با این شش نکته بهترین گوجه فرنگی را در این فصل پرورش دهید

این پست شامل پیوندهای مربوط است.

نکته 5 گوجه فرنگی - آب پتاسیم درست کنید

2. ریشه های گیاه را عمیق تر بکارید– من هیچ نظری در مورد این یکی نداشتم. باید ساقه را طوری بکارید که وز هلو ظاهر نشود. به عبارت دیگر، آن را در عمق دفن کنید، مانند چند اینچ عمیق تر. دانه های هلو روی ساقه ریشه های بچه هستند و این امر باعث می شود که سیستم ریشه قوی تری داشته باشد.

نکته ۲ گوجه فرنگی: ریشه ها را عمیق بکارید

5. آب پتاسیم– یک پوست موز را برش دهید و بگذارید 24 تا 48 ساعت بماند. سپس صاف کرده و در پایه گیاه بریزید. این یک کود عالی است، آفات را دفع می کند و به سلامت ریشه کمک می کند. من هفته ای یک بار این کار را انجام می دهم.

روز خوبی داشته باشی، دوست!

منبع: https://cityfarmhouse.com/2023/05/grow-the-best-tomatoes-this-season-with-these-six-tips.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=grow-the-best-tomatoes-this-season-with-these-six-tips

4. هرس مکنده- ساقه های کوچکتر، معمولاً در بین V، مکنده نامیده می شوند و قدرت را از گیاه اصلی تخلیه می کنند. یا آنها را برش دهید یا از انگشت خود برای جدا کردن آنها استفاده کنید. می‌توانید این ساقه‌های کوچک‌تر را به آب اضافه کنید، آن‌ها باید ریشه بدهند، و سپس می‌توانید دوباره آن‌ها را بکارید. همچنین، حتماً شاخه هایی که با زمین تماس دارند را جدا کنید.

نکته 4 گوجه فرنگی - مکنده ها را هرس کنید.

همانطور که بسیاری از شما می دانید، من در تلاش برای رشد هستم بهترین گوجه فرنگی تابستان امسال من به لطف Gardentok به بهترین اطلاعات مجهز هستم، دلیلی وجود ندارد که نتوانم موفق شوم. اوه، ای کاش به همین سادگی بود، اما امیدوار هستم، بسیار امیدوار. در اینجا شش نکته وجود دارد که باید در فصل کاشت بدانید.

  Fresh Bohemian Living Room Breakdown COCOCOZY
شش نکته برای کاشت گوجه فرنگی که باید در مورد این فصل بدانید
3. گیاهان همراه– این مهم است. آنچه در نزدیکی یا کنار گیاه گوجه فرنگی خود می کارید برای رشد آن حیاتی است. برترین گیاهان همراه ریحان و پیازچه هستند.

نکته 3 گوجه فرنگی - با گیاهان همراه بکارید.

6. آب، آب، آب! به همان اندازه که به نظر می رسد ساده است، با این حال انجام آن برای من سخت ترین است، حداقل، فقط به این دلیل که در تابستان بسیار در حال حرکت هستیم. اما امسال به خودم می گویم، مهم نیست که ساعت 10 شب از آنجا بیرون بیایم.

نکته گوجه فرنگی شماره 6-آب!!  Trellises از آمازون.

1. بازنشانی کنید خاک-من پیت ماس، مخلوط گلدان ارگانیک و کود آلی گوجه فرنگی دکتر ارث را به خاکی که به خوبی شخم زده شده بود اضافه کردم.

با این شش نکته بهترین گوجه فرنگی را در این فصل پرورش دهید.

منتظر لحظات بیشتر حیاط خلوت باشید.

شما می توانید پرده ها را پیدا کنید اینجا. و چتر، که دو برابر قیمت در بازار جهانی، است اینجا.

با این 6 نکته بهترین گوجه فرنگی را پرورش دهید.  خانه مزرعه شهر اثر جنیفر اوبراین
باغ در غروب.  با این شش نکته بهترین گوجه فرنگی را در این فصل پرورش دهید
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با