دانلود رایگان کتاب صوتی پانته آ

با گنجاندن کتاب های صوتی در برنامه خود، آمار مطالعه تان را بیشتر می کنید. از زمان خود به بهترین شکل ممکن استفاده می کنید و همزمان با رسیدگی به کارهای روزمره کتاب نیز گوش می دهید. کیش – مدیر هنری دومین جشنواره داستان صوتی کیش «واگویه‌های جنوب» از ارسال بیش از ۸۵۰ دقیقه داستان به این رویداد هنری خبر داد.

فضای فکری جهان معاصر بر بشردوستی و این باور متمرکز شده است که اقتصاد جهانی دنیا را به جایی با ارتباطات نزدیک‌تر تبدیل کرده است. وینستون چرچیل یکی از برجسته‌ترین سیاستمداران تاریخ است که از ابتدای فعالیت‌های پرتنش سیاسی‌اش به اوج شهرت و عنوان نخست‌وزیر قهرمان بریتانیا در جنگ جهانی دوم رسید. تاریخ فلاسفه بی‌شماری را به چشم خود دیده که هر کدوم در پی کشف فلسفه وجودی انسان بوده‌اند. گاهی این مطالب از چنان پیچیدگی برخوردار می‌شد که درک آن برای همگان سخت بود.

در این اثر میگل ابنسور در پی این است که دموکراسی راستین که با عنوان شورشی از آن نام برده می‌شود را وصف کند. ابنسور پس از انتشار این کتاب مهم در جلساتی در انجمن بین‌‏المللی فلسفه در پاریس سخنرانی‌‏هایی درباره‌ی آن عرضه کرد. این‏که در عنوان فرعی کتاب “مارکس و لحظه‌ی ماکیاولین” آمده، اشاره‌‏ای به نتایج آن تفسیر مهم از اندیشه‌ی ماکیاولی و کاربرد آن در فهم اندیشه‌ی سیاسی مارکس جوان دارد. جالب توجه است که ابنسور، به عنوان مارکسیست انقلابی، بیشتر از آن‏که دیدگاه تفسیری آلتوسر و لفور را دنبال کند، توجهی به تفسیر پوکاک از اندیشه‌ی سیاسی ماکیاولی داشته و کوشش کرده است راه او را دنبال کند.

بیشترین بازدیدهای علمی و آموزشی

دانلود رایگان کتاب صوتی پانته آ

اسحاق نیوتن دانشمند و نابغه‌ای بود که اکتشافاتش طرز فکر مردم دربارۀ جهان را تغییر داد. وضع اصول جهانشمول درباره چگونگی عملکرد جاذبه، نیرور و حرکت و رابطۀ میان آن‌ها از جمله دستاوردهای اوست. پیش به سوی خود واقعی بارها این فکر به ذهن‌تان خطور کرده که زیبا نیستید، فرزند خوبی نیستید، کارها را به درستی انجام نمی‌دهید و دروغ‌هایی از این دست که جامعه، خانواده و دوستان به شما نسبت داده‌اند. دروغ‌هایی که آن‌ها را پذیرفته و هیچگاه خطی بر ناراستی آن‌ها نکشیدید. نویسنده در این کتاب از رازهای موفقیتش به عنوان یک زن، مادر، فرزند و فردی قابل احترام در اجتماع سخن می‌گوید. هالیس تنها راه رسیدن به این موفقیت را عدم پذیرش دورغ‌هایی می‌دادند که هر روز با آن‌ها مواجه می‌شوید.

شعر، ادبیات و زندگینامه ›

Nikava | نیک‌آوا نیک آوا پادکستی که به دنیای بیکران نیکوکاری و پیرامون https://faraketab.ir آن می پردازد. Kargah | کارگاه پادکست کارگاه بنا داره تا مشاغل مختلف رو در گفتگو با افراد فعال در اون حوزه معرفی کنه. در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از کتاب هایی هستید که به اشتباه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده از اینجا تقاضای حذف کتاب کنید تا بسرعت حذف شود. «تسوگومی» دخترک زیبا و جذابی است که درک عمیق خود از مفهوم جدایی و درد را کتمان می‌کند؛ تا زمانی که عشق پا به میدان زندگی‌اش می‌گذارد و از او انسان دیگری می‌سازد. «مردی که زیاد می‌دانست»، فیلمی ایرانی به کارگردانی «یدالله صمدی» و نویسندگی «حسن هدایت» و «جمال امید»، در سال ۱۳۶۳ تولید شده است.

  • با وجود کمک این متحد نیرومند، تلاش‌های جنگی موسولینی فرجامی موفقیت‌آمیز نیافت.
  • استیون هاوکینگ در سال 2010 با همکاری دوستش لئوناردو ملودینو کتاب «طرح بزرگ» را منتشر کرد.
  • وی یکی از شاهکارهای علم ریاضی یعنی «الجمع و التفریق» را نگاشت.
  • در عصر حاضر که علم روانشانسی و زیر شاخه‌های آن توجه علاقه‌مندان بسیاری به خود جلب کرده است، ناشران و مولفان در صدد برآوردن نیاز مخاطبان خود برآمده‌اند.
  • بسیاری از رخدادهای این رمان از زندگی پرماجرای خود نویسنده الهام گرفته شده است.