آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین و دریافت تخفیف 40 درصدی امید فدوی - دکوراسیون صدرا

آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین و دریافت تخفیف 40 درصدی امید فدوی

به‌این‌ترتیب عبارت امنیتی ایمیل برای شما فعال می‌شود. برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ثبت نام در کوینکس با گوشی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید. به‌این‌ترتیب هر زمانی که ایمیلی از صرافی Kucoin دریافت می‌کنید عبارت تعریف شده به شما نمایش داده می‌شوید. پس از آن، مراحل این قسمت کامل شده و به صفحه قبلی هدایت می‌شوید. جهت اضافه‌کردن تنظیمات امنیتی Google Verification، بر روی گزینه “set” کلیک کنید. در صورت داشتن ریفرال کد (کد دعوت) در آخرین کادر این کد را وارد کنید. پس از ورود به لینک وارد صفحه‌ای مانند تصویر بالا می‌شوید.

این صرافی ICO ها را نیز ارائه می کند و در این زمینه شهرت جهانی جهانی دارد. رتبه صرافی کوکوین در جهان سوم بوده و جز 10 صرافی برتر و معتبر در جهان می باشد. پس از کلیک بر روی گزینه Assets یا دارایی ها وارد بخش کیف پول صرافی کوکوین میشویم. کیف پول صرافی کوکوین به چهار بخش Main Wallet یا کیف اصلی ، Spot Wallet ، Future wallet و Pool wallet تقسیم میشود.

با انتخاب گزینه Email هم پروسه مشابهی را باید انجام دهید.

در قسمت کیف پول‌ های من در سایت صرافی نوبیتکس، در باکس مربوط به ترون ابتدا یک به روز رسانی انجام دهید و سپس روی دکمه‌ی برداشت کلیک کنید. خب تمام کارهای لازم برای معامله با حساب فیوچرز را مرحله به مرحله انجام دادیم. دوباره از قسمت منو روی Deriveties می‌رویم و روی دکمه‌ی Futures Pro کلیک می‌کنیم. پس از وارد شدن به صفحه می‌بینیم که تمام موارد مورد نیاز برای انجام معامله‌ی فیوچرز برای شما باز شده است. از قسمت منو گزینه‌ی Derivatives را انتخاب کنید و سپس روی گزینه‌ی Futures Lite کلیک کنید. تصویر زیر که مربوط به زمان گذشته است، Futures Pro را در منو مشاهده می‌کنید.

  ژاپن بحران اوکراین را نماد پایان دوران پساجنگ سرد می‌داند

در ادامه به این موضوع و ریسک های انتقال مستقیم از صرافی ایرانی به صرافی کوکوین می پردازیم. برای واریز رمز ارز به صرافی کوکوین باید وارد کیف پول این قسمت شوید و هر رمز عرضی را که مد نظر دارید انتخاب کنید، سپس باید مراحل واریز را طی کنید. در صرافی کوکوین با ارزهای درون حساب اصلی خود نمیتوان مستقیما ترید زد. بلکه باید رمزارزها از (حساب اصلی)Main Account به (حساب ترید)Trading Account منتقل شوند. پس در مقابل نماد تتر USDT ، گزینه ی Transfer (انتقال ) را پیدا کرده و روی آن کلیک میکنم. صرافی اوککس، در زمان نوشتن این مقاله جایگاه هجدهم در سایت کوین مارکت کپ قرار داشته و بیش از 5 سال سابقه فعالیت در زمینهٔ رمز ارزها دارد.

ورود

هنگامی که کلید مخفی ۲ مرحله ای را ذخیره کردید، لطفاً برای ادامه روی دکمه “Enable” کلیک کنید. حالا باید تأیید صحت کد ۲ مرحله‌ای Google را به صرافی خود متصل کنید. ۱- اگر رمز عبور خود را به خاطر نمی آورید، لطفا روی “Forget my password” کلیک کنید. برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید و برای شروع روی دکمه “Sign up” در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. (۴)روی این قسمت allowed بزنید تا برنامه صرافی KuCoin فعال شود.

نحوه معامله و ترید کردن در صرافی کوکوین

پس از این کار دارایی تعیین شده به بخش Trading Account منتقل خواهد شد. چرا که اگر به هر دلیل گوشی‌تان در دسترستان نبود، برای تایید دو مرحله‌ای به این کد نیاز پیدا می‌کنید. پس از کلیک روی Send Code، کدی به ایمیل‌ شما ارسال خواهد شد.

  ژاپن درباره وقوع سونامی در پی فوران آتشفشان سیمرو اندونزی هشدار داد

آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین و دریافت تخفیف 40 درصدی امید فدوی

توجه داشته باشید که اگر گزینه Phone را انتخاب کردید حتماً یک شماره تماس معتبر و قابل دسترس ارائه دهید. زیرا باید کد ارسالی به تلفن همراه‌تان را در کادر ثبت نام وارد کنید. با انتخاب گزینه Email هم پروسه مشابهی را باید انجام دهید. در این بخش از روند آموزش صرافی کوکوین با Trading Password آشنا می‌شویم. Trading Password یکی از گزینه‌های مهم و کاربردی صرافی کوکوین است. با فعال شدن این گزینه دارایی شما در صرافی ایمن خواهد ماند.

به دلیل نبودن کد کشور ایران نمی‌توانید از طریق تلفن اقدام به ثبت نام کنید. شما ‌میتوانید اپلیکیشن مورد نظر خود را از طریق صفحه اصلی سایت کوکوین دانلود کنید و یا از لینک‌های زیر استفاده کنید. یکی از مهم‌ترین مواردی که در انتخاب یک صرافی باید مد نظر قرار بگیرد، مساله پشتیبانی صرافی از مشتریان خود است. برای هرکسی ممکن است حین معامله مشکلاتی پیش بیاید، به همین خاطر مساله پشتیبانی یک صرافی موضوع بسیار مهمی است زیرا نبود پشتیبانی قوی ممکن است به ضرر شما و از دست رفتن دارایی هایتان منجر شود.

هشدار در رابطه با استفاده از Google Authentication