آشنایی با 16 سبک مطرح طراحی دکوراسیون داخلی - دکوراسیون صدرا

آشنایی با 16 سبک مطرح طراحی دکوراسیون داخلی

یکی از کارشناسان طراحی ما با شما جلسهی برگزار خواهد کرد و از محل مورد نظر بازدید میکند. از آنجا به تمام کشورهای اروپایی نفوذ کرد . برای رنگ های برجسته همیشه از پالت رنگ سبز متمایل به آبی، سفید و فیروزه ای استفاده کنید. مورد دوم برای استفاده از ظروف چینی گل قرمز این است که شما به عنوان دیوار کوب و قاب برای آشپزخانه از آن ها بهره ببرید. سبک مدرن در زمانهای مختلفی وجود داشته است فقط با گذشت زمان و قدیمی شدن استایل آن دوره نامش تغییر کرده است. فقط گل و گیاهانتان را روی طاقچه های مدل نردبانی قرار دهید و دیگر شما آماده شروع کار هستید! اگر زیاده خواه هستید یک لوستر شیک باید انتخاب شما به عنوان تجهیزات نوررسانی باشد. ایده جالب دیگر در دکوراسیون پذیرایی شیک و مدرن استفاده از آینه است. مدل های مختلف کابینت جزیره ای طرح کلاسیک را در صفحات دیگر گروه بینا بیینید.

سیاه و سفیدهای ساده ی مستقیم، اشکال ارگانیک، پارچه های ساده و تاکید بر کاربرد از نشانه های سبک مدرن اواسط قرن بیستم می باشد. سبک مدرن اواسط قرن بیستم شاید یکی از پربارترین سبک های طراحی داخلی باشد که از بهترین های دهه ی۵۰ یا ۶۰ با حال و هوای شهرنشینی دانمارک است. علاوه بر این، مبلمان مدرن اواسط قرن بیستم تقریبا مناسب هر اتاقی بوده و با عناصر فوق العاده سبک های طراحی داخلی غنی و متنوعی شکل می دهند. هرچند ابعاد کوچکتر این جنبش طراحی همراه با عناصر دکورایو فلزی مثلا بر روی کتابخانه و یا هر جای دیگر می تواند نشانگر خوبی از طراحی صنعتی باشد. مبلمان را عوض کنید، تابلو ها را جابجا کنید، رنگ درب ها و دیوارها را تغییر دهید ، دیواری را بردارید یا کتابخانه ای جدید را از نو بنا کنید .همه ی این اتفاقات چیزی از اصل ماجرا را تحت تاثیر قرار نمیدهید و آن سبک مورد پسند شماست که شاید در طول زندگی شما هیچگاه تغییر نکند . اگر سقف کوتاهی دارید رنگ روشنتر از دیوارها برای آن انتخاب کنید تا بلندتر جلوه کند. پالت رنگی ساحلی رایج شامل طیف های آبی روشن و سبزهای برگرفته از اقیانوس همراه با کرم ها و رنگ های خنثی برای ظاهری زیبا و آرامش بخش می باشد.

به نظر می رسد سبک بوهو در حال ناپدید شدن باشد ولی به واسطه اتفاقاتی حتی مشهورتر از همیشه هم شده است. سبک گلچین نباید با هر آنچه به روح مربوط است اشتباه گرفته شود بلکه این سبک بر استحکام، رنگ ها و همچنین آزادی جستجوی خلاقانه ی جهت های مختلف تاکید دارد. اما نباید این سوءتفاهم ایجاد شود که سبک گلچین بهانه ای برای رد کردن حد و مرز، درهم ریختگی یا چیدمانی ناخوشایند است. شما می توانید برای طراحی بخش ورودی منزل از سبک کلاسیک بهره بگیرید و برای طراحی محیط آشپزخانه از سبک امروزی استفاده کنید. بژ ، کرم ، خاکستری ، صدفی ، شرابی ، طلایی ، هلویی ، نقرهای ، زیتونی و آجری از رنگهای متدوال در معماری داخلی سبک کلاسیک است. دکوراسیون اسکاندیناویایی کاملا کاربردی و مینیمال است و اشکال ارگانیک با تمایلات ملایم، بافت های آهنگی و ظاهری آرام در فضایی تماما سفید با پس زمینه ی خاکستری برجسته می سازد.

