بهترین هک باغ برای گیاهان گوجه فرنگی + آب بیشتر پتاسیم

روز خوبی داشته باشی دوست

منبع: https://cityfarmhouse.com/2023/05/best-garden-hack-for-your-tomato-plants-more-potassium-water.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=best-garden-hack-for-your-tomato-plants-more-potassium-water

من سال‌هاست که در تلاش هستم تا بازی پرورش گوجه‌فرنگی خود را ارتقا دهم. و اگر صادق باشم، آنقدرها خوب پیش نرفت. اما امسال متفاوت خواهد بود، به لطف توصیه های شگفت انگیز در Gardentok، تغییری در راه است.

هک باغ برای گیاهان گوجه فرنگی + آب بیشتر پتاسیم

بازگشت به امسال من با نکات و ترفندهایی برای این فصل مسلح هستم، و آنها را برای شما آورده ام به این امید که ممکن است بازی گوجه فرنگی شما را نیز بهبود بخشد. بیایید با یک هک باغ شروع کنیم که در سراسر اینترنت منتشر شده است، آب پتاسیم.

آب پتاسیم DIY.

این خیلی آسان است! پوست موز خود را برش دهید. من معمولاً در هر ظرف یکی را انجام می دهم. و آنها را به آب اضافه کنید، حدود 32 اونس. بگذارید 24 تا 48 ساعت بماند و سپس صاف کنید. روی ریشه ها بریزید. این برای گوجه فرنگی، فلفل، گل رز، ارکیده، ساکولنت، میوه و گل عالی است. قرار است به سلامت ریشه و همچنین کود و آفات کمک کند. اگر یک باغ ارگانیک دارید، فقط مطمئن شوید که موز نیز ارگانیک است. و اگر این روش برای گیاه شما مناسب است، حتما در گوگل جستجو کنید.

ضرب و شتم باغ هک-پتاسیم آب

من هم سوالات زیادی در مورد خودم داشتم پرده های گوجه فرنگی، زیبا نیستند؟ من نسخه خودم را برای سال‌ها انجام داده‌ام، و آن‌ها برای مقدار زیادی تلاش عالی نبودند. این یکی از بهترین خریدهای تابستان است. شما همچنین می توانید به من مراجعه کنید فروشگاه در فضای باز، بیشتر اقلامی که قبلا خریده و تست کرده ام و من ویترین فروشگاه اصلی آمازون

داربست بامبو برای باغ آمازون

من سال ها با متخصصان و باغبانان مشتاق مشورت کردم و اکثر آنها گفتند که زمان بیشتری را برای خاک، کود و آبیاری صرف کنید. بنابراین سال به سال، هر لقمه ای از توصیه را امتحان می کنم. چند سال خوب بود اما به اندازه ای که انتظار داشتم برداشت نکردم. می بینید، من آب می دهم و تابستان شلوغ می شود. می دانم در دنیای ایده آل، روزی دو بار این کار را انجام می دهم، اما اغلب کوتاهی می کنم. امسال قول می دهم با آن بهتر باشم.

بهترین هک باغ برای پرورش گوجه فرنگی!
بیایید آب پتاسیم برای گیاهان گوجه فرنگی خود درست کنیم
  The Cozy White Cottage Series Continues: Introducing "Create Your Own Cozy"
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با