تخته DIY و درمان دیوار خمیری

ریاضی برای تصمیم گیری برای قرار دادن هر یک از نوارهای چوبی چقدر است. تخته ها و تخته های چوبی می توانند هر چقدر که دوست دارید به هم نزدیک باشند یا هر چقدر که دوست دارید از هم دور باشند. من به طور کلی احساس می کنم عرض 11-13 اینچ در مرکز کلاسیک ترین ظاهر را دارد.

در بازسازی حمام تخته و روی دیوار گچی بچسبانید

به دلیل خام بودن چوب، از یک برس زاویه دار برای رنگ آمیزی تمام لبه ها و بالای تخته استفاده کنید و با آستر بکوبید و سپس از یک غلتک رنگ برای قسمت های صاف بین آن ها استفاده کنید.

بتونه کاری یک تخته و دیوار اتاق خواب

چه پرداختی برای دیوار تخته‌ای و تخته‌ای بهتر است؟

این اتاق را بسیار روشن تر و دلپذیرتر می کند. فکر می کنم اکنون این فضا در داخل یک منطقه اداری است.

تخته و تخته چوبی یا تخته چوبی جذابیت بصری خوبی را اضافه می کند.

هنگامی که دیوار کاملاً آستر کاری شد، برای رنگ آمیزی آماده است! از همان روش برش دادن تمام لبه ها ابتدا با قلم مو و سپس با غلتک استفاده کنید. من متوجه می شوم اگر می خواهید ظاهر تخته و چوبی کلاسیک تری داشته باشید، استفاده از پوسته تخم مرغ یا رنگ مسطح / مات بهترین کار را دارد. این یک دیوار درمانی عالی برای بسیاری از مناطق خانه شما است! ورودی، حمام، اتاق خواب و موارد دیگر.

با رنگ آمیزی یک رنگ تخته چوبی خود را منسجم جلوه دهید.  این کبوتر سفید BM است

در اتاق خواب ما، قبل و بعد شگفت انگیز است!

میزهای خواب با قفسه های لامپ.  فضای بیشتر برای کتاب!
اتاق خواب با تخته و چوب بر روی دیوار

هنگامی که تخته بالایی در جای خود قرار گرفت، شروع به اندازه گیری کنید و تخته چوبی عمودی را در جای خود اضافه کنید و تخته ها را به همان روش قبلی بچسبانید.

  زلزله ۷ ریشتری تایوان را لرزاند/ خطر وقوع سونامی

سخت ترین قسمت ایجاد یک تخته و دیوار چوبی این است که تصمیم بگیرید تا چه اندازه آن را از دیوار بالا ببرید

این منطقه از خانه ما با Benjamin Moore White Dove نقاشی شده است. من عاشق این هستم که چقدر تمیز و ترد و جالب به نظر می رسد!

تخته و چوب دستی DIY

تخته و دیوار چوبی یک ظاهر کلاسیک و جاودانه است، و اکنون تغییرات مدرن زیادی در آن وجود دارد، روشی مقرون به صرفه برای آوردن شخصیت های زیادی به خانه شما!

امضای جن

منبع: https://jenniferrizzo.com/batten-board-revolution/

هنگامی که تخته و چوب چوبی خود را روی دیوار اعمال می‌کنید، سوراخ‌های میخ را پر کنید و با سنباده زدن مطمئن شوید که همسطح و صاف هستند. اگر می‌خواهید ظاهری یکپارچه داشته باشید، از یک تفنگ درزگیر و درزگیر قابل رنگ استفاده کنید تا هر جایی که چوب در تماس با دیوارها است را ببندید تا هیچ شکافی وجود نداشته باشد. متوجه شدم رنگ پوسته تخم مرغی که استفاده کردم به اندازه کافی ضخیم بود تا هر شکاف یا فضای کوچکی را پر کند.

