بازسازی آشپزخانه 1970 | محدوده ilve - دکوراسیون صدرا

بازسازی آشپزخانه 1970 | محدوده ilve

من می دانم، جیغ زدن. فقط نتونستم کمکش کنم هیجان در من به شکل جیغی بیرون زد.

(اجازه دهید اینجا اضافه کنم که این محدوده بخشی از مشارکت Ilve و Forté است. در این پست، من در مورد طیف جدید به عنوان بخشی از بازسازی آشپزخانه به اشتراک می گذارم و به طور رسمی یک پست حمایت شده نیست. من هر گونه مطلبی را فاش خواهم کرد. که بخشی رسمی از آن مشارکت در ابتدای پست است.)

انتقال آن به آشپزخانه کمی فرآیند بود، اما ما توانستیم با خیال راحت آن را روی چند عروسک مبلمان وارد کنیم. فقط با دیدنش تو آشپزخونه دلم رو شاد کرد. با کابینت و کف عالی بود. این درخشش درست را اضافه کرد.

بنابراین، اگر کره چشم دارید، مطمئنم که موافق خواهید بود که محدوده فوق العاده است. واقعاً محدوده رویای من است. من چند سالی است که به محدوده‌های Ilve نگاه می‌کنم، در مورد آنها تحقیق می‌کنم، و بعد از آن مدت‌ها قبل از اینکه بدانم می‌توانم با آنها در این پروژه همکاری کنم، بودجه‌ای برای این بازسازی آشپزخانه در نظر گرفتم. باید اعتراف کنم که این قیافه بود که توجه من را به خود جلب کرد، اما به عنوان کسی که عاشق آشپزی است، از داشتن دو اجاق گاز، شعله های بیشتر و حتی یک تابه نیز هیجان زده بودم. این محدوده قدرت زیادی دارد و گزینه های زیادی دارد و قطعا ستاره این آشپزخانه است. در واقع، من ابتدا محدوده را انتخاب کردم و همه چیز دیگر حول آن طراحی شد.

  گروه هفت متعهد به کمک‌های نظامی و مالی بیشتر به اوکراین شد

این طرح خشنی بود که من حتی قبل از اینکه خانه را به طور رسمی بخریم، درست کردم…

و در اینجا این است که چگونه در خانه جدید خود به نظر می رسد…

برای من، محدوده، کانون خانه امروزی است و این یکی به زیبایی آن نقش را پر می کند.

محدوده ای که من انتخاب کردم این است برد دوگانه سوز 48 اینچی Nostalgie توسط Ilve.

زمانی که شروع به رویاپردازی در مورد این محدوده کردم مطمئن نبودم دیگر لوازم یا کابینت‌هایم چه شکلی هستند، بنابراین فولاد ضد زنگ با اتصالات برنجی را انتخاب کردم. به اندازه کافی خنثی است که با هر چیزی همراه شود و من دوست دارم که چگونه سایر عناصر برنجی و فولاد ضد زنگ مورد استفاده در آشپزخانه را به هم بچسباند.

مخزن پروپان نصب شد و برد از گاز طبیعی تبدیل و دیروز وصل شد و سیم کشی نیز تکمیل شد. امروز صبح توانستم چند تخم مرغ روی اجاق گاز هم بزنم! خنده دار است که اولین چیزی که من در چنین محدوده گوشتی درست کردم، تخم مرغ است.

برای استفاده کامل از همه توابع موجود در این محدوده باید چیزهای زیادی یاد بگیرم، اما قطعاً وقتی فرصت استفاده از محدوده را برای مدتی داشته باشم، یک بررسی کامل و عمیق را به اشتراک خواهم گذاشت. من چند دماسنج فر سفارش دادم تا بدانم آیا این فر داغ تر، خنک تر یا درست روی دماغه کار می کند. این قطعا به منحنی یادگیری کمک خواهد کرد!

شمارنده ها امروز در حال نصب هستند، بنابراین ما به سمت خط پایان حرکت می کنیم…

  انتخاب های فروش روز یادبود مردم شناسی! – بلاگ بکی اونز

منبع: https://missmustardseed.com/1970-kitchen-renovation-the-ilve-range/