تهویه نظری تولید کننده انواع دریچه هوا

تهویه نظری تولید کننده انواع دریچه هوا

این دریچه نیز از تیغه های T شکلِ کوچک که داخل دریچه تعبیه می گردند تهویه نظری تشکیل شده است. اهرم که بر روی نمای دریچه هوا تعبیه شده،بعنوان دمپر استفاده می شود. و هوا از محیط پرفشارتر جریان می یابد و جایگزین هوای تخلیه شده از فضای کم فشار میگردد. هواکش بین کانالی این هواکش قابلیت نصب بوسیله ی ساپورت بر سطح دیوار و نیز سقف را داراست.جهت ایجاد مکش مطلوب و قوی کاربرد دارد. هم برای سیستم هوای رفت و هم برای سیستم هوای برگشت مورد استفاده قرار میگیرد . قیمت دریچه های خطی RMS درون جدول بر حسب متر می باشد ( قیمت پایه هر متر ).

  • دریچه هوا میزان هوای ورودی به موتور را بر اساس فشار وارده بر پدال گازتنظیم میکند.
  • متخصصین حوزه ی گرافیک تهران دما جهت دسترسی بهتر مشتریان یک نمونه طراحی نموده اند.
  • پر فروش ترین و پر مصرف ترین کالای تهویه ای که در ساختمان ها استفاده می شود، دریچه هوا خطی آلومینیومی می باشد.

این دریچه کاربردهای فراوانی مثل هواسازی و تنظیم هوا دارا می باشد. دریچه آلومینیومی یکی از پر استفاده ترین اجزا در تهویه هوا ساختمان می باشد. برای خرید دریچه آلومینیوم می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید. دریچه هوا برای تنظیم سرعت و فشار جریان هوا در ساختمان تعبیه می شود. دریچه تایلی مانند دریچه های سقفی می باشد و بصورت سقفی هوارسانی می کند. برای رنگ آمیزی پوشش دریچه هوای آزاد پره زد به کاربر این امکان را می دهد برای تناسب رنگ محیط با رنگ دریچه هوا ی آزاد بهترین انتخاب را انجام دهد.

  Moody Bedroom Design (Before Photos & Makeover Plan)

لازم به ذکر است که امکان ساخت همه موارد ذکر شده از جنس آلومینیوم، آهن، چوب و پلاستیک در شرکت تهویه نو آستیاک وجود دارد. دریچه هوا باید جایی نصب شود که در فصول مختلف دسترسی به آن آسان باشد. به فرض، اگر برای هوادهی به اشتباه از دریچه برگشت استفاده شود و یا برای انتقال هوا در ارتفاع زیاد ( مانند سقف سوله ها ) از دریچه هایی با پرتاب هوای پایین استفاده شود طبیعتا تمام تلاش های صورت گرفته بی اثر خواهند بود. در انتخاب دریچه باید به ابعاد آن و میزان جریان توجه داشته باشیم.

دریچه هوا آخرین بخش از تاسیسات تهویه هوا

به طور کلی قیمت دریچه تهویه هوا بین 3 هزار و 400 تومان تا 30 هزار تومان می باشد. پس می توانید به دو صورت عمده و تکی این محصولات را خریداری کنید. ‌دریچه هوا آلومینیو‌می ‌دایره‌ای شبکه ای در سطح مقطع خود ظاهری لانه زنبوری دارد و برای مکانهایی با ارتفاع نسبتا بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این نوع دریچه هم برای دستگاه‌های رفت هوا و هم برای دستگاه‌های برگشت هوا استفاده ‌می‌کنند که درحالت اول نیازمند دمپر بوده و در حالت دوم نیازی به وجود آن ندارد.

درباره فروشگاه اینترنتی تهویه مارکت

از همین رو بهتر است تا بدانید، انواع دریچه‌ های تهویه از نظر محل نصب به شکل هستند و سپس با جنس آن‌ ها آشنا شوید. ی اصلی محصول دریچه تامین هوا انتقال هوای تازه و مکش هوای آلوده از طریق انواع کانال کولر است. این کالا تنظیم کننده ی مسیر جهت باد و همچنین وسیله ای جهت زیبایی بخشیدن به دکوراسیون داخلی فضاها نیز می باشد. نام دیگر دریچه تامین هوا دریچه کولر است که هر یک در طرح های متنوعی توسط کارخانه جات تولید می شود.

  سفر کیشیدا به آمریکا / نخست وزیر ژاپن در واشنگتن چه می‌خواهد؟

دریچه هوا پی وی سی سایز 8*30 سانتی متر

الگوی پرتاب یکنواخت هوای دریچه هوا ی اسلوت و نیز یکنواختی و توازن در ریزش هوا به محیط توسط دریچه هوای اسلوت باعث ارتقای راندمان هوارسانی در سیستم تهویه مطبوع خواهد شد . دریچه‌ هوای گرد شبیه دریچه‌های جهت دار هستند، اما به شکل های گرد هستند. آنها حتی توزیع هوای بهتری را نسبت به دریچه هوای جهت دار ارائه می دهند. برای بسیاری از مردم، این مدل نسبت به دریچه‌های جهت دار مربعی شکل ظاهری بهتری دارند.

البته بهتر است بدانید که این نوع دریچه‌ های هوا برعکس نوع مشبک، تنها برای هوای ورودی و فن کوئل‌ ها و کولر‌های گازی مناسب هستند. همچنین این نوع دریچه‌ های تهویه خطی به نوع دمپردار و بدون دمپر در بازار عرضه می‌ شوند و پره‌ های آن بصورت 15 و 30 درجه قابلیت طراحی دارند. این نوع دریچه‌ ها نیز برای انواع هواساز‌ها مانند کولر‌های آبی و گازی کاربرد دارد و تفاوت چندانی از این منظر با نوع دیواری ندارند. البته این نوع دریچه‌ های تهویه هوا به انواع دمپردار و بدون دمپر تقسیم می‌ شوند و به صورت یک طرفه دو طرفه و حتی سه طرفه نیز طراحی می‌ شوند. معمولاً اگر سقف ساختمان‌ ها بسیار بلند باشد یا اینکه هواساز مورد استفاده شما، داکت اسپلیت یا انواع دیگر آن باشد، از نوع سقفی استفاده می‌ کنند تا چرخش هوای تازه در محیط بهتر صورت گیرد. برای خرید انواع دریچه هوا می توانید به مراکز فروش دریچه هوا مراجعه نمایید.