تخته سرو چوب DIY – کاغذ و بخیه

خودشه! من مستقیماً به سمباده زنی دقیقی که استفاده کردم پیوند دادم، در صورتی که برای شما مفید باشد. ما چندین سنباده داریم و این یکی قوی ترین سمباده ای است که داریم. برای پروژه هایی مانند این که نیاز به حذف مقدار خوبی از مواد دارند عالی است.

تخته سرو چوب DIY

این تخته سرو چوب یک الماس درشت بود.

تابلوهای سرو چوب برای خرید

6. تخته سرو چوب تیکال 125 دلار – در 2 رنگ عرضه می شود

زمانی که سمباده زنی کامل شد. آن را پاک کنید و استفاده کنید روغن تخته برش (با یک پارچه یا تی شرت قدیمی پاک کنید) در سراسر تخته به آن مهر و موم خوبی بدهد. بگذارید خشک شود (برای ایمنی حداقل 24 ساعت می گویم) و سپس آماده استفاده است.

می توانید از قطعه تمام شده به عنوان تخته برش یا تخته سرو استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که هر زمان که تخته شروع به خشک شدن کرد دوباره روغن کاری کنید. که معمولاً فقط یک یا دو بار در سال است.

2. تخته سرو روزالا 36 دلار

من این تخته سرو چوب را در TJMax با قیمت 6 دلار پیدا کردم و شکل آن را دوست داشتم، اما طرفدار گل های حکاکی شده (یا قلم نقاشی روی آن) نبودم. من کاملا مطمئن بودم که با مقداری گریس آرنج، می‌توانم حکاکی را از روی چوب سمباده بزنم. بنابراین من آن را به خانه آوردم تا آن را امتحان کنم. کار کمی بیشتر از آنچه انتظار داشتم طول کشید، اما نتیجه داد! و حالا من یک تخته سرو ساده و مینیمال دارم، به شکل عالی بدون گل.

  کاهش صادرات، پاشنه آشیل اقتصاد کره جنوبی

نکته در مورد سمباده زدن: اگرچه طرح حکاکی شده فقط در پایین صفحه سرو بود، اما مجبور شدم تمام سطح را سنباده بزنم. تا در نهایت سطح ناصافی نداشته باشید.

به دنبال الهام بیشتر از تخته سرو / تخته برش هستید؟ اینها را بررسی کنید…

منبع: https://www.papernstitchblog.com/wood-serving-board/

آخرین نکته ای که قبل از شروع باید به آن توجه کنید: شما همچنین باید یک سطح کاری برای استفاده برای سنباده پیدا کنید. آن را به خاطر بسپار. اگر چیزی مستقل دارید که بتوانید در خارج از خانه حرکت کنید، ایده آل خواهد بود. زیرا اگر یک ضمیمه برای سنباده خود نداشته باشید و سپس تمام گرد و غبار اره را با جاروبرقی بکشید، این یک فرآیند نامرتب خواهد بود.

5. تخته سرو بلوط 80 دلار

سپس، دیسک سنباده را به سنباده خود وصل کرده و به آن برسید. بسته به عمق حکاکی، ممکن است برای مدتی سمباده بزنید. اگر فقط با از بین بردن خراش های سطحی، آثار قلم و غیره سر و کار دارید، فقط چند دقیقه طول نمی کشد. اما برای یک حکاکی عمیق مانند من، تلاش بیشتری نیاز است. نمی‌توانم دقیقاً به خاطر بیاورم که واقعاً چقدر برای سنباده زدن صرف کردم، اما مطمئناً کمتر از 30 دقیقه بود. بنابراین هنوز آنقدرها در نظر گرفته نشده است.

تخته های سرو مانند این، که ضخیم هستند، معمولاً بسیار گران هستند. بنابراین وقتی قیمت را دیدم، به نوعی روی آن پریدم.

چگونه حکاکی را از روی چوب حذف کردم

8. تخته سرو طاق چوبی 18 دلار

و اگر تا اینجا پیش رفتی و با خودت می‌گویی، نمی‌دانم می‌خواهم تلاش کنم یا نه، من تو را پوشش می‌دهم. در اینجا چند تخته سرو چوب زیبا وجود دارد که لازم نیست قبل از میلاد خود را انجام دهید.

  کره شمالی: آمریکا و کره جنوبی تنش‌ها را به آستانه جنگ هسته‌ای رساندند

7. تخته برش گردو 78 دلار

9. تخته سرو چوب لاستیکی 20 دلار

1. ست تخته برش چوب 2 تکه 20 دلار – مناسب برای هر روز

4. تخته برش طاق چوبی ساده 85 دلار – اینها مورد علاقه من هستند

3. تخته برش reyes 14 دلار – قیمت بسیار خوبی!

این یک پروژه عالی خواهد بود که می‌توانید با یافتن‌های موجود در فروشگاه‌های صرفه‌جویی نیز امتحان کنید، بنابراین اگر می‌خواهید جزئیات بیشتری در مورد نحوه پاک کردن آن، ابزارهایی که استفاده کردم و غیره، روی آن کلیک کنید.

تقریباً نرسیدم به تسویه‌حساب قبل از میلاد. شروع کردم به تردید در مورد اینکه آیا می‌توانم حکاکی را ساب‌دهی کنم (خیلی عمیق بود). و من نمی خواستم آن را هدر دهم اگر درست نشد. اما بعد خودم را متقاعد کردم که این کار شدنی است و به خانه رفتم تا آن را امتحان کنم.

اینم ابزارهایی که من استفاده کردم…

من یک سطح کار را در بیرون راه اندازی کردم (از a استفاده می کنیم صدپا بورا که تا می شود) و تخته پذیرایی چوبی را تا جایی که می توانستم محکم به میز چسباندم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با