زیباترین دکوراسیون منزل

دکوراسیون کلاسیک با مدرن شدن جوامع همچنان به صورت تزیینی و ایده آل ادامه پیدا کرده است. رنگ ها به تنهایی باعث شلوغ شدن دکوراسیون شما می شوند، پس با توجه به سلیقه ی خود انتخاب کنید که ترجیح می دهید کابینت های شما از رنگ های تیره، روشن و یا ترکیبی از هر دوی این ها باشند. دکوراسیون اتاق خواب می تواند شامل سرویس خواب، آینه و میزآرایش، کمد دیواری، میز مطالعه، گل و گلدان، سرویس بهداشتی، لوستر و پرده باشد که کاملاً سلیقه ای است. شرکت دکوراسیون داخلی کلاسیک هیرادانا با کادری مجرب و حرفه ای در انجام انواع پروژه های بازسازی و طراحی معماری داخلی در خدمت شما کارفرمایان محترم می باشد . اگر شما فرد به روزی هستین، ممکنه خیلی از زندگی کردن طولانی مدت در یک خانه با سبک کلاسیک استقبال نکنید. دکوراسیون سالن زیبایی و طراحی داخلی آرایشگاه ها یکی از مهمترین علت های حضور و استقبال مشتریان از سالن ما می باشد. در سبک کلاسیک از رنگ های ملایم بیش تر استقبال می شود. بسیاری از افراد گرایش به اشیاء عتیقه و سنتی دارند و به استفاده از سبک و تزیین کلاسیک علاقه مند هستند. سبک کلاسیک فقط مختص آینه کاری، شیشه های رنگی، طاقچه و ایوان، گچ بری سقف و در های چوبی نمی شود، با اینکه این ها خود نوعی از خانه های کلاسیک هستند اما دکوراسیون کلاسیک می تواند سلطنتی باشد یا گاهی ساده، می تواند پر از وسایل طلایی باشد یا چوبی با شیشه های رنگی، می تواند پر از عتیقه و یادگاری باشد یا نه با متریال های جدید ساخته و تزیین شده باشد.

در این سبک که از نمونههای اصیل اروپایی است، شاهد مبلمان و سرویس چوب سلطنتی و کلاسیک، اشیای دکوری گرانقیمت، وسایل عتیقه، فرش ایرانی، فضای شلوغ و تابلوهای زیاد سایت sadradekor هستیم. دکوراسیون کلاسیک یک دکوراسیون منظم و مرتب است، طوری که هر چیز در آن در جای مناسب خود قرار گرفته است. مثلا اگر یک شومینه که دو طرف اون صندلی قرار میگیره نقطه کانونی شما باشه، یک آینه یا یک اثر هنری بالای شومینه میتونه ظاهر کلاسیک اتاق شما رو تکمیل کنه. همه اینها میتونند نقطه کانونی باشند. همه اینها رو گفتیم، از یک عنصر نباید غافل شد، طرفداران سبک کلاسیک معمولا آدمهای کلکسیونری هستن، پس حتما در کمدها و قفسههای چوبی اطراف خانه که با درهای شیشهای پوشیده شدن، دنبال کلکسیونهای با ارزششون بگردین. تزئینات یکی از پرکاربردترین عناصر در این سبکن، به خصوص از نوع گچبری و آسیب دیدن اینها و تعمیر اون سختیهای خودش رو داره. همچنین نقاشیها، که اغلب نقاشیهای دیواری یا سقفی هستن، ممکنه بعد از تعمیر کاملا مشابه نمونه اولیه نباشن و از اونجایی که سبک کلاسیک بسیار متقارن و منظم هست، کوچکترین نامنظمی کاملا به چشم بیاد. ترمیم و مرمت قسمتهایی از خانه که نیاز به تعمیر دارند مثل دیوارها، سقفها، لولهها، درزهای ساختمان وغیره کمک شایانی به زیباتر شدن خانه میکند.

