ساده ترین راه برای شیک کردن قفسه های آشپزخانه باز

با استفاده از همین فرمول، قطعات نقره را روی قفسه‌ها به صورت مورب قرار دادم و سپس برخی از لهجه‌های مورد علاقه‌ام را برای احساس عجیب و غریب به آن اضافه کردم.

دختران من به طور جدی چای می نوشند، بنابراین این ها مکمل عالی برای قفسه های آشپزخانه باز من بودند. چقدر این زیباست مجموعه چای!؟ من وسواس دارم!!

ساده ترین راه برای استایل دادن به قفسه های آشپزخانه اوپن این است که اقلام مشابه را به صورت مورب مطابقت دهید تا تعادل ایجاد کنید، از سبزی و عناصر طبیعی برای افزودن بافت و پیدا کردن یک تم مشترک استفاده کنید. مکنزی-چایلز دادگاهی چک مجموعه ای برای ایجاد ظاهری منسجم. آه و اگر شما یک سگ همسان دارید … که همیشه کمک می کند!

برای خرید عکس های مورد علاقه من، روی عکس های زیر ضربه بزنید!

منبع: https://sanctuaryhomedecor.com/the-easiest-way-to-style-open-kitchen-shelves/

درست روبه‌روی آشپزخانه، قفسه‌های ساخته شده‌ای داریم که مکان مناسبی برای اضافه کردن ظاهری زیبا هستند. من موضوع را از آشپزخانه ادامه دادم و چند قطعه نقره ای مورد علاقه ام را اضافه کردم.

من به خصوص دوست دارم قاب مکنزی-چایلز در کنار این جذاب گلدان گیاهی.

این پست حاوی محتوای حمایت شده و پیوندهای وابسته است. مثل همیشه، من فقط محصولاتی را تبلیغ و به اشتراک می گذارم که واقعاً از آنها استفاده می کنم و دوستشان دارم.

در عکس بالا می بینید که بشقاب ها در دو قفسه از هم جدا شده اند و به صورت مورب قرار گرفته اند، دو کلوش شیشه ای نیز وجود دارد که به صورت مورب به همراه رنگ سبز برای افزودن بافت و رنگ قرار گرفته اند. چک دادگاهی مک کنزی کتری چای و فنجان و نعلبکی الگویی زیبا به ظاهر اضافه کنید و حس سرگرمی را به آشپزخانه بیاورید. این قطعات نه تنها کاربردی هستند، بلکه نظرات زیادی در مورد آنها دریافت می کنم و از ظاهر آنها در آشپزخانه خود لذت می برم!

  آمریکا به دنبال ازسرگیری مذاکرات محیط‌زیستی با چین

وقتی به خانه جدیدمان نقل مکان کردیم، باید اعتراف کنم که از قفسه های باز آشپزخانه مان کمی ترسیده بودم. من همیشه کابینت های جلویی شیشه ای داشتم، اما این قفسه ها یک چالش استایل کاملاً جدید را ارائه کردند. در حالی که همه چیز در قفسه ها باید کاربردی باشد، من همچنین می خواستم زیبا به نظر برسد. چند تلاش طول کشید تا «فرمولی» برای طراحی این قفسه‌ها پیدا کنم، اما بالاخره کد را شکستم، بنابراین امروز می‌خواستم ساده‌ترین راه برای سبک کردن قفسه‌های آشپزخانه باز را با شما به اشتراک بگذارم!

برای خرید این ظاهر، حتما به پایین پست بروید!

من از فرمول مشابهی در طرف دیگر محدوده استفاده کردم با ترکیب سبزی، پارچ های سرامیکی سفید و پاشیدن آب چک دادگاهی قطعات برای ایجاد یک ظاهر منسجم.

مهمترین عنصر در طراحی قفسه های آشپزخانه اوپن ایجاد تعادل با رنگ، بافت و شاید یک تم است. این به معنای استفاده از عناصر رنگی، الگوها و اشکال مشابه است تا همه چیز منسجم به نظر برسد. من در آشپزخانه خود از عناصر طبیعی مختلفی مانند چوب و گیاهان استفاده کردم که با ظروف و وسایل کاربردی خود مخلوط شده و سپس در چند تکه از مجموعه چک های دادگاهی مک کنزی-چایلز برای اضافه کردن لمسی از هوس و ایجاد یک موضوع.

من عاشق این شدم گنبد مشبک و دوست دارم که چگونه روی میز من به نظر می رسد. من اندازه بزرگ را گرفتم اما در نسخه کوچکتر نیز موجود است. این لهجه عالی برای سرگرمی است و روی هر تخته پنیر یا پیش غذا شگفت انگیز به نظر می رسد.

  بررسی راه‌های حمایت بیشتر از اوکراین در نشست وزرای دارایی گروه ۷ در ژاپن