیف ما قبلا

به غیر از آن، گاراژ ما محل تخلیه چیزهای تصادفی بوده است، بدون قافیه یا دلیلی برای اینکه کارها به کجا می روند. وسایل کریسمس در کنار یک جاروبرقی مغازه در کنار کیسه ای از خاک. چی؟! من می دانستم که ما به یک سازمان گاراژ نیاز داریم – آمار!

سازمان گاراژ – بهترین نکات من

گاراژ ما -قبل

من دروغ نمی گویم، چند مورد از وسایل تمیز کردن اتاق ذخیره سازی من به گاراژ مهاجرت کردند و من نمی خواستم یک پروژه خوب پروژه دیگری را خراب کند. بنابراین، من عهد کردم که از کل گاراژ عبور کنم، آن را تمیز کنم، و سازماندهی کنم. ما در تابستان بیشتر از این فضا استفاده می‌کنیم (دوچرخه‌سواری زیاد، سرگرمی روی میز آب و بازی در حیاط خلوت)، بنابراین اکنون زمان مناسبی بود تا بالاخره این فضا برای خانواده چهار نفره‌مان کار کند.

کنار گذاشتن زمان

وقت گذاشتن برای کار در گاراژ ما

مانند بسیاری از پروژه های بزرگ، من همیشه توصیه می کنم در واقع زمانی را برای انجام آن اختصاص دهید. و لطفا واقع بین باشید! می دانستم که برای مقابله با این فضا حداقل به هشت ساعت کار بدون وقفه نیاز دارم. این به این معنی بود که من نمی‌توانستم کار را در آخر هفته انجام دهم، زمانی که تمام خانواده دور هم جمع شده بودند. در عوض، زمانی که بچه‌ها بیرون از خانه بودند، یک روز کاری وقت گذاشتم تا آن را انجام دهم.

  پرتاب ماهواره آزمایشی جدید چین

اوه، و آب و هوا نیز عامل مهمی است. من از حیاط خلوت خود به عنوان فضای نگهداری برای همه وسایل استفاده کردم، زیرا همه چیز را مرور کردم و گاراژ را تمیز کردم، بنابراین بسیار مهم بود که آب و هوای مناسبی داشته باشم.

همه چیز را بیرون بیاور

باز هم، در مورد سازماندهی نکات در اینجا، من چرخ را دوباره اختراع نمی کنم. توصیه شماره یک من این است که همه چیز را بیرون بیاورید. بله، کشیدن چیزها به این طرف و آن طرف بد است. با این حال، مهم است که چیزها را از جای خود خارج کنید، بنابراین باید آگاهانه تصمیم بگیرید که آنها را دوباره به داخل برگردانید. آن را به خانه مناسب تری منتقل کنید. بیرون آوردن همه چیز مرا وادار می کند تا بفهمم آیا واقعاً به آن کالا و فضای بهینه برای ذخیره آن نیاز دارم یا خیر.

شلنگ همه چیز پایین است

هنگام انجام ساماندهی گاراژ، حتماً قفسه بندی و لوازم سازمانی خود را شلنگ شلنگ کنید

من در نهایت یک طرف گاراژ را در یک زمان انجام دادم زیرا کاملاً مطمئن نبودم که بتوانم همه وسایلمان را در حیاط خلوت جا بدهم بدون اینکه خطری برای زمین خوردن باشد! وقتی سمت یک را پاک کردم، تمام قفسه‌ها و سازمان‌دهنده‌ها را شلنگ زدم. تارهای عنکبوت و برگهای زیادی وجود داشت، بگذارید به شما بگویم! حس خوبی داشت که همه چیز را شلنگ پایین بیاورم و بگذارم زیر نور خورشید خشک شود در حالی که من همه انبوه هایم را مرتب می کردم.

دمنده برگ برای پیروزی

سازماندهی گاراژ ما

با همه چیز بیرون، توانستم جارو بزنم و سپس بگیرم دمنده برگ من برای به دست آوردن تکه های باقی مانده و تار عنکبوت. این است برگروب ما داریم و واقعا دوستش داریم. ما اغلب از آن برای مرتب کردن گاراژ استفاده می کنیم و در طول این پروژه واقعاً مفید بود.