اضافه کردن تخته های عمودی به تخته و دیوار اتاق خواب.
ما از نوارهای خزدار برای ساختن دیوارهایمان در منطقه غذاخوری اصلی خود برای نوارهای چوبی عمودی و از نوارهای بزرگتر 1×3 برای نوارهای افقی بالایی استفاده کردیم. اگر دیوارهای شما صاف نیستند و بافت سنگینی دارند، می توانید ابتدا تخته های تخته سه لا یا تخته های ام دی اف را روی سطح بچسبانید تا پوشش داده شود. اما قبل از اینکه این کار را انجام دهیم، متوجه شدم قرنیز اصلی غمگین و غمگین ما قرار نیست آن را برش دهد، بنابراین از ترفندی استفاده کردم تا آن را برش بزنم، آن را زیباتر جلوه دهم، و با اندازه نمایه تخته و نوارهای چوبی مطابقت داشته باشد. نصب شدن. قبل از اعمال هر گونه چوب بر روی دیوار، از یک گل میخ یاب استفاده کنید تا گل میخ های خود را با مداد علامت گذاری کنید و بدانید که برق شما در کجای دیوار کار می کند تا از آن میخ نزنید. و مانند همیشه، از تجهیزات و ابزار ایمنی شخصی مناسب طبق دستورالعمل استفاده کنید.

اتاق قبل از اضافه کردن تخته چوبی به عنوان لهجه

اگر رویه‌های تزئینی شما خیلی باریک هستند، برای بزرگ‌تر جلوه دادن تخته‌های پایه موجود در جای خود، از تزئینات اضافی استفاده کنید

  چگونه یک میز تعطیلات خیره کننده بچینیم

من متوجه شده ام که اضافه کردن تخته افقی بالایی که طول دیوار را می کشد، قبل از افزودن تخته های عمودی آسان تر است، در صورت نیاز از یک اره میتر در گوشه ها استفاده کنید. از یک تراز استفاده کنید تا مطمئن شوید که تخته رویی در تمام طول هم تراز است و با چسب ساختمانی و میخ های براد محکم شده است (درزبندی قابل رنگ یا پرکننده چوب راهی عالی برای پر کردن سوراخ های ناخن است.).

هنگام اضافه کردن تخته و چوب به دیوارها، ابتدا قطعه بالایی خود را اضافه کنید تا همیشه قطعات عمودی خود را به طول صحیح برش دهید.

درمان دیوار تخته ای و باتن نوعی است که در آن نوارهای چوب یا قالب گیری که به طور سنتی برای پوشاندن درزهای روی دیوار استفاده می شد. این نه تنها از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است، بلکه کار آسیاب سفارشی می تواند به خانه شما ارزش بیافزاید. این در دسته بندی wainscotting قرار می گیرد. Wainscotting ترکیبی از پانل‌های تزئینی، تزئینات و قالب‌گیری است که تا قسمتی از دیوار گسترش می‌یابد. اضافه کردن یک تخته و دیوار برجسته می تواند یک ارتقاء بسیار مقرون به صرفه و یکی از آن پروژه های بسیار قابل دسترس باشد. یک منطقه کوچک مانند یک دیوار 10×10 بسته به مقدار و نوع چوب استفاده شده می تواند کمتر از 100 دلار هزینه داشته باشد. ما تخته و چوب را در چندین اتاق به خانه خود اضافه کرده ایم و از جذابیت بصری که به ارمغان می آورد واقعا راضی بوده ایم! اولین چیزی که باید تصمیم بگیرید این است که می خواهید تاقچه بالایی خود را تا چه حد بلند کنید، اگر می خواهید تا سقف ها برود یا می خواهید فضایی بگذارید و بالای آن نقاشی کنید؟ همه نوع ترکیبی وجود دارد که می توانید انجام دهید!

اتاق غذاخوری با تخته و چاقو و کاسه های خمیر قدیمی

برای بهترین موفقیت با تخته و چوب DIY، با بافت دیواری صاف شروع کنید

  Stuffed Mushrooms - A Beautiful Mess

و حتی در حمام ما، واقعاً آن را بسیار روشن تر و تمیزتر می کند.

منطقه سینک زیبا با تخته و چوب و هنر

با برش 1.5 اینچی تخته کاج، آن را وارونه کردیم تا انتهای ضخیم قالب با پایین تخته های عمودی برخورد کند. این کمک کرد که تریم کوچک‌تر ما اساسی‌تر و مدرن‌تر به نظر برسد. برای چسباندن، از چسب ساختمانی یا میخ های مایع برای اعمال قطعات برش روی دیوار استفاده کنید. پس از خشک شدن چسب، چوب خام را آستر کرده و بگذارید خشک شود.

با اضافه کردن تزئینات اضافی، تریم قدیمی خود را گران‌تر و قابل توجه‌تر نشان دهید