  مدارس نیوزیلند به علت تهدید بمبگذاری تعطیل شدند

برای دیوارها رنگ آبی بهترین است. رنگ های روشن و الهام گرفته از اقیانوس مثل آبی ها، سبزها و هلویی سیر را انتخاب کنید. بگذارید حدسی بزنم؛ شما سریال های تاریخی مثل Downton Abbey را دوست دارید. اگر هزینه ها برای تان مهم نیست، هرچه را که دوست دارید بنویسید. معمولا پسر بچههایی که در تخیلات خود همیشه مشغول هستند، شخصیتهای کارتونی بسیار زیادی را دوست دارند. در طول سالهای مختلف سبکهای دکوراسیون زیادی وجود داشته است و یا بهوجود آمده اند، اما بیایید محبوبترین سبکها را بررسی کنیم. با ما همراه باشید تا شما را با جذاب ترین نکات و ایده های طراحی دکوراسیون اتاق خواب آشنا کنیم. با دکوتوکا همراه باشید تا 27 روش دکوراسیون داخلی مدرن و کلاسیک را برای شما معرفی کنیم . تمامی وسایل و ابزار که برای ساخت کابینت ها مورد استفاده قرار می گیرد یراق الات کابینت ام دی اف نام دارد، این ابزار از ذوب شدن فلزات به دست می آید که شامل لولاهای گازور و ریل کشو کابینت، جک کابینت، دستگیره کابینت و پایه کابینت می باشد نصب یراق الات برای کابینتها ضروری می باشد. به عنوان مثال اگر قسمت پذیرایی منزلتان بزرگ است و قصد دارید آباژور تزیینی در آن قرار دهید، باید آباژور بزرگ باشد تا به چشم آید و گرنه در فضا منزل گم می شود.

با در نظر گرفتن فضای بیرونی و ترکیبی از خانه های روستایی و سبک های طراحی داخلی صنعتی، دکوراسیون روستیک بر فضای طبیعی و واقعی مثل چوب خام، سنگ و چرم به همراه تغییرات پیچیده کلی و غیر منتظره سایت sadradekor تاکید دارد. قسمت نشیمن به طوری است که تا حد ممکن شبیه یک سینما باشد، به همین دلیل شما باید در تکاپوی تهیه موادی تیره تر و راحت تر مثل چرم مخملی و دیوارهای تیره باشید. سراغ رنگی تیره تر از صورتی هزاره نروید اگرچه به یک میزان نباشند. اگر در حال حاضر دیوارهایی آجری را در معرض دید قرار داده اید باید دیوانه باشید اگر به سراغ یک سبک شیک صنعتی نروید. در حال حاضر فرش های گرد و بیضی با طرح های سنتی و رنگ های زیبا در بازار یافت می شود.

این گفته بدین معنی نیست که برای انتخاب بهترین سبک های طراحی داخلی در خانه های کوچک کاملا به موارد صنعتی فکر کنید اما این سبک مناسب بسیاری از فضاهایی است که عناصر ماشین بسیار بزرگ در آنها کاربرد دارند. در واقع در این نوع تعادل به جای استفاده عناصر کاملا مشابه، باید وزن بصری برابری در دو طرف محور تقارن ایجاد کنید. این کابینت ها در بازار نام های مختلفی هم دارند و برای مثال به کابینت های ام دی اف با روکش پی وی سی کابینت ممبران گفته می شود که اسم نوع خاص روکش است. برای این سبک همیشه از رنگ های خاکی مثل قرمز، نارنجی استفاده کنید و حتما چند مکرمه را در جاهایی از فضای اتاق به کار ببرید. وقتی خانه تان را با جزئیاتی ظریف تر آذین می کنید مطمئن باشید مقدار زیادی مواد طبیعی مثل چرم پوشیدنی و خز مصنوعی یا پوست را اضافه کنید که همیشه شروعی خوب هستند. از نورها در پایین استفاده کنید تا فضا خوب و دلپذیر تصور شود . اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید ترکیب درست رنگ ها و الگوها است. اگرچه ممکن است این سبک شبیه به سبک سنتی به نظر رسد اما در حقیقت همیشه انرژی مدرن و بالایی دارد.

  میز لپ تاشو - خانه چوبی

در این صورت دیگر لازم نیست نگران وسایل اضافه خود باشید. اگر نگران این هستید که چنین انتخابی کمی بی روح به نظر می رسد چند رنگ سبز برای زنده کردن آن اضافه کنید. اگر این فضا را احساس می کنید؛ ترکیب ترکه و شاخه بید می تواند روشی موثر برای آوردن سبک ساحلی به فضای داخل باشد؛ اگرچه هر کسی طرفدار آن نیست چون اگر با کیفیت آنها را نخرید می تواند کمی آزاردهنده باشد. گیاهان را هم برای افزودن کمی روح و زندگی بیافزایید و به این ترتیب همه چیز را هماهنگ کردید! از رنگ هایی خاکستری، کرمی و سفید برای رنگ پایه استفاده کنید تا اتاق بزرگ تر و روشن تر به نظر برسد.