ایجاد مناطق

ایجاد مناطق در گاراژ ما برای کاربردی کردن آن

مشکل گاراژ ما، قبلا، این بود که ما واقعاً برنامه‌ای نداشتیم که وسایل را به کجا برسانند. بچه ها برای گرفتن توپ بسکتبال یا اسکوتر وارد گاراژ می شدند و درست در کنار آن علف کش یا ابزار برقی قرار می گرفت. خوب نیست! به بهترین مناطق برای همه چیزهایمان فکر کردم و تصمیم گرفتم وسایل و اسباب‌بازی‌های مناسب برای بچه‌ها را نزدیک در بگذارم تا بچه‌ها دسترسی آسان داشته باشند.

  نحوه تعویض چراغ اجاق گاز
اضافه کردن داربست برای نگهداری همه وسایل بچه هایمان

ما همچنین تصمیم گرفتیم از داربست خود به عنوان انبار اضافی استفاده کنیم. یادت باشه چطور خریدم این چیز نارنجی بزرگ برای پروژه راه پله من؟ خوب، من باید آن را در جایی ذخیره کنم و متوجه شدم که ممکن است برای ما هم کار کند! ما دوچرخه‌ها و ماشین‌های بچه‌ها (بسیاری از آنها!) را به همراه میز آب، اسباب‌بازی‌های شنی و استخر بادی در بالا نگه می‌داریم. اینجا مثل یک مرکز تابستانی کوچک است!

ذخیره سازی عمودی

وسایل آویزان به دیوار برای ایجاد فضا

گاراژ ما ناتمام است و می‌توانیم از ناودانی‌های چوبی روی دیوارها برای ذخیره‌سازی اضافی استفاده کنیم. در طول سال‌ها، میخ‌های تصادفی را اینجا و آنجا اضافه کرده‌ایم تا نردبان‌ها، کلاه‌ها و سایر موارد تصادفی را آویزان کنیم. من هم همینطور این قلاب ها را خرید و آنها را مستقیماً در گل میخ ها نصب کردیم تا دمنده برگ و جارو ما در دسترس باشد. فقط به فضای زمین در گاراژ خود فکر نکنید. حتما از دیوارها هم استفاده کنید!

اضافه کردن این علامت به گاراژ ما

هنگام تمیز کردن گاراژ، به طور تصادفی با این تابلو برخورد کردم. سال ها پیش، خانواده من یک رستوران (به نام اسب چارلی) در شهر ما خریدند و آن را به یک میخانه ایرلندی تبدیل کردند.

بهترین نکات من برای سازمان گاراژ

این علامت از رستوران اصلی نجات یافت و در خانه ما زندگی می کرد. وقتی پدرم خانه را فروخت، آن را با خودم بردم و عهد کردم که روزی آن را در زیرزمین یا گاراژمان آویزان کنم. خب از اون موقع داره گرد و غبار جمع میکنه خجالت بکش! من بالاخره توانستم آن را آویزان کنم و به نظر خیلی جالب می رسد!

رافترز را فراموش نکنید

اضافه کردن فضای ذخیره سازی به یک گاراژ طاقدار

گاراژ ما طاقدار است و املاک و مستغلات زیادی بالای سر ما وجود دارد. در طول سال‌ها، تخته‌لایه‌های بیشتری را در آنجا قرار داده‌ایم تا بتوانیم فضای ذخیره‌سازی بیشتری داشته باشیم. آن بالا، ما تمام تزئینات کریسمس و درخت کریسمس بزرگ خود را نگه می داریم. ما همچنین چیزهای خارج از فصل را ذخیره می کنیم که نیازی به دسترسی آسان به آنها نداریم. فقط مطمئن شوید که از تخته‌های خوبی استفاده کنید که به راحتی از تیر به تیرک می‌پیچند تا امنیت بیشتری داشته باشند. شما همچنین می توانید آنها را در تیرها نیز سوراخ کنید.

اهداء… فورا!