هنگام ملاقات با طراح دکوراسیون داخلی در لواسان حتما راجب ایده ها و طرح هایی که در ذهن دارید با او صحبت کنید تا طراح بتواند خلاقیتش را در جهت خواست شما به کار ببندد. ما به شما توصیه میکنیم این کار را با احتیاط و ظرافت خاص انجام دهید؛ زیرا استفاده کردن از وسایل زیاد مسلماً وقت شما را برای نظافت نیز بیشتر از یک خانه ساده و شیک میگیرد. از طرفی نیز وسایل انتخاب شده برای منزلی با سبک کلاسیک، معمولا ابعاد بزرگی دارند و به همین دلیل نیز توصیه می شود که دکوراسیون کلاسیک برای خانه های نسبتا بزرگ انتخاب شوند؛ چرا که در غیر این صورت خانه طراحی شده به سبک کلاسیک شلوغ به نظر خواهد آمد. برای آشنایی با دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک ابتدا.به تعریف.معماری کلاسیک میپردازیم..معماری کلاسیک به سبکی الهام گرفتهشده.از.معماری یونان و روم باستان گفته میشود و ستونها و سقفهای مرتفع، خطوط و نقش و نگار منحنی شکل و پنجرههای قدی و.بلند از خصوصیات اصلی.آن به شمار میروند. دکوراسیون داخلی کلاسیک براساس معماری امپراطوری یونان و روم شکل می گیرد. بیشتر رنگهایی که در سبک کلاسیک به کار میرن، چون حالت سنتی دارن، از طبیعت الهام گرفته میشن؛ تناژهایی از زرد و طلایی، آبی، سبز و قهوهای، حتی در بعضی نمونهها رنگهای ملایمتری مثل خاکستری و صورتی هم دیده میشن.

  ۶ اصل مهم برای طراحی دکوراسیون داخلی

از لحاظ تزئینات هم که معمولا در سبک کلاسیک کار دست و جزئیات زیاد دیده میشن، پس این هم تائیدی بر گران قیمت بودن این سبک هست. فرم های پر نقشی که آنها را با پارچه های گران قیمت و گلدار می پوشانند. برای پرده های اتاق نیز از کرکره های باریک استفاده می شود. اگر آشپزخانه اُپن دارید، حتما زمانی که می خواهید مرتب و چیدمان کنید، توجه داشته باشید. در ابتدای مقاله یکی از ویژگیهای سبک کلاسیک رو ظرافت بیان کردیم، در انتخاب پارچه برای این سبک هم باید این ویژگی رو منظور کرد و این نکته رو هم به خاطر داشته باشید که پارچهها نباید خیلی جلب توجه کنند و بار تمام دکوراسیون رو به دوش بکشند.

آموزش گام به گام طراحی دکوراسیون داخلی ؛ برای آن که دکوراسیون محل زندگی خود را طراحی کنید، لزومی ندارد حتما دانش آموخته معماری یا جزو طراحان دکوراسیون داخلی باشید. استفاده بهینه از فضا یکی از نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی یک محیط به حساب می آید که باید به آن توجه کرد. یکی از مهمترین شاخصهها در طراحی آشپزخانه ترکی این است که از نور طبیعی استفاده شود. کف سازی در این سبک با رنگ های متنوعی انجام می شود به طوریکه بر تقارن فضای داخلی تاکید کند برای نمونه در طراحی کفسازی پذیرایی و نشیمن با استفاده از سنگ و رنگ بندی متفاوت فضای کادری را در مرکز به وجود می آورند ونقطه ی کانونی کفسازی را با رنگ دیگری مشخص می کنند.

در این قسمت از مقاله به بررسی ویژگی های عناصر دکوراسیون داخلی کلاسیک می پردازیم. در این سبک تمامی عناصر و اجزا با ابهت و پرشکوه انتخاب می شوند حتی در متریال وسایل انتخابی خانه. در این سبک رنگهای تیرهتر مانند عنابی، سبز تیره، شرابی و… اولین بار سبک کلاسیک در زمان های بسیار قدیم بیش از 2 هزار سال پیش در معماری های رومیان و یونانیان باستان مورد استفاده قرار گرفت..در سبک کلاسیک از طراحی های پر نقش و نگار که در عین حال تقارن خود را به نمایش می گذارند استفاده شده است.سبک کلاسیک.در معماری سرشار از پیچیدگی، آنتیک و کهنگی، تقارن و از همه مهمتر نمایندۀ رنگهای شفاف و روشن است. این سبک بیشتر در طراحی خانه های کلاسیک استفاده میشود. دکوراسیون آشپزخانه و طراحی آن بسیار مهم است.

