آخرین پروژه دیوانه 1000-تکه-چوب من

اما پوشاندن دیوارها به صورت مربع، و سپس اضافه کردن مستطیل ها به کتیبه/پشت پاش برای من کمترین جذابیتی نداشت. کاغذ دیواری سفارش داده شده است (و امروز ارسال می شود!)، بنابراین ذهن من روی آن متمرکز است. این بدان معناست که من به یک ایده جدید لهجه‌ای نیاز داشتم.

نمونه دوم، هنر رنگارنگ من است که از بیش از 800 قاشق چشایی چوب درست کردم. این اثر هنری دیوار مورد علاقه من است که تا به امروز ساخته ام. در حال حاضر در اتاق نشیمن ما آویزان است.

خوب، من یکی دیگر را شروع کرده ام، و این بار یک قطعه مبلمان یا یک اثر هنری نیست. این چیزی است که من مستقیماً روی دیوار حمام استودیو اعمال می کنم.

می‌دانم که طراحی دیوار فعلی بسیار حواس‌پرت کننده است، بنابراین باید از چشم‌های خلاق خود برای نگاه کردن به آن استفاده کنید. و همچنین باید میله‌های رولپلاک را تصور کنید (ما آن را یک ردپاش نی می‌نامیم تا ظاهری فانتزی به نظر برسد) که برای تطبیق با جلیقه‌ها رنگ‌آمیزی شده‌اند. اما من عاشق بافتی هستم که اضافه می کنند! و من فکر می کنم این یک کنار هم قرار گرفتن خوب با طراحی مربع (آینده) برای دیوارها است.

بنابراین به Home Depot رفتم تا ببینم چه چیزی می توانم پیدا کنم. خب یه چیزی پیدا کردم! میله های رولپلاک! من محاسبات سریعی انجام دادم، نود میله رولپلاک 48 اینچی 3/8 اینچی خریدم (هر کدام کمی بیش از 1 دلار)، و آنها را به خانه آوردم و شروع به برش آنها به قطعات 6 اینچی کردم. و بعد شروع کردم به چسب زدن.

بسیار خوب، من می دانم که زیبایی در چشم بیننده است، اما به نظر من، واقعاً فکر می کنم زیبایی در تکرار وجود دارد. من در حال حاضر سه نمونه از این را در خانه خود دارم.

و چسب زدم و چسب زدم و مقداری دیگر چسباندم…

کاشی پنی؟ نه، این هم به نظر می رسید… خب، من حتی نمی دانم. قابل پیش بینی؟ ابتدایی؟ (اتاقی پر از مربع و دایره؟ به نظر می‌رسد برای مهدکودک مناسب است، اما برای حمام استودیو من مناسب نیست.) مدام فکر می‌کردم که چیزی واقعاً لاغر، مانند کاشی مدادی، عالی است. اما انجام کل محیط با کاشی مدادی، حتی برای حمام بسیار کوچک من، بسیار گران خواهد بود. به علاوه، من در حال و هوای کمی رضایت فوری بودم، بنابراین آخرین چیزی که می‌خواستم این بود که مجبور باشم به صورت آنلاین جستجو کنم، نمونه‌ها را سفارش دهم، منتظر نمونه‌ها باشم، نمونه‌ها را آزمایش کنم. نکته را متوجه شدید.

به محض اینکه کار تمام شد، احتمالاً ابتدا آنها را رنگ می کنم و سپس تریم را به پایین اضافه می کنم. من دوست ندارم که آنها از کنار تریم بیرون بیایند، بنابراین یک لایه دیگر از یک تریم بسیار کوچک اضافه می کنم تا میله های رولپلاک (اوم، منظورم لهجه نی 😀 ) فرورفته باشد و بیرون نیاید. فراتر از تریم

آن قطعه عظیم از آثار هنری در حال حاضر روی دیوار اتاق موسیقی ما آویزان است.

همه آنها را برش دادم و حدود نیمی از آنها را سمباده زدم و به دیوار زدم. هنوز باید نیمی دیگر را سمباده بزنم و روی دیوار بگذارم.

و سومین مورد، هنر “پیکسلی” عظیمی است که من از 1600 شاخه دکمه چوبی ساخته ام (تکه های کوچک چوبی که برای پوشاندن سوراخ های پیچ در مبلمان چوبی استفاده می شوند).

خوب، معلوم می شود که کاشی های سفید مستطیلی با همه چیز سازگار نیستند. حداقل، در ذهن من، آنها این کار را نمی کنند.

  زمین لرزه ۶.۵ ریشتری جنوب اندونزی را لرزاند

من دوست دارم روی پروژه هایی از این دست کار کنم. نمی دانم چرا، اما هرچه قطعات بیشتر باشد، آنها را رضایت بخش تر می دانم.

بالاخره تصمیم گرفتم روی دیوارها چه کار کنم. تصمیم گرفتم یک کاغذ دیواری جدید بسازم که با گل های استودیو هماهنگ باشد و آن کاغذ دیواری جدید فقط یک سری مربع است. برخی از شما دقیقاً گفتید که شبیه دیواری است که با نمونه های رنگ پوشانده شده است. فکر می‌کنم این دقیق است، و چه چیزی بهتر از دیوارهای پوشیده شده با نمونه‌های رنگی برای یک استودیوی سرگرم‌کننده و رنگارنگ چیست؟

من واقعاً عاشق ظاهر این هستم، و فکر می‌کنم یک معامله عالی با فقط حدود 100 دلار برای گشتن در کل اتاق است! همچنین متوجه هستم که فیچر کریستی ممکن است مرا به خاطر استفاده از لهجه نی در اطراف سینک و مجبور کردن آنها تا انتها روی میز به جای قرار دادن یک قطعه جامد به صورت افقی در اطراف میز، نفرین کند، اما من اهمیتی نمی دهم. او می تواند با آن مقابله کند. 😀 در حال حاضر، من فقط برای انجام این کار هیجان زده هستم! و از آنجایی که کاغذدیواری امروز ارسال شد، امیدوارم تا پایان روز فردا آن را دریافت کنم و می‌توانم آن را در آخر هفته نصب کنم. این بسیار دلگرم کننده خواهد بود که واقعاً این اتاق کوچک را انجام دهیم و کاری در استودیو به پایان برسانیم!

منبع: https://www.addicted2decorating.com/my-latest-insane-1000-wood-piece-project.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=my-latest-insane-1000-wood-piece-project

بنابراین اجازه دهید من فقط کمی پشتیبان گیری کنم. اگر به خاطر داشته باشید، من تصمیم گرفته بودم از یک کاشی سفید ساده برای جایگزینی کاشی های زرد رنگ در حمام استودیو استفاده کنم. من از این رنگ زرد خسته شده بودم، و از آنجایی که طراحی دیوار در حال از بین رفتن است، این کاشی های زرد نیز باید تعویض شوند…

نیم حمام استودیو تمام شده - 13