توده اهدایی من برای زیستگاه برای بشریت بازیابی شود

اعتراف، من انبوهی از وسایل برای Habitat for Humanity Restore داشتم که هنوز بعد از تمیز کردن اتاق انبارم در گاراژ نشسته بود. بالاخره توانستم همه چیز را جمع آوری کنم و همه را به Habitat for Humanity Restore محلی خود بیاورم. فروشگاه محلی خود را بررسی کنید، اما فروشگاه من قادر به پذیرش آینه، چراغ، کاشی، لوازم حمام تصادفی و موارد دیگر بود. اهدا به مکانی که در واقع از همه چیز استفاده می کند، احساس خوبی داشت! به علاوه، از گشت و گذار در فروشگاه برای معاملات خوب لذت بردم.

  14 ایده گوشه تخت مناسب برای زندگی در فضای کوچک

سازمان گاراژ – اکنون اینجاست!

گاراژ ما بعد از مدتی آشفتگی بسیار بهتر به نظر می رسد

باز هم، به یاد داشته باشید، وقتی صحبت از فضاهایی مانند اتاق ذخیره سازی و گاراژ می شود، من در مورد فضایی مناسب برای Pinterest نیستم. من ترجیح می دهم پولم را پس انداز کنم و اتاق های خیره کننده ای در خانه خود بسازم، جایی که واقعاً مهم است! اینجا تنها هدفم فضایی کاربردی و تمیزتر از قبل بود.

بهترین نکات من برای سازمان گاراژ

در چند هفته گذشته تمام شده است و نمی توانم تاکید کنم که چقدر برای زندگی روزمره من بهتر است. من می توانم چیزهایی پیدا کنم! من می توانم با خیال راحت از بچه هایم بخواهم بدون ترس از اینکه چیز خطرناکی بردارند وارد گاراژ شوند. چرا اینقدر طول کشید تا بالاخره به این موضوع رسیدگی شد؟

بیایید این گاراژ را سازماندهی کنیم

بعد از روز بزرگ نظافت خسته بودم. پله های زیادی وجود داشت که وسایل را به اطراف حرکت می داد. حداقل چند روز دیگر طول کشید تا برنامه های اهدایی خود را تکمیل کنم، فضای ذخیره سازی عمودی را به دیوارها اضافه کنم و واقعاً این فضا را تکمیل کنم. خوشحالم که الان، درست قبل از شروع فصل تابستان، زمان را اختصاص دادم! به تو توصیه میکنم همین کار را انجام بدهی.

گاراژ ما – منابع

در حالی که بسیاری از چیزهای موجود در اینجا قدیمی هستند، در اینجا خلاصه ای کوچک از برخی از موارد سازمانی که استفاده می کنیم و دوست داریم آورده شده است! ما اخیرا خریدیم این سطل های روی هم چیده شده و به راحتی برای بچه ها باز می شوند. ما گچ پیاده‌رو، حباب‌ها و چیزهای کوچک دیگر را در اینجا نگه می‌داریم تا دسترسی به همه چیز آسان باشد.

بهترین اقلام ذخیره سازی من برای سازمان گاراژ

سطل های قابل انباشته // قلاب // ظروف پاک کن // برگروب // قفسه بندی // انبار چوب

گرفتن یک استراحت

وقت گذاشتن برای بودن با خانواده ام

با این گفته، من برای چند هفته آینده در اینجا در وبلاگ استراحت خواهم کرد. من از زمان اپیزود غیرخوابی ام در ایتالیا دود می کنم و تمام تلاشم را می کنم تا از سلامت روانم مراقبت کنم. در حال حاضر، بهترین کاری که می توانم برای خودم انجام دهم این است که سرعتم را کم کنم و در کنار بچه هایم باشم. من می‌خواهم تابستان را با سرعت کمتر، ضرب‌الاجل‌های کاری کمتر و زمان بیشتر شروع کنم.

من نمی خواستم شما بچه ها نگران من باشید، بنابراین می خواستم زودتر به شما بگویم. فقط بدان که حالم خوب است و با مردمم هستم! من هیجان زده خواهم بود که به زودی با چند پروژه تابستانی بازگردم.

منبع: https://thediyplaybook.com/garage-organization-tips/