شومینه، آینه، نقاشی و مجسمه، شمعدون برنزی و گلدان هم به عنوان وسایل جانبی اغلب در سبک کلاسیک دیده میشن. سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی معمولا نیازمند هزینه های بیشتری است. در دکوراسیون کلاسیک همچنین از طرح های نسبتا شلوغ مختلف به وفور استفاده می شود. وسایل دیگر خانه ی کلاسیک معمولا از جنس چینی و نقره و شیشه اند و با طرح هایی از نقش های طبعیت ساخته می شوند. یکی دیگر از سبکهای مبلمان کلاسیک سبک مبل لهستانی می باشد این مدل هم همانند مدلهای قبل بسیار پر طرفدار می باشد و به دلیل ابعاد و ظاهر کوچکی که دارد در خانه هایی که فضای کمتری دارند بسیار مناسب است. ممکن است شما نیز در خانه ای رشد کرده باشد که به روش کلاسیک تزیین شده باشد. نکاتی که یک صاحبخانه خوب باید در دکوراسیون خانه ای که اجاره می دهد رعایت کند. همچنین خوب است بدانید که یکی از اصول اولیه دکوراسیون کلاسیک، رعایت تقارن است.

  کره شمالی تصمیم آمریکا برای ارسال تانک به اوکراین را محکوم کرد

دکوراسیون به روش کلاسیک یک نوع سبک از دکوراسیون است که فضای منزل یا اتاق شما را آرام، منظم و قابل پیش بینی می سازد. مثلا میتونید یک اثر هنری رو به دیوار آویز کنید و دو لامپ یکسان دو طرف اون قرار بدین، یا دو طرف یک در، تابلو آویز کنید که اندازه و رنگ مشابهی داشته باشند یا حتی چهار یا شش تابلو کوچک رو براساس یک الگوی مشخص و منظم روی دیوار قرار بدید. بی نظمی و شلوغی در این سبک جا ندارد و این سبک یکی از سبک های منظم است که عناصر آن حول یک نقطه ی کانونی (عنصر اصلی) جای میگرند که یک تعادل بصری در فضای داخلی شکل می گیرد. یک آینه بزرگ، یک مجسمه چوبی، یک اثر هنری چوبی یا حتی یک میز خیلی قشنگ میتونه نقطه کانونی دکور شما باشه. فضاهای متقارن و منظم، حضور یک شومینه، تمهای رنگی نسبتا گرم از ویژگیهای سبک کلاسیکه که به فضا روح بخشیده و میتونه یک خانواده رو به راحتی دور هم جمع کنه و این انرژی رو به اونها هم منتقل کنه.

بنابراین بهتر است از این کار صرف نظر کنید. برای پذیراییها با سبک دکوراسیون کلاسیک بهتر است از فرش های ریز بافت و دارای نقشه پرکارتر استفاده کنید. سبک کلاسیک چه مزایای داره؟ در سبک کلاسیک ستون های پر از تزئین و دارای ارتفاع زیاد را شما حتما در ورودی خانه هایی که به این سبک طراحی شده اند دیده اید که شکوه و عظمت را به نمایش می گذارند. از بیشترین رنگ هایی هستند که در این دکوراسیون به چشم می خورند. استفاده از نور خیلی کم یا به شدت زیاد می­تواند به چشم شما آسیب بزند. کوسنها علاوه بر اینکه میتوانند تغییرات چشم گیری در فضا ایجاد کنند نسب به سایر محصولات تولید شده از گلیم و جاجیم مقرون به صرفه نیز هستند. یادتون باشه که هر چیزی رو به عنوان نقطه کانونی انتخاب میکنید، سایر وسایل رو هم باید با اون تطبیق بدین. 2. نقطه کانونی رو پیدا کنید! برای پیدا کردن این نقطه کانونی هم بهتره فضای خالی یک اتاق رو در نظر بگیرید؛ یک پنجره بزرگ، درهای فرانسوی، یا حتی خط وسط اتاق! برای اینکه بدونید چطور مبلمانتون رو بچینید سعی کنید مثل یک آینه عمل کنید.

