خانه خانوادگی مدرنیستی دهه 1950 زیر رادار یک سبک

لیست املاک و مستغلات به آن اشاره نکرده است، اما در واقع این است خانه هی (ریچموند). طراحی شده توسط معمار برجسته داگلاس اسنلینگ (1916-1985) در دهه 1950.

خانه همچنان یک کار در حال پیشرفت است که همچنان به تکامل خود ادامه خواهد داد زیرا جما قطعات مبلمان جدید (عمدتاً دست دوم) را تهیه می کند و فرزندانش بزرگ می شوند.

خانواده از زمان نقل مکان تنها تغییرات جزئی در سبک خود در خانه ایجاد کرده اند و به ویژگی های موجود اجازه می دهند خودشان صحبت کنند – حتی چند ویژگی که دیوانه آنها نیستند، مانند فرش آبی اتاق نشیمن. قطعاً این رنگی نیست که من به آن گرایش داشته باشم و تزیین آن در اطراف آن دشوار بوده است. جما می‌گوید: من سعی کرده‌ام همه چیز را کاملاً خنثی نگه دارم تا تعادل را حفظ کنم.

در حال حاضر، جما می‌گوید که خانواده‌اش از اینکه هر روز به خانه‌ای از نظر معماری خیره‌کننده که اطراف آن را فضای سبز احاطه کرده است، بسیار سپاسگزار هستند.

تکلا حوله ها

اسنلینگ همچنین یک طراح مبلمان بود که شاید بیشتر به خاطر چوب های اواسط قرن شناخته شده بود طرح های صندلی دارای تودوزی متقاطع

جما می‌گوید: «می‌دانستیم این خانه خاص و دارای اهمیت معماری است، اما وقتی متوجه شدیم و درباره خانه مطالعه کردیم، واقعاً احساس خوشبختی کردیم که توانستیم در آن زندگی کنیم. “این جلد مجله معماری در آن روزگار زیبا بود و واقعا شاهکار بود و هنوز هم هست.”

“پدربزرگ من عاشق هنر بود و کمی کلکسیونر بود. وقتی او گذشت و املاک تقسیم شد، مادرم این عکس را به من داد. جما می گوید که قبلاً در محل مطالعه او در اسکاتلند آویزان بود. اقیانوس آرام سبز صندلی راحتی

  here’s to the in between

کاسینا مبل های مارالونگا. مبل لولاین توسط ام دی اف ایتالیا. اثر هنری ویولت توسط استانیسلاس پیچاچک.

پولی فرم بستر.

زمانی که سبک و کارگردان هنری جما کیل اولین بار در اوایل سال جاری با این ملک روبرو شدم، داستان کاملاً متفاوت بود. او با تعداد کمی از افراد دیگر برای بازرسی به فضای باز رفت و به نظر می‌رسید هیچ کس جز جما پتانسیل ویژگی‌های متمایز اواسط قرن را نمی‌بیند.

مبل چرمی جردان. صندلی توری ایکیا قدیمی. صندلی کروکن ساخته آکی فریبیتر. جمهوری کوکو لامپ سیاه

آشپزخانه چوبی از دست دادن صندلی های غذاخوری میز ناهارخوری خریداری شده از فیسبوک مارکت.

آثار هنری خریداری شده در بازاری در نایروبی، کنیا. صندلی لانج حصیری Laredo خریداری شده از حراج گزاران لاوسونز. مبل مدولار راه راه ایتالیایی خریداری شده از مبلمان منزل به صورت محموله. فرش بربر از غرب نارون و Etsy.

این ملک با نسبت‌های وسیع و باغ زیبای خود، اکنون خانه خانوادگی جما، همسرش پاتریک و دوقلوهای پنج ساله‌شان لوئیس و گریس است.

تکلا حوله ها

جما این خانه را – که مستقیماً از کالیفرنیا به نظر می رسد – خانه خانوادگی باورنکردنی خود ساخته است!

تصور کردن این خانه مدرنیستی دهه 1950 در سنت ایوز، زمانی میزبان مهمانی های بسیاری بود، با چراغ های چشمک زن رنگین کمانی استخر (!)، فضاهای نشیمن بزرگ، و چمنزار سرسبز.

جما دوست داشت که خانه تقریباً در شرایط اولیه قرار داشته باشد، با فضای داخلی پر از گرما و جذابیت.

  هیپنوتیزم - تجربه من - آشفتگی زیبا

او می‌گوید: «فکر می‌کنم برعکس خیلی‌ها هستم… وقتی به مکان‌ها نگاه می‌کردم، آشپزخانه‌ها و حمام‌هایی که بازسازی شده بودند، من را به خود مشغول کردند». هرچه اصلی‌تر باشد، بهتر است – مخصوصاً وقتی این به خوبی حفظ شود!

جمهوری کوکو کاشت

“بعضی شب‌ها، وقتی بچه‌ها در رختخواب هستند، ما می‌نشینیم و غروب خورشید را از بالای درخت‌ها تماشا می‌کنیم و خود را به منظره نیشگون می‌گیریم.”

منبع: https://thedesignfiles.wpenginepowered.com/2023/07/homes-gemma-keil-saint-ives/

خانه خانوادگی مدرنیستی دهه 1950 زیر رادار یک سبک

خانه ها

توسط لوسی فیگینز، ویراستار