این چیزی است که مردم در تعطیلات می پوشند: گزارش روند مد تابستان 2023

هر سفر تابستانی به چند گزینه پایین نیاز دارد. لوازم اصلی شلوار کتان، شورت جین و دامن روان است. لباس‌های پایین خود را خنثی نگه دارید تا در طول سفر لباس‌ها را با هم ترکیب کنید!

قبل از خرید ترندهای تابستانی، آن را اضافه کنید Chirpyest افزونه مرورگر تا 30٪ پول نقد از FarFetch، MyTheresa، Mango و غیره به دست آورید!

گزارش ترندهای مد تابستان 2023 بدون برجسته کردن محبوب ترین کیف های دستی کامل نیست. ممکن است لباس پرطرفدار پرادا رافیا را در سراسر اینستاگرام دیده باشید. این یکی از کیف های ضروری برای تابستان است. از دیگر گرایش‌ها می‌توان به رنگ «شیر بلوبری» اشاره کرد که فقط یک نام جذاب برای آبی بچه است. سلبریتی ها چهره های منحصر به فردی مانند کیف های دستی به سبک سطلی و پارچه های برزنتی را به تصویر کشیده اند! کیف های مورد علاقه ما را در زیر ببینید.

صندل تابستانی برای تعطیلات تابستانی

ترندهای جدید تابستانی اینجاست! فصل تابستان همیشه مجموعه های جدیدی از لباس های تابستانی را به ارمغان می آورد. اما چه چیزی یک لباس را انتخاب مناسبی برای تابستان می کند؟ هنگام خرید لباس های تعطیلات، مهم است که پارچه، رنگ و طول را در نظر بگیرید. آیتم‌های مختلفی در خط تولید فعلی وجود دارد که ما نمی‌توانیم منتظر تست درایو باشیم – پوشش‌های ساحلی، شب‌های تابستانی و خرید در یک شهر خارجی. لباس های مورد علاقه ما را در زیر ببینید!

بهترین لباس حمام برای تابستان

آیا آیتم های مورد علاقه شما در لیست قرار نگرفتند؟ به اشتراک گذاری آنها را در نظرات!

تصویر ویژه: یکی از روزهای تعطیلات کولت در لیسبون به نظر می رسد. لباس او دارای توری سفید است لباس هیل هاوس و صندل برهنه بند دار.

بهترین لباس برای تابستان زیر 500 دلار

دیگر نمی توانید از خرید لباس شنا اجتناب کنید. ممکن است در هفته‌های اخیر متوجه افزایش تعداد افراد مشهوری شده باشید که هنگام تعطیلات لباس شنا خود را به نمایش می‌گذارند. ما برخی از سبک های حمام مورد علاقه خود را جمع آوری کردیم که در هر تیپ بدنی شگفت انگیز به نظر می رسند!

Xo،

تیم COCOCOZY

منبع: https://cococozy.com/heres-what-people-are-wearing-on-vacation-summer-2023-fashion-trends-report/

اضافه کردن Chirpyest افزونه مرورگر برای بازگرداندن پول نقد هنگام خرید لباس شنا!

بهترین کفش های پایین برای تعطیلات

چند چیز وجود دارد که ممکن است از پوشیدن آنها در طول تعطیلات تابستانی احساس راحتی کنید، مانند صندل تخت Gucci Interlocking G یا Birkenstock کلاسیک که برای پیاده روی راحت هستند. با این حال، داشتن صندل های متنوع در سفر، هر لباس اصلی را به یک نماد سبک تابستانی تبدیل می کند. در حال حاضر صندل های رافیا و پارچه جین از ترندهای رایج صندل هستند! انتخاب های مورد علاقه ما را بخرید.

کیف های تابستانی برای همراه داشتن در تعطیلات