وحدت هم از موضوعاتی هست که کمتر به اون اشاره میشه اما باید بدونید که در همه سبکها بهتره اون رو در تمام فضاهای خانه استفاده کنید اما در سبک کلاسیک به این موضوع تاکید بیشتری میشه. طرح های گلدار، طرح شطرنجی و یا راه راه، در دکوراسیون کلاسیک بسیار برجسته و رایج هستند. کوسن ها با طرح بندی های زیبا و رنگ های جذاب، می توانند رنگ و لعابی متفاوت را به مبل های شما تقدیم کنند. از مهمترین فاکتورهای مورد توجه در دکوراسیون منازل ایرانی میتوان به نحوهی چیدمان وسایل آشپزخانه، تناسب و هارمونی رنگهای بهکار رفته در آشپزخانه، استفاده از کابینتهای زیبا و مدرن و… سبک آشپزخانه تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی خانه دارد برای مثال زمانی که مبلمان و فرشها یا پردههای شما حالت کلاسیک دارند باید چیدمان آشپزخانه و سبک آشپزخانه و کابینتهای شما هم سبک آشپزخانه مدرن باشند. اجرای دکوراسیون کلاسیک معمولا نیاز به هزینه بالاتری دارد، زیرا در آن از مبلمان و وسایل چوبی (معمولا دست ساز) و همچنین وسایل تزئینی زیاد استفاده می شود. رنگ های روشن محیط را مرتب تر نشان می دهند و همچنین به بزرگ نشان دادن فضا کمک بسیار می کنند. متریال های این خانه ها همگی باید طبیعی و با شکوه باشند مواردی مثل استفاده از سنگهای کار شده یا ساده، گچ، کاغذ دیواری، رنگ، پارکت هایی از چوب طبیعی، برنز و ورقه های طلا، لوسترهای شیک و بزرگ و…

  آمریکا: سکوت شورای امنیت سازمان ملل درباره کره شمالی خطرناک است

طراحی دکوراسیون داخلی با چوب حس خوب طبیعت رو همراه خودش به داخل منزل میاره. وقتی مقاله رو جلوتر ببریم میبینید که این سبک اصلا با شلوغی کنار نمیاد و هر چیزی باید جای مشخص خودش رو داشته باشه تا نظم فضا حفظ بشه. رعایت این موارد خود به خود فضای متعادلی رو هم به وجود میاره. سبک روکوکو: وجود مجسمههای کوچک، آیینههای متعدد، پارچه های زیبا و اشرافی برای پردهها در این سبک به چشم میخورد. امروزه افراد برای دکوراسیون منزل خود بیشتر سراغ طرح های جدید و امروزی.و سبک های مدرن و مینیمال می روند..سادگی تبدیل به ترند سال جدید شده است و همه به دنبال مکانی زیبا ساده و مدرن هستند..البته در کنار تمامی علاقه مندی ها به سبک های مدرن و ساده هنوز افرادی هستند که سبک های کلاسیک را برای خانه هایشان می پسندند. این طراحی ها در مکان های سلطنتی و لوکس مورد استفاده قرار می گرفته است و رنگ و لعابی اشرافی به همراه داشته است..نمونه های بارز این نوع سبک را می توانید در مکان هایی مانند کلیسا ها و عمارت های رومی و یونانی و حتی اروپایی مشاهده کنید..سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی نیز از طرح ها و نقش های پر نقش و نگار و زرق و برق دار طراحی شده است.خانه کلاسیک با دکوراسیون اشرافی، موادی با کیفیت استثنائی و اشکال هندسی صاف مشخص میشود.

که می تواند فضایی متفاوت و بسیار خاص بوجود آورد . عظمت فضایی در این خانه ها با سقف بلند شکل می گیرد و طراحی سقف با قرار گرفتن لوسترهای بزرگ در مرکز آن به تقارن و نظم بیشتر تاکید می کند. مبلمان کلاسیک در یک دکوراسیون سنتی در محور راست منزل قرار می گیرد و به طور مستقیم یا عمودی به شومینه می چسبد. در سبک کلاسیک از اشکال منحنی استفاده میشود؛ اما در سبک مدرن از اشکال مکعبی و گوشهدار استفاده میشود. از اون جایی که به سبک کلاسیک، سنتی هم گفته میشه، مشخصه که عناصر مدرن در اون جایی ندارن.