اتاق خانواده ما – هومی اوه من

علیرغم اینکه بیشتر وقت خود را در خانه در این اتاق گذرانده ایم، فقط اکنون به نظر می رسد که شروع به جمع شدن کرده است، به همین دلیل است که احساس می کردم یک افشای بزرگ از آن خیلی زود است. ما در اینجا زندگی کرده‌ایم، اما هنوز کاملاً زندگی نکرده‌ایم – راه دیگری برای گفتن اینکه خانه‌سازی زمان می‌برد. نسبتاً اخیراً ما با تمام اهدافی که این اتاق باید برآورده کند روبرو شده بودیم، بنابراین اکنون با آن چشم انداز به جلو حرکت می کنیم و می بینیم که چگونه این فضا با نیازهای رو به رشد و خانواده ما حفظ می شود، تغییر می کند و گسترش می یابد. به روز رسانی های آینده مطمئنا به اشتراک گذاشته خواهد شد!

مهمترین چیز بعدی که باید در اینجا قرار دهید یک فرش بزرگ راحت بود. را فرش تپه های شنی در ملانژ (9×12، ارائه شده توسط Nordic Knots) نقش اساسی در افزودن بافت جالب به یک فضای خاموش و خنثی را ایفا می کند، که من همچنین دوست دارم چگونه با بافت مخملی سکشنال ترکیب شود. سایه‌های مرمری کرم و خاکستری نه تنها زیبا هستند، بلکه فرش را بسیار بخشنده‌تر می‌کنند، مطمئناً بیشتر از چیزی شبیه به یک فرش تمام سفید.

منابع:

اتاق خانواده در واقع اتاق خواب اصلی این خانه است. زمانی که گشت و گذار در خانه خالی را به اشتراک گذاشتم، در مورد اینکه این اتاق بزرگ‌ترین خانه در خانه است صحبت کردم و استفاده از آن فقط برای خوابیدن در آن هدر می‌رود، اما اگر از آن به عنوان یک اتاق خانوادگی استفاده کنیم، یکی از اتاق‌ها را انتخاب می‌کنیم. اتاق خواب‌های کوچک‌تر در حال حاضر می‌دانند که در آینده احتمالاً مجبور خواهیم شد این اتاق را دوباره به اتاق خواب تبدیل کنیم و انجام این کار به سادگی می‌تواند سخت و آزاردهنده باشد. پس حالا که با این تصمیم پیش رفتیم، چه فکر می کنیم؟

عزیز ما کابینت IKEA BESTA به‌عنوان کنسول رسانه‌ای ما استفاده می‌شد، در نهایت به اندازه‌ای بود که ما به آن نیاز داشتیم و واقعاً تطبیق پذیری و بی‌زمانی بودن آن‌ها را در خانه ما ثابت کرده‌اند. این اولین چیزی بود که در این اتاق راه اندازی کردیم و به دنبال آن قاب تلویزیون که نشان‌دهنده بزرگترین اولویت ما برای تماشای تلویزیون در اینجاست و چنان رویدادی بود که هرگز پایین نمی‌آید و برای همیشه در آنجا باقی خواهد ماند. بیایید به آن فکر کنید، این تنها چیزی است که می توانم با اطمینان بگویم اگر و زمانی که آن را به اتاق خواب تبدیل کنیم، در این اتاق می ماند.

  DIY Decorative Shell Trinket Trays

را صندلی سالن و چراغ پایهدار در پشت نیز از آپارتمان ما هستند. راستش را بخواهید، لامپ واقعاً نیازی به وجود ندارد و من ظاهر آن را دوست دارم، بنابراین واقعاً به عنوان یک جای نگهدارنده برای یک میز کناری عمل می کند که در آنجا بسیار کاربردی تر خواهد بود. یک آینه تمام قد در راه است تا به دیوار سمت راست صندلی تکیه دهد، اما من همچنان با این ایده که به جای آن قفسه های شناور را در آنجا قرار دهم بازی می کنم. خواهیم دید.

دو کمد دیواری با 3 درب دولایه به سبک لرزاننده پانل، مقدار مناسبی از فضای ذخیره سازی داخلی را فراهم می کنند، اما برای به حداکثر رساندن سازمان به مقداری کار در قسمت داخلی نیاز دارند – پروژه ای که در آینده باید انجام دهیم و احتمالاً تا زمانی که این کار را انجام دهیم متوقف خواهیم کرد. ایده بهتری از استفاده طولانی مدت از این اتاق.

تقریباً 10 ماه بعد، کف‌های چوبی نصب شدند (در مورد آنها اینجا نوشتند)، درهای کمد وارد شدند، و ما به مرحله ناخوشایندمان ادامه دادیم تا بفهمیم آیا آنچه قبلاً داشتیم در این اتاق کار می‌کند یا خیر. دوباره، با دانستن این که این وضعیت اتاق خانوادگی می‌تواند موقتی باشد، به فکر یافتن اقلامی افتادم که به طور بالقوه می‌توانند مکان‌هایی را در قسمت‌های دیگر خانه ما پیدا کنند.