یکی از مشهورترین (بدون محدودیت) در سبک های طراحی داخلی، دکوراسیون بوهیمیایی نوعی آزادی و بی پروایی ارائه می دهد که بسیار جسورانه و سرمست کننده است. از رنگ به عنوان عامل بدون قید و محدودیت استفاده کنید. برای خانه های خود می توانید با استفاده از تصویر بالا از کاناپه ی بدون محدودیت زمانی، صندلی های مشابه به دوره ی لویی پنجم، ترکیبی دستچین از قطعات هنری استفاده کنید زیرا این سبک ترکیبی متنوع و در عین حال متناسب از پهلوی یکدیگر قرار دادن اجزا است. این سبک به کار ببرید (قهوه ای مایل به قرمز رنگی اساسی است) و دقت داشته باشید برای ایجاد نشاط، خانه تان باید پر از برگشاخه و سرخس باشد.

پس از آشنایی با سبک های طراحی داخلی انتقالی و مشاهده ی تصویر بالا این پرسش پیش می آید که تفاوت میان طراحی داخلی انتقالی و سنتی در چیست؟ به دلیل شباهت سبک های طراحی داخلی مدرن با طراحی داخلی معاصر، تفاوت میان این دو را به صورت مختصر شرح می دهیم. وقتی پای وسایل برجسته در میان باشد برای بافت های روی کوسن ها و رو رختخوابی هایتان هیجان زده تر می شوید. از این نظر، اگر می خواهید یک سبک مدرن ایجاد کنید، جایی برای پیچیدگی بیش از حد و لوازم جانبی مجلل و چیدمان منزل وجود ندارد.

  ژاپن درباره وقوع سونامی در پی فوران آتشفشان سیمرو اندونزی هشدار داد

یکی دیگر از ترکیب رنگهایی در ساخت کابینت ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرد رنگ کرم قهوه ای می باشد، برای ساخت این نوع کابینت معمولا زمینه و بخش بیشتر درب از رنگ کرم استفاده می شود و دور آن از رنگ قهوه ای بکار برده می شود. سفید، بژ، خاکستری، سایه های قهوه ای، ماسه ای و ترکیبی از همه این رنگها مورد استفاده است. درمورد رنگها نیز در بخشهای بعدی بیشتر توضیح میدهیم. رنگ تاثیر مستقیم بر احساسات افراد دارد و علاوه بر ایجاد حس شادی، تحرک،غم یا آشفتگی و غیره، بر بزرگ یا کوچک جلوه دادن فضا نیز اثر گذار است. اولین قدمی که باید انجام دهید میزان هزینه ایی که می خواهید را در نظر بگیرید،با توجه به تنوع و ابزار های بروز در بازار انتخاب خیلی سخت می شود، بهترین کار در قدم دوم میزان مساحت برای طراحی کابینت در آشپزخانه شما می باشد.پس باید سبکی و متریالی را انتخاب کنید که علاوه قیمت مناسب کاربری کافی برای لوازم آشپزخانه داشته باشد و در عین حال فضای آشپزخانه را دلگیر و تاریک نکند. اگر می خواهید دکوراسیون مدرن اتاقتان به دکوراسیون صنعتی نزدیک باشد، می توانید برای دیوارهای آن، یا حداقل یکی از آن ها، طرح آجری را انتخاب کنید و برای کفپوش اتاق، از چوب بهره ببرید.

تصور کنید که نیویورک با ترکیبی از سبک های شیک از مناطق مختلف با ظاهری قوی در خانه ها را مورد نظر قرار دهید. هنگام در نظر گرفتن محلی برای ذخیره هر چیزی، از وسایلی به عنوان دکور استفاده کنید تا فضا را از آنچه هست هم بهتر کنید. پالت رنگی پر رنگ، که همراه است با بافت ها و الگوهایی که برای ایجاد ترکیبی غنی با ابزار و نقاط مرکزی در ذهن ایجاد می شوند. از جمله اشیائی که می تواند باعث افزایش گرمی و صمیمت در محیط آشپزخانه ای با سبک روستیک شود، یک بخاری است. اگر مبلمان متنوع و ایده های چیدمان زیبا را در نظر دارید، این سبک طراحی داخلی مناسب اتاق پذیرایی شما خواهد بود.

اگر در حال حاضر مبلمانتان را تهیه کرده اید چوب آن را کمرنگ تر کنید؛ استایل اسکاندیناویایی به رنگمایه های شنی بستگی زیادی دارند و هر چه چوبتان سفیدتر باشد بهتر است. اگر در انتهای کار، طوری بود که بانو مگی اسمیت بتواند راحت بنشیند و احساس نکند که اینجا جای او نیست کار را درست انجام داده اید. شابی شیک پس از محبوبیت بسیار در اواسط دهه ی ۸۰ و ۹۰ به عنوان یکی از برترین سبک های طراحی داخلی، با اتهام به اینکه دکوراسیون قدیمی و متعلق به خانه ی مادربزرگ هاست(که کاملا اشتباه بود) این سبک در نهایت نادیده گرفته شد.