بوفه (DIY، رنگ شده SW Accessible Beige) | چراغ رومیزی | هنر 1 | هنر 2 | چراغ پایهدار | صندلی سالن

پست های دیگری که ممکن است دوست داشته باشید

منبع: https://www.homeyohmy.com/our-family-room/

من هم در مورد “آشکار کردن” فضاها به ذهنم خطور می کند، که در نهایت با این که فکر می کنم فضاهای ما هرگز واقعاً تمام نشده یا تمام نشده اند، در تناقض است – آنها باید تغییر کنند و همانطور که ما و نیازهای ما تغییر می کنند، به علاوه این چیزها زمان می برد!! در حالی که فهرستی از کارهایی که هنوز می‌خواهم با این فضا انجام دهم را در ذهنم نگه می‌داشتم، از خودم پرسیدم که در حال حاضر چه چیزی در این مورد اشتباه است یا غیرقابل زندگی است و پاسخ اصلاً هیچ است، بنابراین اجازه دهید دیگر در اشتراک‌گذاری نگاهی گذرا به این فضا تأخیر نکنیم. سیر تکاملی این فضا تا کنون

  چگونه مشاوران املاک می توانند با بازاریابی وابسته درآمد انفعالی داشته باشند

ما فضایی را در پشت بخش گذاشتیم تا چیزهایی مانند تشک یوگا برای تمرین یا تشک بازی برای Orion تنظیم کنیم، و در حالی که من هنوز به این فکر می‌کنم که آیا این موضوع بیش از حد مانع این چیزها می‌شود، به فکر قرار دادن آن هستم. یک دونده اینجا خلاصه سایر کارهایی که باید انجام دهید: تغییر کمد دیواری، میز قهوه گرد/عثمانی، آینه کف یا قفسه های شناور، و درمان پنجره!! ما بیش از یک سال است که بدون درمان مناسب پنجره هستیم و زمان آن فرا رسیده است. انتقال آن به بالای لیست.

اول، قبل:

شاید یادت بیاد این میز قهوه مرمر از آپارتمان ما! من فکر می کنم اینجا واقعاً خوب کار می کند و تنها دلیلی که به دنبال تعویض آن هستم به خاطر عزیزم است. چیزی گرد (بدون گوشه‌های تیز) که به راحتی حرکت می‌کند تا زمین را برای بازی پاک کند، بهتر به ما کمک می‌کند، در حالت ایده‌آل یک عثمانی که بتوانیم راحت‌تر روی آن استراحت کنیم و مانند سنگ مرمر تعمیر و نگهداری بالایی نداشته باشیم. در حال حاضر، من به این فکر می کنم که این میز قهوه اینجا چقدر زیبا به نظر می رسد.

بخش قبلی ما یک لکه خیلی بزرگ بود که مانع باز شدن درهای فرانسوی می شد که به هر حال ما هرگز آنها را باز نمی کنیم، و در جستجوی درب دیگری متوجه شدم که مبل دست چپ درسدن و مبل بدون بازوی درسدن با تکیه گاه بازو (ارائه شده توسط Rove Concepts) با هم کاملاً در این فضا قرار می گیرند. این صندلی براق و محکم با کوسن هایی است که مجبور نیستم تقریباً به اندازه سکشنال قدیمی ما کرک کنم. با یک مخمل مشکی که عاشق آن هستم به دلیل جسور بودن اما نه بلند، زمینی کردن فضای نور و تکمیل تیرهای سقف چوبی – خوشحالم که رنگ اصلی تیرها را حفظ کردیم!

  Our Bamboo Shades: Layers of Warmth and Texture

مقطعی: مبل دست چپ درسدن، مبل بدون بازوی درسدن با تکیه گاه بازو | پرتاب بالش | قالیچه | میز قهوه مرمر | جا شمعی | زیر لیوانی

در امتداد دیوار پشتی 3 کابینت IKEA IVAR که ما آن را به یک بوفه سفارشی کردیم که در نهایت کار بسیار بیشتری از آنچه فکر می کردم با تمام مشکلاتی که با آن مواجه شدیم بود و باید به زودی پست وبلاگ خودش باشد. فضای ذخیره‌سازی آن فوق‌العاده است، همه کتاب‌ها، لوازم تصادفی و مطمئناً به زودی چیزهای بیشتری از Orion را در خود جای می‌دهد.

گوشه کوچک فضای کار در سمت چپ (نگاهی دقیق تر به آن در اینجا به اشتراک گذاشت) قطعاً اگر اتاق خواب ما بود جای کار من بود، اما میز کار بسیار مفیدتر بود. من امیدوار بودم که بتوانیم قفسه بندی یا کابینت سفارشی را در آنجا انجام دهیم که بتواند مانند یک روشویی مخفی کار کند، اما فضای کار در حال حاضر بسیار بیشتر مورد نیاز است زیرا هر دوی ما از خانه کار می کنیم.

عالی است، و با توجه به همه‌گیری و ماندن در خانه همیشه در سال گذشته، استفاده از این فضا به عنوان یک اتاق خانوادگی چند منظوره، بسیار فراتر از آنچه یک اتاق خواب بزرگ می‌توانست داشته باشد، خدمت کرده است. اینجا جایی است که ما تلویزیون تماشا می‌کنیم، در حین تماشای تلویزیون غذا می‌خوریم، تمرین می‌کنیم، کار می‌کنیم، به طور کلی وقت گذرانی می‌کنیم، و اکنون به یک اتاق بازی برای پسر بچه‌مان، Orion تبدیل شده است 🙂

کابینه رسانه | تلویزیون | هنر تلویزیونی | لامپ گلوله ای شیشه ای | سبد

ما با برداشتن کرکره‌های مزرعه، تعویض روکش درها، رنگ (SW Pure White) و درهای کمد آینه‌ای را بیرون آوردیم، که واقعاً نیازی به این کار نداشت تا ماه‌ها بعد که کفپوش‌های چوبی قرار دادیم، بنابراین با اینها زندگی کردیم. کمدهای خالی و برهنه برای مدتی با آشغال های ما پر شدند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با